Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Jarní Krajský přebor dorostu a dospělých (29. 4. 2022 - 30. 4. 2022)
Poznámka:
Kompletní výsledky:2035.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
HANZAL Jan (1998)00:25,54 129. 4. 2022548
VEREMIIEV Maksim (2005)00:26,14 229. 4. 2022511
RENC Jakub (1999)00:26,51 629. 4. 2022490
BŘEZINA Tomáš (2003)00:26,65 829. 4. 2022483
EYBL Václav (2006)00:28,37 2229. 4. 2022400
LAJČUK Leonard (2000)00:28,58 2629. 4. 2022391
KRAMÁR Max (2008)00:28,81 2829. 4. 2022382
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:29,01 329. 4. 2022543
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:29,33 529. 4. 2022525
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:30,28 829. 4. 2022477
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:30,37 929. 4. 2022473
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:30,71 1229. 4. 2022457
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:30,89 3729. 4. 2022310
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)00:30,91 1529. 4. 2022449
POKORNÁ Emily (2006)00:31,26 1929. 4. 2022434
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:31,54 2229. 4. 2022422
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:32,24 2629. 4. 2022395
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:32,46 2829. 4. 2022387
WEISSER Karolína (2009)00:33,22 3229. 4. 2022361
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:34,69 3929. 4. 2022317
50 m prsa
NOVÁK Adam (2002)00:31,22 129. 4. 2022574
BŘEZINA Tomáš (2003)00:31,91 329. 4. 2022537
HANZAL Jan (1998)00:32,73 729. 4. 2022498
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:35,99 129. 4. 2022545
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:37,00 429. 4. 2022501
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)00:39,25 929. 4. 2022420
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)00:40,08 1229. 4. 2022394
POKORNÁ Emily (2006)00:41,52 1529. 4. 2022355
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:42,16 1629. 4. 2022339
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:43,67 2029. 4. 2022305
50 m motýlek
HANZAL Jan (1998)00:27,13 130. 4. 2022553
VEREMIIEV Maksim (2005)00:28,14 530. 4. 2022495
BŘEZINA Tomáš (2003)00:28,33 730. 4. 2022485
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:31,48 330. 4. 2022467
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:31,68 430. 4. 2022458
GACEK Natalie (2006)00:32,88 830. 4. 2022410
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:33,92 1130. 4. 2022373
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:34,01 1230. 4. 2022370
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:34,36 1330. 4. 2022359
POKORNÁ Emily (2006)00:34,88 1430. 4. 2022343
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:37,90 2630. 4. 2022267
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:43,40 3330. 4. 2022178
50 m znak
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:27,62 130. 4. 2022656
HANZAL Jan (1998)00:28,61 230. 4. 2022590
VEREMIIEV Maksim (2005)00:29,64 330. 4. 2022530
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:33,99 230. 4. 2022500
KRAMÁR Max (2008)00:34,87 2130. 4. 2022326
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:35,70 2830. 4. 2022303
POKORNÁ Emily (2006)00:36,11 930. 4. 2022417
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:36,96 1230. 4. 2022388
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:37,30 1430. 4. 2022378
GACEK Natalie (2006)00:37,93 1830. 4. 2022359
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:38,08 1930. 4. 2022355
100 m prsa
NOVÁK Adam (2002)01:09,03 230. 4. 2022559
BŘEZINA Tomáš (2003)01:10,32 430. 4. 2022529
HANZAL Jan (1998)01:10,81 530. 4. 2022518
HANZAL Jan (1998)01:13,48 *030. 4. 20220
BŘEZINA Tomáš (2003)01:14,99 *030. 4. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:17,53 130. 4. 2022565
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:19,13 *030. 4. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)01:21,27 530. 4. 2022491
LAJČUK Leonard (2000)01:21,96 *030. 4. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)01:24,22 *030. 4. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:31,32 1430. 4. 2022346
SVOBODOVÁ Klára (2005)01:32,95 1730. 4. 2022328
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:36,40 2530. 4. 2022294
100 m volný způsob
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:52,85 130. 4. 2022699
HANZAL Jan (1998)00:55,76 230. 4. 2022595
NELIBA Tadeáš (2003)00:56,61 530. 4. 2022569
VEREMIIEV Maksim (2005)00:58,23 830. 4. 2022522
BŘEZINA Tomáš (2003)00:58,29 930. 4. 2022521
HANZAL Jan (1998)00:58,83 *030. 4. 20220
EYBL Václav (2006)00:59,34 1330. 4. 2022494
NELIBA Tadeáš (2003)00:59,52 *030. 4. 20220
ŠTĚRBA Vojislav (2001)01:00,68 *030. 4. 20220
HANZAL Jan (1998)01:00,81 *029. 4. 20220
EYBL Václav (2006)01:01,10 *030. 4. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)01:01,14 *030. 4. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)01:01,67 *029. 4. 20220
KRAMÁR Max (2008)01:02,75 2530. 4. 2022417
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:02,90 2730. 4. 2022414
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:03,15 230. 4. 2022549
VEREMIIEV Maksim (2005)01:03,19 *030. 4. 20220
HANZAL Jan (1998)01:03,43 *030. 4. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:03,43 330. 4. 2022541
LAJČUK Leonard (2000)01:03,55 2930. 4. 2022402
EYBL Václav (2006)01:03,87 *029. 4. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)01:04,70 530. 4. 2022510
LAJČUK Leonard (2000)01:04,79 *030. 4. 20220
HANZAL Jan (1998)01:04,81 *030. 4. 20220
ŠIMSA Radek (2006)01:05,18 *030. 4. 20220
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:05,22 *029. 4. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)01:05,94 *030. 4. 20220
GACEK Natalie (2006)01:06,14 830. 4. 2022477
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:06,23 *030. 4. 20220
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:06,52 *030. 4. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)01:07,14 *030. 4. 20220
ŠTĚRBA Vojislav (2001)01:07,24 *030. 4. 20220
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)01:07,65 *030. 4. 20220
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)01:08,04 *029. 4. 20220
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:08,12 *029. 4. 20220
KRAMÁR Max (2008)01:08,26 *030. 4. 20220
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)01:08,30 1530. 4. 2022433
POKORNÁ Emily (2006)01:08,54 1630. 4. 2022429
GACEK Natalie (2006)01:08,57 *030. 4. 20220
EYBL Václav (2006)01:08,75 *030. 4. 20220
SVOBODOVÁ Klára (2005)01:09,41 1830. 4. 2022413
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:09,55 *030. 4. 20220
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:09,76 *030. 4. 20220
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)01:10,98 *029. 4. 20220
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)01:10,99 *030. 4. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:11,94 2330. 4. 2022371
POKORNÁ Emily (2006)01:12,15 *030. 4. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:12,27 *030. 4. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:12,82 *030. 4. 20220
POKORNÁ Emily (2006)01:13,50 *029. 4. 20220
WEISSER Karolína (2009)01:16,43 *029. 4. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:17,34 3430. 4. 2022298
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:18,14 *030. 4. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:18,45 *030. 4. 20220
100 m znak
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:59,06 130. 4. 2022676
HANZAL Jan (1998)01:03,49 230. 4. 2022544
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)01:03,82 *029. 4. 20220
HANZAL Jan (1998)01:05,03 *029. 4. 20220
VEREMIIEV Maksim (2005)01:05,09 430. 4. 2022505
VEREMIIEV Maksim (2005)01:10,46 *029. 4. 20220
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:12,65 1130. 4. 2022363
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:13,97 *029. 4. 20220
LAJČUK Leonard (2000)01:14,01 *029. 4. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:14,01 330. 4. 2022470
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:16,04 *029. 4. 20220
ULIPOVÁ Michaela (1997)01:16,82 630. 4. 2022420
KRAMÁR Max (2008)01:18,28 1730. 4. 2022290
POKORNÁ Emily (2006)01:18,39 830. 4. 2022396
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)01:19,04 *029. 4. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:19,29 1230. 4. 2022382
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:19,57 *029. 4. 20220
ULIPOVÁ Michaela (1997)01:20,24 *029. 4. 20220
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:20,47 *029. 4. 20220
KRAMÁR Max (2008)01:21,08 *029. 4. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:22,46 *029. 4. 20220
100 m motýlek
NOVÁK Adam (2002)00:58,92 129. 4. 2022592
RENC Jakub (1999)00:58,95 229. 4. 2022592
HANZAL Jan (1998)00:59,95 429. 4. 2022562
NELIBA Tadeáš (2003)01:03,32 *030. 4. 20220
HANZAL Jan (1998)01:03,64 *030. 4. 20220
HANZAL Jan (1998)01:03,91 *030. 4. 20220
BŘEZINA Tomáš (2003)01:06,48 *030. 4. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:09,45 229. 4. 2022509
LAJČUK Leonard (2000)01:09,97 *030. 4. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:10,38 *030. 4. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:13,43 329. 4. 2022431
ŠIMSA Ondřej (2006)01:13,59 *030. 4. 20220
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)01:14,01 429. 4. 2022421
GACEK Natalie (2006)01:15,55 629. 4. 2022396
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:17,31 *030. 4. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:17,86 929. 4. 2022361
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:18,62 *030. 4. 20220
WEISSER Karolína (2009)01:25,97 1629. 4. 2022268
200 m prsa
HANZAL Jan (1998)02:31,55 230. 4. 2022576
BŘEZINA Tomáš (2003)02:34,79 430. 4. 2022540
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:42,60 130. 4. 2022626
LAJČUK Leonard (2000)02:56,25 1230. 4. 2022366
FERUSOVÁ Alexandra (2006)02:57,34 330. 4. 2022482
200 m motýlek
HANZAL Jan (1998)02:14,31 230. 4. 2022560
BŘEZINA Tomáš (2003)02:20,51 530. 4. 2022489
LAJČUK Leonard (2000)02:30,59 730. 4. 2022397
ŠIMSA Ondřej (2006)02:30,70 830. 4. 2022396
PEŠTOVÁ Andrea (2005)02:37,13 130. 4. 2022465
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)02:44,63 1130. 4. 2022304
200 m polohový závod
HANZAL Jan (1998)02:14,87 129. 4. 2022603
BŘEZINA Tomáš (2003)02:17,92 329. 4. 2022564
NELIBA Tadeáš (2003)02:21,81 529. 4. 2022519
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:25,62 129. 4. 2022649
VEREMIIEV Maksim (2005)02:28,69 1129. 4. 2022450
LAJČUK Leonard (2000)02:28,89 1229. 4. 2022448
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)02:39,01 629. 4. 2022498
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)02:40,21 1729. 4. 2022360
GACEK Natalie (2006)02:42,30 729. 4. 2022469
ŠKOPOVÁ Karla (2008)02:43,84 829. 4. 2022456
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)02:44,42 929. 4. 2022451
POKORNÁ Emily (2006)02:52,06 1229. 4. 2022393
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)02:53,83 1429. 4. 2022381
KALIVODOVÁ Nikita (2007)03:10,91 2429. 4. 2022288
200 m volný způsob
HANZAL Jan (1998)02:01,86 430. 4. 2022586
NELIBA Tadeáš (2003)02:04,13 630. 4. 2022554
ŠTĚRBA Vojislav (2001)02:06,26 930. 4. 2022527
HANZAL Jan (1998)02:06,74 *029. 4. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)02:07,39 *029. 4. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)02:08,43 *030. 4. 20220
EYBL Václav (2006)02:08,65 1130. 4. 2022498
HANZAL Jan (1998)02:12,79 *030. 4. 20220
VEREMIIEV Maksim (2005)02:12,85 1330. 4. 2022452
HANZAL Jan (1998)02:14,13 *030. 4. 20220
ŠIMSA Radek (2006)02:14,45 *030. 4. 20220
ŠTVERÁK Jakub (2008)02:15,11 1430. 4. 2022430
EYBL Václav (2006)02:15,59 *029. 4. 20220
ŠTVERÁK Jakub (2008)02:15,87 *029. 4. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)02:16,20 *030. 4. 20220
ŠTĚRBA Vojislav (2001)02:16,79 *030. 4. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)02:17,05 *030. 4. 20220
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)02:17,98 1830. 4. 2022403
LAJČUK Leonard (2000)02:19,04 1930. 4. 2022394
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)02:19,41 230. 4. 2022532
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)02:19,77 330. 4. 2022528
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)02:21,31 *029. 4. 20220
EYBL Václav (2006)02:22,30 *030. 4. 20220
GACEK Natalie (2006)02:23,15 530. 4. 2022491
KRAMÁR Max (2008)02:23,22 2530. 4. 2022361
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)02:23,25 *029. 4. 20220
ŠTVERÁK Jakub (2008)02:24,15 *030. 4. 20220
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)02:27,81 *029. 4. 20220
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)02:27,88 *030. 4. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)02:28,82 1130. 4. 2022437
SVOBODOVÁ Elen (2007)02:29,54 1430. 4. 2022431
POKORNÁ Emily (2006)02:32,75 1630. 4. 2022404
POKORNÁ Emily (2006)02:35,00 *029. 4. 20220
WEISSER Karolína (2009)02:38,64 *029. 4. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)02:42,96 *030. 4. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)02:47,69 2830. 4. 2022305
200 m znak
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)02:12,03 129. 4. 2022609
HANZAL Jan (1998)02:16,59 229. 4. 2022550
VEREMIIEV Maksim (2005)02:25,96 329. 4. 2022450
LAJČUK Leonard (2000)02:33,32 929. 4. 2022388
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)02:34,98 1129. 4. 2022376
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)02:41,12 629. 4. 2022448
ŠKOPOVÁ Karla (2008)02:41,52 729. 4. 2022445
ULIPOVÁ Michaela (1997)02:45,97 1029. 4. 2022410
KRAMÁR Max (2008)02:47,27 1429. 4. 2022299
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)02:47,65 1429. 4. 2022398
SVOBODOVÁ Elen (2007)02:48,68 1529. 4. 2022391
KALIVODOVÁ Nikita (2007)03:07,35 2329. 4. 2022285
400 m volný způsob
HANZAL Jan (1998)04:17,91 529. 4. 2022621
NELIBA Tadeáš (2003)04:20,01 629. 4. 2022606
NELIBA Tadeáš (2003)04:24,49 *030. 4. 20220
HANZAL Jan (1998)04:32,71 *030. 4. 20220
HANZAL Jan (1998)04:33,52 *030. 4. 20220
ŠIMSA Radek (2006)04:33,86 *030. 4. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)04:34,32 *030. 4. 20220
ŠTĚRBA Vojislav (2001)04:34,82 *030. 4. 20220
ŠTVERÁK Jakub (2008)04:34,90 1029. 4. 2022513
ŠIMSA Ondřej (2006)04:36,79 *030. 4. 20220
EYBL Václav (2006)04:36,84 1129. 4. 2022502
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)04:47,70 229. 4. 2022555
EYBL Václav (2006)04:50,09 *030. 4. 20220
ŠTVERÁK Jakub (2008)04:50,96 *030. 4. 20220
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)04:52,26 1329. 4. 2022426
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)05:00,12 429. 4. 2022489
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)05:02,91 *030. 4. 20220
POKORNÁ Emily (2006)05:23,75 1029. 4. 2022389
WEISSER Karolína (2009)05:29,27 1129. 4. 2022370
KALIVODOVÁ Nikita (2007)05:32,95 *030. 4. 20220
400 m polohový závod
HANZAL Jan (1998)04:47,86 130. 4. 2022607
NELIBA Tadeáš (2003)04:54,96 230. 4. 2022564
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)05:30,66 830. 4. 2022401
800 m volný způsob
NELIBA Tadeáš (2003)08:57,07 330. 4. 2022596
HANZAL Jan (1998)09:08,53 630. 4. 2022559
ŠTĚRBA Vojislav (2001)09:10,89 *030. 4. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)09:12,17 *030. 4. 20220
HANZAL Jan (1998)09:12,49 *030. 4. 20220
ŠIMSA Radek (2006)09:13,19 *030. 4. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)09:13,78 730. 4. 2022544
ŠTVERÁK Jakub (2008)09:35,37 1230. 4. 2022485
EYBL Václav (2006)09:36,22 1330. 4. 2022483
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)10:09,26 130. 4. 2022503
KALIVODOVÁ Nikita (2007)11:27,63 730. 4. 2022350
1500 m volný způsob
ŠTĚRBA Vojislav (2001)17:18,01 430. 4. 2022590
ŠIMSA Radek (2006)17:19,33 530. 4. 2022588
HANZAL Jan (1998)17:19,35 630. 4. 2022588
NELIBA Tadeáš (2003)17:25,96 730. 4. 2022577
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí

je v únoru naplánovaný jen 11.2.

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Zkontrolujte si platnost lékařských prohlídek

v Intranetu ve svém Nastavení účtu najdete do kdy platí lékařská prohlídka. Nenechte ji, prosím, propadnout. Bez platné nelze hlásit na závody ani chodit na tréninky. Podle Vyhlášky MZdr 391/2013Sb.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku