Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Jarní cena Prahy (26. 3. 2022 - 26. 3. 2022)
Poznámka:
Kompletní výsledky:2023.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
CHÁRA Jakub (2006)00:25,91 426. 3. 2022525
CHÁRA Jakub (2006)00:27,21 *026. 3. 20220
ŠIMSA Radek (2006)00:27,36 2126. 3. 2022446
EYBL Václav (2006)00:27,89 3526. 3. 2022421
ŠIMSA Ondřej (2006)00:28,61 4826. 3. 2022390
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:28,63 626. 3. 2022565
ŠIMSA Radek (2006)00:29,00 *026. 3. 20220
EYBL Václav (2006)00:29,08 *026. 3. 20220
ŠIMSA Radek (2006)00:29,11 *026. 3. 20220
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:29,21 1026. 3. 2022532
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:29,35 1126. 3. 2022524
ŠIMSA Ondřej (2006)00:29,61 *026. 3. 20220
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:30,15 7326. 3. 2022333
GACEK Natalie (2006)00:30,71 4026. 3. 2022457
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:30,74 4126. 3. 2022456
POKORNÁ Emily (2006)00:30,83 4326. 3. 2022452
KRAMÁR Max (2008)00:30,94 *026. 3. 20220
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:31,09 *026. 3. 20220
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:31,47 *026. 3. 20220
BOHÁČ Patrik (2009)00:31,50 10226. 3. 2022292
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:31,74 *026. 3. 20220
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:31,90 7626. 3. 2022408
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:31,95 *026. 3. 20220
WEISSER Karolína (2009)00:32,08 7726. 3. 2022401
JIRSÁK Adam (2009)00:32,31 11226. 3. 2022271
GACEK Natalie (2006)00:32,52 *026. 3. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:32,53 9326. 3. 2022385
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:32,53 11426. 3. 2022265
POKORNÁ Emily (2006)00:32,55 *026. 3. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:32,79 10126. 3. 2022376
BOHÁČ Patrik (2009)00:32,87 *026. 3. 20220
KRAMÁR Max (2008)00:33,14 *026. 3. 20220
BOHÁČ Patrik (2009)00:33,42 *026. 3. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:33,57 *026. 3. 20220
JIRSÁK Adam (2009)00:33,65 *026. 3. 20220
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:33,73 12126. 3. 2022345
WEISSER Karolína (2009)00:34,22 *026. 3. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:34,29 *026. 3. 20220
HEJNÁ Julie (2010)00:34,33 12626. 3. 2022327
WEISSER Karolína (2009)00:34,53 *026. 3. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:34,57 *026. 3. 20220
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:34,77 *026. 3. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:34,87 13526. 3. 2022312
MICHU Sofia Michaela (2009)00:35,18 14426. 3. 2022304
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:36,15 *026. 3. 20220
HEJNÁ Julie (2010)00:36,45 *026. 3. 20220
BIELECKÁ Tereza (2009)00:36,48 15426. 3. 2022273
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:36,54 *026. 3. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:37,19 *026. 3. 20220
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)00:37,38 16926. 3. 2022253
BOHÁČ Marek (2012)00:37,49 15426. 3. 2022173
DOLÍN Daniel (2010)00:38,03 15926. 3. 2022166
SPUSTA Simon (2010)00:38,25 16126. 3. 2022163
TICHÝ Václav (2010)00:38,35 16226. 3. 2022162
DOLÍN Daniel (2010)00:40,65 *026. 3. 20220
TICHÝ Václav (2010)00:40,75 *026. 3. 20220
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)00:40,99 *026. 3. 20220
SPUSTA Simon (2010)00:41,40 *026. 3. 20220
KUČERA Matyáš (2010)00:44,11 17526. 3. 2022106
KOTT Šimon (2010)00:45,03 17826. 3. 2022100
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)00:46,13 19026. 3. 2022135
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)00:46,85 *026. 3. 20220
KOTT Šimon (2010)00:48,15 *026. 3. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)00:48,84 19226. 3. 2022113
LIPŠ Vojtěch (2012)00:49,11 18126. 3. 202277
KUČERA Matyáš (2010)00:50,34 *026. 3. 20220
HRUBÝ Petr (2012)00:51,58 18226. 3. 202266
PISTULKOVÁ Josefína (2012)00:59,00 19426. 3. 202264
50 m prsa
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:35,97 *026. 3. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:36,68 *026. 3. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:38,63 *026. 3. 20220
GACEK Natalie (2006)00:38,95 *026. 3. 20220
GACEK Natalie (2006)00:39,68 *026. 3. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:39,97 *026. 3. 20220
JIRSÁK Adam (2009)00:41,19 *026. 3. 20220
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:45,12 *026. 3. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:45,81 *026. 3. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:47,62 *026. 3. 20220
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)00:48,45 *026. 3. 20220
HEJNÁ Julie (2010)00:48,45 *026. 3. 20220
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:49,13 *026. 3. 20220
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)00:50,57 *026. 3. 20220
TICHÝ Václav (2010)00:55,46 *026. 3. 20220
SPUSTA Simon (2010)00:55,73 *026. 3. 20220
50 m motýlek
EYBL Václav (2006)00:31,67 *026. 3. 20220
ŠIMSA Radek (2006)00:32,03 *026. 3. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)00:32,50 *026. 3. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:33,04 *026. 3. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)00:33,44 *026. 3. 20220
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:33,90 *026. 3. 20220
GACEK Natalie (2006)00:35,37 *026. 3. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:35,53 *026. 3. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:35,65 *026. 3. 20220
POKORNÁ Emily (2006)00:35,96 *026. 3. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:36,35 *026. 3. 20220
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:37,33 *026. 3. 20220
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:38,41 *026. 3. 20220
TICHÝ Václav (2010)00:53,61 *026. 3. 20220
50 m znak
CHÁRA Jakub (2006)00:30,18 226. 3. 2022502
CHÁRA Jakub (2006)00:30,96 *026. 3. 20220
CHÁRA Jakub (2006)00:32,49 *026. 3. 20220
EYBL Václav (2006)00:32,77 2126. 3. 2022392
KRAMÁR Max (2008)00:34,23 3826. 3. 2022344
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:34,81 1026. 3. 2022465
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:35,18 *026. 3. 20220
POKORNÁ Emily (2006)00:35,25 1226. 3. 2022448
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:35,87 *026. 3. 20220
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:35,98 *026. 3. 20220
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:36,43 5626. 3. 2022285
KRAMÁR Max (2008)00:36,60 *026. 3. 20220
POKORNÁ Emily (2006)00:36,94 *026. 3. 20220
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:37,15 *026. 3. 20220
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:37,44 *026. 3. 20220
BOHÁČ Patrik (2009)00:37,49 6726. 3. 2022262
KRAMÁR Max (2008)00:37,53 *026. 3. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:38,11 5126. 3. 2022354
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:38,35 5326. 3. 2022348
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:38,36 *026. 3. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:39,05 *026. 3. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:39,09 *026. 3. 20220
BOHÁČ Patrik (2009)00:39,21 *026. 3. 20220
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:39,86 8926. 3. 2022218
BOHÁČ Patrik (2009)00:39,88 *026. 3. 20220
HEJNÁ Julie (2010)00:40,52 8726. 3. 2022295
WEISSER Karolína (2009)00:40,54 8826. 3. 2022294
WEISSER Karolína (2009)00:40,68 *026. 3. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:41,28 9526. 3. 2022279
JIRSÁK Adam (2009)00:41,42 9426. 3. 2022194
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:41,43 9726. 3. 2022276
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:41,64 9926. 3. 2022272
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:42,24 *026. 3. 20220
BIELECKÁ Tereza (2009)00:42,33 10926. 3. 2022258
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:42,59 *026. 3. 20220
HEJNÁ Julie (2010)00:42,64 *026. 3. 20220
WEISSER Karolína (2009)00:43,11 *026. 3. 20220
MICHU Sofia Michaela (2009)00:43,88 12826. 3. 2022232
BOHÁČ Marek (2012)00:44,12 10926. 3. 2022160
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)00:44,19 12926. 3. 2022227
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)00:45,24 13626. 3. 2022212
MICHU Sofia Michaela (2009)00:45,82 *026. 3. 20220
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:45,86 *026. 3. 20220
SPUSTA Simon (2010)00:46,10 11426. 3. 2022141
BIELECKÁ Tereza (2009)00:46,26 *026. 3. 20220
DOLÍN Daniel (2010)00:46,76 11826. 3. 2022135
SPUSTA Simon (2010)00:47,37 *026. 3. 20220
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)00:47,50 *026. 3. 20220
TICHÝ Václav (2010)00:49,53 13426. 3. 2022113
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)00:52,38 15626. 3. 2022136
LIPŠ Vojtěch (2012)00:52,71 13626. 3. 202294
HRUBÝ Petr (2012)00:53,74 14026. 3. 202289
KUČERA Matyáš (2010)00:54,50 14226. 3. 202285
FIŠÁREK Vojtěch (2009)00:55,04 14326. 3. 202282
KOTT Šimon (2010)00:55,12 14426. 3. 202282
PISTULKOVÁ Josefína (2012)01:01,79 16126. 3. 202283
100 m prsa
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:14,92 126. 3. 2022627
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:17,51 *026. 3. 20220
GACEK Natalie (2006)01:22,92 426. 3. 2022462
GACEK Natalie (2006)01:23,82 *026. 3. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)01:24,08 826. 3. 2022443
FERUSOVÁ Alexandra (2006)01:26,06 *026. 3. 20220
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:32,81 1826. 3. 2022329
JIRSÁK Adam (2009)01:33,12 2226. 3. 2022227
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:37,63 2126. 3. 2022283
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:40,52 *026. 3. 20220
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)01:41,40 1626. 3. 2022252
HEJNÁ Julie (2010)01:41,69 1726. 3. 2022250
JURČÁKOVÁ Hana (2008)01:44,93 3226. 3. 2022228
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)01:48,38 *026. 3. 20220
SPUSTA Simon (2010)01:58,88 2526. 3. 2022109
TICHÝ Václav (2010)01:59,82 2726. 3. 2022106
100 m volný způsob
CHÁRA Jakub (2006)00:56,92 326. 3. 2022559
ŠIMSA Radek (2006)00:59,59 1626. 3. 2022487
EYBL Václav (2006)01:00,47 2426. 3. 2022466
ŠIMSA Ondřej (2006)01:00,61 2526. 3. 2022463
ŠIMSA Radek (2006)01:01,38 *026. 3. 20220
KRAMÁR Max (2008)01:02,93 826. 3. 2022414
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:04,15 326. 3. 2022523
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:05,94 *026. 3. 20220
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:06,55 2926. 3. 2022350
FERUSOVÁ Alexandra (2006)01:07,03 2126. 3. 2022459
GACEK Natalie (2006)01:07,51 2326. 3. 2022449
POKORNÁ Emily (2006)01:08,13 2726. 3. 2022437
BOHÁČ Patrik (2009)01:08,37 3926. 3. 2022322
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:10,12 3626. 3. 2022401
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:10,35 *026. 3. 20220
BOHÁČ Patrik (2009)01:10,60 *026. 3. 20220
KRAMÁR Max (2008)01:10,67 *026. 3. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:11,39 3926. 3. 2022380
WEISSER Karolína (2009)01:11,81 3726. 3. 2022373
JIRSÁK Adam (2009)01:12,01 5426. 3. 2022276
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)01:12,68 626. 3. 2022268
WEISSER Karolína (2009)01:13,58 *026. 3. 20220
HEJNÁ Julie (2010)01:15,93 1726. 3. 2022315
JURČÁKOVÁ Hana (2008)01:16,25 5326. 3. 2022311
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:17,11 4026. 3. 2022301
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)01:17,64 *026. 3. 20220
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)01:23,40 4026. 3. 2022238
TICHÝ Václav (2010)01:26,83 4026. 3. 2022157
SPUSTA Simon (2010)01:28,39 4226. 3. 2022149
DOLÍN Daniel (2010)01:28,55 4326. 3. 2022148
KOTT Šimon (2010)01:43,69 5826. 3. 202292
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)01:46,76 6426. 3. 2022113
KUČERA Matyáš (2010)01:51,50 6226. 3. 202274
100 m znak
CHÁRA Jakub (2006)01:04,84 226. 3. 2022511
CHÁRA Jakub (2006)01:08,28 *026. 3. 20220
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:11,13 126. 3. 2022530
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:13,93 826. 3. 2022472
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:14,04 326. 3. 2022470
POKORNÁ Emily (2006)01:14,66 1026. 3. 2022458
KRAMÁR Max (2008)01:15,63 1326. 3. 2022322
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:15,91 1526. 3. 2022318
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:18,89 *026. 3. 20220
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:18,93 *026. 3. 20220
KRAMÁR Max (2008)01:19,82 *026. 3. 20220
BOHÁČ Patrik (2009)01:19,96 2626. 3. 2022272
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:20,44 2526. 3. 2022366
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:20,59 *026. 3. 20220
WEISSER Karolína (2009)01:22,85 3026. 3. 2022335
BOHÁČ Patrik (2009)01:23,81 *026. 3. 20220
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)01:25,29 726. 3. 2022224
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:25,98 3126. 3. 2022300
HEJNÁ Julie (2010)01:27,38 1026. 3. 2022285
WEISSER Karolína (2009)01:27,50 *026. 3. 20220
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)01:34,60 *026. 3. 20220
MICHU Sofia Michaela (2009)01:34,78 4526. 3. 2022224
BIELECKÁ Tereza (2009)01:36,82 4626. 3. 2022210
SPUSTA Simon (2010)01:38,34 2926. 3. 2022146
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)01:46,97 3926. 3. 2022155
100 m motýlek
ŠIMSA Ondřej (2006)01:08,58 1726. 3. 2022376
EYBL Václav (2006)01:08,93 1826. 3. 2022370
ŠIMSA Radek (2006)01:09,82 1926. 3. 2022356
ŠIMSA Ondřej (2006)01:12,31 *026. 3. 20220
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:12,75 526. 3. 2022443
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:16,97 1326. 3. 2022374
GACEK Natalie (2006)01:18,81 1626. 3. 2022348
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:25,69 2526. 3. 2022271
TICHÝ Václav (2010)02:00,11 1626. 3. 202269
200 m prsa
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:42,24 126. 3. 2022630
GACEK Natalie (2006)02:53,18 326. 3. 2022518
FERUSOVÁ Alexandra (2006)03:03,02 926. 3. 2022439
KALIVODOVÁ Nikita (2007)03:28,64 1626. 3. 2022296
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)03:39,92 1026. 3. 2022253
200 m motýlek
ŠIMSA Ondřej (2006)02:33,11 626. 3. 2022378
200 m polohový závod
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:26,06 226. 3. 2022643
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)02:37,89 626. 3. 2022509
POKORNÁ Emily (2006)02:50,62 1326. 3. 2022403
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)02:51,51 1226. 3. 2022397
SVOBODOVÁ Elen (2007)02:53,50 1426. 3. 2022384
200 m volný způsob
ŠIMSA Radek (2006)02:07,28 626. 3. 2022514
ŠTVERÁK Jakub (2008)02:15,16 426. 3. 2022429
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)02:21,65 1226. 3. 2022507
BOHÁČ Patrik (2009)02:23,65 1126. 3. 2022358
KRAMÁR Max (2008)02:26,10 1826. 3. 2022340
WEISSER Karolína (2009)02:33,39 2226. 3. 2022399
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)02:37,63 726. 3. 2022270
200 m znak
CHÁRA Jakub (2006)02:19,14 126. 3. 2022520
ŠTVERÁK Jakub (2008)02:39,08 626. 3. 2022348
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)02:42,16 726. 3. 2022440
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)02:44,64 626. 3. 2022420
KRAMÁR Max (2008)02:45,42 1526. 3. 2022309
BOHÁČ Patrik (2009)02:50,82 2026. 3. 2022281
WEISSER Karolína (2009)02:58,36 2326. 3. 2022330
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)03:07,89 1126. 3. 2022211
* takto jsou označené mezičasy
Vybíráme legitky od Podolí

po odevzdání dostanete zpět zálohu.
Nutné odevzdat do 3.7.

Kondiční soustředění v polovině srpna

se uskuteční.

2007-2011 Annín (14.- 20. 8.) - vedoucí trenér Míra Vrána. Info byly poslány mailem rodičům.
2000-2006 Veľký Meder - posun na od 15., vedoucí Jan Dolejš (Carda). Přihlášené osloví přímo.
1997-2006 Ramsau - změna termínu na 8.-14.8. Vedoucí kondiční trenér Jiří Král. Přihlášení dostali info mailem.

Plavci ST, ODA, G

se v Intranetu v Rezervacích na akci přihlásí na týdenní tréninkové bloky během prázdnin.
O podrobnostech budume informovat přihlášené.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku