Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Praha 2022 (3. 6. 2022 - 5. 6. 2022)
Poznámka:Český pohár v plavání.
Plave se v Podolí venku.
První půlden zatím plánovaný od 13:00 rozplavání v pátek.
Startovné 150 Kč za start. Oddíl hradí každému nejvýše 3 starty. Nadpočet si hradí každý sám.
Kompletní výsledky:2040.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:24,33 03. 6. 2022634
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:24,44 74. 6. 2022626
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:25,30 *05. 6. 20220
VEREMIIEV Maksim (2005)00:25,72 373. 6. 2022537
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:25,85 24. 6. 2022767
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:26,12 03. 6. 2022744
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:26,48 903. 6. 2022472
CHÁRA Jakub (2006)00:27,00 *05. 6. 20220
LAHODA David (2005)00:27,48 *05. 6. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:27,55 114. 6. 2022634
JUDICKIJ Michal (2004)00:27,56 *04. 6. 20220
EYBL Václav (2006)00:27,63 1233. 6. 2022433
JUDICKIJ Michal (2004)00:27,65 *05. 6. 20220
JUDICKIJ Michal (2004)00:27,89 *04. 6. 20220
JUDICKIJ Michal (2004)00:27,93 *05. 6. 20220
VEREMIIEV Maksim (2005)00:27,97 *05. 6. 20220
CHÁRA Jakub (2006)00:28,06 *04. 6. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:28,15 03. 6. 2022594
KRAMÁR Max (2008)00:28,17 1453. 6. 2022408
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:28,40 *05. 6. 20220
LAHODA David (2005)00:28,62 *04. 6. 20220
EYBL Václav (2006)00:28,72 *04. 6. 20220
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:28,74 *04. 6. 20220
BOHÁČ Patrik (2009)00:29,20 1673. 6. 2022367
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:29,22 463. 6. 2022531
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:29,25 *04. 6. 20220
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:29,45 573. 6. 2022519
LAHODA David (2005)00:29,56 *05. 6. 20220
LAHODA David (2005)00:29,75 *04. 6. 20220
JUDICKIJ Michal (2004)00:29,85 *03. 6. 20220
STRAKA Martin (2000)00:29,99 *03. 6. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:30,64 1153. 6. 2022461
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:30,95 *04. 6. 20220
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:31,12 1383. 6. 2022440
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:31,19 *05. 6. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:31,24 *05. 6. 20220
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:31,38 1493. 6. 2022429
PLESKOTOVÁ Julie (2002)00:31,68 *03. 6. 20220
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:32,04 *05. 6. 20220
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:32,31 *05. 6. 20220
WEISSER Karolína (2009)00:32,39 1753. 6. 2022390
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:32,62 *05. 6. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:32,97 *04. 6. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:33,09 *05. 6. 20220
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)02:25,31 *05. 6. 20220
CHÁRA Jakub (2006)02:25,36 253. 6. 2022560
50 m prsa
JUDICKIJ Michal (2004)00:30,29 03. 6. 2022628
JUDICKIJ Michal (2004)00:30,75 84. 6. 2022601
JUDICKIJ Michal (2004)00:31,36 *04. 6. 20220
JUDICKIJ Michal (2004)00:31,44 *04. 6. 20220
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:34,97 03. 6. 2022588
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:35,25 134. 6. 2022574
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:35,69 154. 6. 2022553
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:35,75 03. 6. 2022550
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)00:36,48 323. 6. 2022518
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:36,88 *05. 6. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:37,02 *05. 6. 20220
LAJČUK Leonard (2000)00:37,04 *04. 6. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:37,07 *04. 6. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:37,23 *05. 6. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:37,34 413. 6. 2022483
GACEK Natalie (2006)00:37,56 473. 6. 2022474
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:37,91 *05. 6. 20220
GACEK Natalie (2006)00:37,99 *04. 6. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:38,10 *05. 6. 20220
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)00:38,85 *05. 6. 20220
GACEK Natalie (2006)00:39,86 *05. 6. 20220
50 m motýlek
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:26,38 03. 6. 2022601
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:26,46 134. 6. 2022596
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:26,60 *04. 6. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:27,11 243. 6. 2022554
CHÁRA Jakub (2006)00:27,17 283. 6. 2022550
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:27,49 *04. 6. 20220
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:27,88 03. 6. 2022672
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:28,17 24. 6. 2022652
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:28,19 *04. 6. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:28,93 *04. 6. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:29,22 *05. 6. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:29,39 *04. 6. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:29,66 *05. 6. 20220
EYBL Václav (2006)00:29,73 973. 6. 2022420
VEREMIIEV Maksim (2005)00:29,95 *04. 6. 20220
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)00:30,47 333. 6. 2022515
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:30,82 353. 6. 2022498
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)00:31,45 *04. 6. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:31,62 513. 6. 2022461
LAJČUK Leonard (2000)00:31,68 *05. 6. 20220
LAJČUK Leonard (2000)00:32,07 *04. 6. 20220
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)00:32,11 *04. 6. 20220
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:32,14 643. 6. 2022439
LAJČUK Leonard (2000)00:32,40 *05. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:32,47 *04. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:32,61 *04. 6. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:32,61 *04. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:32,67 *04. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:32,73 *05. 6. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:32,74 *05. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:32,83 *05. 6. 20220
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)00:33,01 *05. 6. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:33,15 *05. 6. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:33,26 *04. 6. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:33,78 1083. 6. 2022378
GACEK Natalie (2006)00:33,86 *04. 6. 20220
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:33,90 1103. 6. 2022374
GACEK Natalie (2006)00:33,97 1123. 6. 2022371
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:34,54 1223. 6. 2022353
GACEK Natalie (2006)00:34,67 *05. 6. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:34,79 *04. 6. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:34,88 *04. 6. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:34,94 *05. 6. 20220
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:34,99 *05. 6. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:35,16 1393. 6. 2022335
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:36,31 *05. 6. 20220
WEISSER Karolína (2009)00:36,98 1503. 6. 2022288
50 m znak
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:27,43 104. 6. 2022653
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:28,23 03. 6. 2022599
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:28,40 *05. 6. 20220
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:28,80 *05. 6. 20220
VEREMIIEV Maksim (2005)00:29,10 183. 6. 2022547
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:30,48 *04. 6. 20220
CHÁRA Jakub (2006)00:30,90 *05. 6. 20220
VEREMIIEV Maksim (2005)00:30,98 *05. 6. 20220
VEREMIIEV Maksim (2005)00:31,00 *05. 6. 20220
CHÁRA Jakub (2006)00:31,04 *05. 6. 20220
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:31,32 *04. 6. 20220
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:34,16 303. 6. 2022492
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:35,14 *05. 6. 20220
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:35,22 *04. 6. 20220
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:35,32 *05. 6. 20220
BOHÁČ Patrik (2009)00:35,41 893. 6. 2022303
KRAMÁR Max (2008)00:35,44 913. 6. 2022302
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:35,72 *05. 6. 20220
KRAMÁR Max (2008)00:37,14 *05. 6. 20220
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:38,03 *05. 6. 20220
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:38,60 *05. 6. 20220
100 m prsa
JUDICKIJ Michal (2004)01:06,02 44. 6. 2022639
JUDICKIJ Michal (2004)01:07,39 04. 6. 2022601
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:16,12 *05. 6. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:17,44 *05. 6. 20220
GACEK Natalie (2006)01:20,09 224. 6. 2022513
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:20,44 *05. 6. 20220
LAJČUK Leonard (2000)01:20,88 744. 6. 2022347
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:21,23 *05. 6. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)01:21,76 *05. 6. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)01:21,82 354. 6. 2022481
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)01:22,18 *05. 6. 20220
GACEK Natalie (2006)01:23,73 *05. 6. 20220
100 m volný způsob
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:53,82 05. 6. 2022662
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:53,82 75. 6. 2022662
CHÁRA Jakub (2006)00:55,78 235. 6. 2022594
VEREMIIEV Maksim (2005)00:57,17 515. 6. 2022552
JUDICKIJ Michal (2004)00:57,49 *04. 6. 20220
LAHODA David (2005)00:57,63 615. 6. 2022539
JUDICKIJ Michal (2004)00:57,67 *04. 6. 20220
JUDICKIJ Michal (2004)00:58,01 *05. 6. 20220
JUDICKIJ Michal (2004)00:58,43 *05. 6. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:58,45 805. 6. 2022516
CHÁRA Jakub (2006)00:58,89 *04. 6. 20220
LAHODA David (2005)00:59,91 *04. 6. 20220
EYBL Václav (2006)01:00,09 *04. 6. 20220
CHÁRA Jakub (2006)01:01,12 *04. 6. 20220
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)01:01,21 *04. 6. 20220
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)01:01,41 *04. 6. 20220
STRAKA Martin (2000)01:01,57 *03. 6. 20220
JUDICKIJ Michal (2004)01:01,89 *03. 6. 20220
LAHODA David (2005)01:01,97 *05. 6. 20220
LAHODA David (2005)01:02,55 *04. 6. 20220
LAHODA David (2005)01:03,80 *03. 6. 20220
ŠIMSA Radek (2006)01:03,91 *03. 6. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:05,25 695. 6. 2022497
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:05,43 *04. 6. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)01:05,45 725. 6. 2022493
PLESKOTOVÁ Julie (2002)01:05,61 *03. 6. 20220
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:06,26 805. 6. 2022475
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:07,23 *05. 6. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)01:08,01 *03. 6. 20220
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)01:08,28 1045. 6. 2022434
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:08,51 *04. 6. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:09,23 *05. 6. 20220
WEISSER Karolína (2009)01:17,07 *03. 6. 20220
100 m znak
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:59,26 05. 6. 2022669
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:59,51 45. 6. 2022661
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)01:03,02 *04. 6. 20220
VEREMIIEV Maksim (2005)01:03,08 05. 6. 2022555
CHÁRA Jakub (2006)01:03,16 125. 6. 2022553
VEREMIIEV Maksim (2005)01:04,05 135. 6. 2022530
CHÁRA Jakub (2006)01:04,08 05. 6. 2022529
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)01:05,79 *04. 6. 20220
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:12,10 05. 6. 2022505
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:12,47 155. 6. 2022498
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:13,32 275. 6. 2022481
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:13,80 *04. 6. 20220
KRAMÁR Max (2008)01:17,60 795. 6. 2022298
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:18,22 815. 6. 2022291
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)01:22,95 945. 6. 2022332
100 m motýlek
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:58,14 94. 6. 2022615
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:59,20 04. 6. 2022582
REISSMÜLLER Tomáš (2005)01:01,21 224. 6. 2022527
REISSMÜLLER Tomáš (2005)01:03,41 *04. 6. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)01:03,52 *04. 6. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)01:04,95 *05. 6. 20220
VEREMIIEV Maksim (2005)01:05,04 534. 6. 2022439
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)01:08,31 144. 6. 2022535
LAJČUK Leonard (2000)01:08,61 764. 6. 2022374
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)01:08,62 04. 6. 2022528
LAJČUK Leonard (2000)01:09,39 *05. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:09,49 244. 6. 2022508
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:10,79 *04. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:11,00 *04. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:11,06 *04. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:11,28 *05. 6. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:11,90 *04. 6. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:14,07 534. 6. 2022420
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:14,45 594. 6. 2022413
GACEK Natalie (2006)01:15,09 684. 6. 2022403
200 m prsa
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:37,83 25. 6. 2022682
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:40,04 05. 6. 2022654
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:46,98 75. 6. 2022576
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:47,57 05. 6. 2022570
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)02:48,96 95. 6. 2022556
GACEK Natalie (2006)02:52,09 155. 6. 2022526
FERUSOVÁ Alexandra (2006)02:56,25 295. 6. 2022489
200 m motýlek
REISSMÜLLER Tomáš (2005)02:19,12 155. 6. 2022504
LAJČUK Leonard (2000)02:27,92 255. 6. 2022419
PEŠTOVÁ Andrea (2005)02:37,49 115. 6. 2022462
200 m polohový závod
REISSMÜLLER Tomáš (2005)02:19,69 105. 6. 2022543
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:27,07 45. 6. 2022630
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:28,04 05. 6. 2022618
LAJČUK Leonard (2000)02:29,65 505. 6. 2022442
PEŠTOVÁ Andrea (2005)02:33,08 105. 6. 2022559
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)02:37,19 195. 6. 2022516
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)02:38,95 255. 6. 2022499
GACEK Natalie (2006)02:40,27 345. 6. 2022487
ŠKOPOVÁ Karla (2008)02:43,73 495. 6. 2022457
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)02:48,08 705. 6. 2022422
200 m volný způsob
JUDICKIJ Michal (2004)01:56,90 14. 6. 2022664
JUDICKIJ Michal (2004)01:57,99 04. 6. 2022646
JUDICKIJ Michal (2004)01:59,84 *05. 6. 20220
JUDICKIJ Michal (2004)02:01,38 *05. 6. 20220
CHÁRA Jakub (2006)02:02,33 124. 6. 2022579
LAHODA David (2005)02:04,57 194. 6. 2022548
JUDICKIJ Michal (2004)02:05,26 *03. 6. 20220
STRAKA Martin (2000)02:05,44 *03. 6. 20220
EYBL Václav (2006)02:06,50 274. 6. 2022524
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)02:07,34 04. 6. 2022698
CHÁRA Jakub (2006)02:08,98 *04. 6. 20220
LAHODA David (2005)02:09,93 *04. 6. 20220
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)02:11,43 74. 6. 2022635
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:12,08 104. 6. 2022625
ŠIMSA Radek (2006)02:13,17 *03. 6. 20220
LAHODA David (2005)02:13,28 *03. 6. 20220
PLESKOTOVÁ Julie (2002)02:14,35 *03. 6. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)02:18,24 274. 6. 2022545
ŠTVERÁK Jakub (2008)02:19,36 *05. 6. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)02:19,45 *03. 6. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)02:23,45 *05. 6. 20220
WEISSER Karolína (2009)02:41,95 *03. 6. 20220
200 m znak
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)02:11,47 04. 6. 2022616
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)02:15,44 44. 6. 2022564
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)02:32,42 444. 6. 2022395
400 m volný způsob
JUDICKIJ Michal (2004)04:04,91 35. 6. 2022725
JUDICKIJ Michal (2004)04:07,74 05. 6. 2022703
STRAKA Martin (2000)04:14,16 *03. 6. 20220
JUDICKIJ Michal (2004)04:14,35 *03. 6. 20220
LAHODA David (2005)04:27,33 *04. 6. 20220
CHÁRA Jakub (2006)04:27,65 *04. 6. 20220
LAHODA David (2005)04:27,68 175. 6. 2022555
PLESKOTOVÁ Julie (2002)04:33,26 *03. 6. 20220
ŠIMSA Radek (2006)04:33,37 *03. 6. 20220
LAHODA David (2005)04:33,97 *03. 6. 20220
ŠTVERÁK Jakub (2008)04:38,12 335. 6. 2022495
ŠIMSA Ondřej (2006)04:42,35 *03. 6. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)04:53,14 195. 6. 2022524
WEISSER Karolína (2009)05:35,85 *03. 6. 20220
400 m polohový závod
REISSMÜLLER Tomáš (2005)04:51,29 04. 6. 2022586
REISSMÜLLER Tomáš (2005)04:53,60 64. 6. 2022572
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)05:08,37 24. 6. 2022644
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)05:12,89 04. 6. 2022616
PEŠTOVÁ Andrea (2005)05:21,25 04. 6. 2022570
PEŠTOVÁ Andrea (2005)05:21,72 64. 6. 2022567
800 m volný způsob
STRAKA Martin (2000)08:34,40 *03. 6. 20220
JUDICKIJ Michal (2004)08:36,13 *03. 6. 20220
LAHODA David (2005)09:00,15 84. 6. 2022586
CHÁRA Jakub (2006)09:03,67 94. 6. 2022575
PLESKOTOVÁ Julie (2002)09:15,49 *03. 6. 20220
LAHODA David (2005)09:16,95 *03. 6. 20220
ŠIMSA Radek (2006)09:18,48 *03. 6. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)09:32,24 *03. 6. 20220
WEISSER Karolína (2009)11:26,45 *03. 6. 20220
1500 m volný způsob
JUDICKIJ Michal (2004)16:10,84 33. 6. 2022722
STRAKA Martin (2000)16:11,08 43. 6. 2022721
LAHODA David (2005)17:22,38 123. 6. 2022583
PLESKOTOVÁ Julie (2002)17:33,63 33. 6. 2022666
ŠIMSA Radek (2006)17:41,00 143. 6. 2022553
ŠIMSA Ondřej (2006)17:59,87 163. 6. 2022524
WEISSER Karolína (2009)21:43,89 373. 6. 2022351
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní tréninky v Podolí

1. 10. NENÍ
8. 10. - 7:00-8:30 - vede trenér Srb
15. 10. - 7:00-8:30 - vede trenér Delmotte
22. 10. NENÍ
29. 10. NENÍ

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Zkontrolujte si platnost lékařských prohlídek

v Intranetu ve svém Nastavení účtu najdete do kdy platí lékařská prohlídka. Nenechte ji, prosím, propadnout. Bez platné nelze hlásit na závody ani chodit na tréninky. Podle Vyhlášky MZdr 391/2013Sb.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku