Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Letní Mistrovství ČR (30. 6. 2022 - 3. 7. 2022)
Poznámka:Vrcholná OPEN akce.
Závodí se ve venkovní padesátce.
Kompletní výsledky:2041.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:24,37 030. 6. 2022631
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:24,46 1330. 6. 2022624
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:25,16 *01. 7. 20220
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:25,52 230. 6. 2022797
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:25,76 030. 6. 2022775
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:25,85 *01. 7. 20220
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:26,01 030. 6. 2022753
VEREMIIEV Maksim (2005)00:26,22 5430. 6. 2022507
RENC Jakub (1999)00:26,72 *01. 7. 20220
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:26,89 *01. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:27,20 *01. 7. 20220
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:27,48 *01. 7. 20220
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:27,63 *02. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:28,36 *03. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:28,38 *01. 7. 20220
LAHODA David (2005)00:28,64 *03. 7. 20220
CHÁRA Jakub (2006)00:28,71 *03. 7. 20220
HANZAL Jan (1998)00:29,03 *01. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:29,05 *01. 7. 20220
ŠIMSA Radek (2006)00:29,52 *01. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:29,75 *02. 7. 20220
ŠIMSA Radek (2006)00:29,81 *030. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:29,82 *01. 7. 20220
LAHODA David (2005)00:29,93 *01. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:30,07 *030. 6. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:30,14 *02. 7. 20220
LAHODA David (2005)00:30,19 *030. 6. 20220
ŠIMSA Radek (2006)00:30,87 *02. 7. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:30,92 *01. 7. 20220
LAHODA David (2005)00:31,01 *02. 7. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)00:31,46 *01. 7. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:31,51 *03. 7. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:31,59 *03. 7. 20220
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)00:31,88 *03. 7. 20220
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)00:31,89 *01. 7. 20220
PLESKOTOVÁ Julie (2002)00:32,47 *030. 6. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:32,67 *01. 7. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)00:32,87 *02. 7. 20220
50 m prsa
BŘEZINA Tomáš (2003)00:31,84 381. 7. 2022541
HANZAL Jan (1998)00:32,68 521. 7. 2022500
BŘEZINA Tomáš (2003)00:33,88 *02. 7. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:35,70 241. 7. 2022552
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:36,26 *02. 7. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:36,32 *02. 7. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:36,47 311. 7. 2022518
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)00:36,67 331. 7. 2022510
BŘEZINA Tomáš (2003)00:36,67 *030. 6. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:37,27 *02. 7. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:37,28 *030. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:37,35 *030. 6. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:37,55 *02. 7. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:37,71 *030. 6. 20220
GACEK Natalie (2006)00:38,13 531. 7. 2022453
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:38,13 *030. 6. 20220
GACEK Natalie (2006)00:38,68 *02. 7. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:38,83 *030. 6. 20220
GACEK Natalie (2006)00:38,86 *030. 6. 20220
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)00:39,12 *030. 6. 20220
50 m motýlek
RENC Jakub (1999)00:26,46 202. 7. 2022596
RENC Jakub (1999)00:26,75 *01. 7. 20220
RENC Jakub (1999)00:26,86 *01. 7. 20220
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:26,91 342. 7. 2022566
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:27,39 22. 7. 2022709
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:27,39 02. 7. 2022709
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:27,46 02. 7. 2022704
CHÁRA Jakub (2006)00:27,59 532. 7. 2022525
HANZAL Jan (1998)00:28,05 *030. 6. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:28,17 *01. 7. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:28,18 *030. 6. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:28,53 *03. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:28,55 *02. 7. 20220
HANZAL Jan (1998)00:28,59 *030. 6. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:28,71 *030. 6. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:28,90 *02. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:28,94 *02. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:29,07 *03. 7. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:29,09 *02. 7. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:29,18 *03. 7. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:29,22 *03. 7. 20220
CHÁRA Jakub (2006)00:29,89 *01. 7. 20220
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)00:30,21 232. 7. 2022528
BŘEZINA Tomáš (2003)00:30,26 *030. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:31,13 *01. 7. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:31,70 *02. 7. 20220
BŘEZINA Tomáš (2003)00:31,70 *02. 7. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:32,11 *030. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:32,16 *030. 6. 20220
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)00:32,28 *01. 7. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:32,36 *030. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:32,49 *03. 7. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:32,66 *030. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:33,16 *03. 7. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)00:33,26 *02. 7. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:33,91 *030. 6. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:33,91 *03. 7. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:34,23 *03. 7. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:34,49 *03. 7. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:34,50 *030. 6. 20220
GACEK Natalie (2006)00:36,12 *03. 7. 20220
50 m znak
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:27,04 53. 7. 2022681
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:27,42 03. 7. 2022653
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:27,60 03. 7. 2022641
RENC Jakub (1999)00:28,36 103. 7. 2022591
RENC Jakub (1999)00:28,53 03. 7. 2022580
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:28,82 *030. 6. 20220
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:29,08 *030. 6. 20220
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:29,14 *01. 7. 20220
RENC Jakub (1999)00:30,09 *030. 6. 20220
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:30,12 *030. 6. 20220
VEREMIIEV Maksim (2005)00:30,32 383. 7. 2022483
CHÁRA Jakub (2006)00:30,79 463. 7. 2022461
VEREMIIEV Maksim (2005)00:31,20 *030. 6. 20220
CHÁRA Jakub (2006)00:32,06 *01. 7. 20220
VEREMIIEV Maksim (2005)00:32,61 *01. 7. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:33,06 *01. 7. 20220
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:33,22 *01. 7. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:34,14 *030. 6. 20220
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)00:34,88 *030. 6. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:35,03 *02. 7. 20220
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)00:35,40 *030. 6. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:35,87 *01. 7. 20220
100 m prsa
BŘEZINA Tomáš (2003)01:11,48 402. 7. 2022503
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:16,44 132. 7. 2022590
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:16,86 02. 7. 2022580
BŘEZINA Tomáš (2003)01:18,65 *030. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:18,87 *030. 6. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:19,56 202. 7. 2022523
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:19,85 *030. 6. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:20,09 *030. 6. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)01:21,44 362. 7. 2022488
GACEK Natalie (2006)01:21,56 382. 7. 2022486
GACEK Natalie (2006)01:21,92 *030. 6. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:22,44 *030. 6. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)01:23,01 *030. 6. 20220
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)01:23,08 *030. 6. 20220
100 m volný způsob
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:53,33 01. 7. 2022680
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:53,66 121. 7. 2022668
RENC Jakub (1999)00:55,37 *01. 7. 2022608
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:56,04 01. 7. 2022785
NELIBA Tadeáš (2003)00:56,30 451. 7. 2022578
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:56,88 01. 7. 2022751
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:58,11 52. 7. 2022704
NELIBA Tadeáš (2003)00:59,01 *03. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:59,13 *01. 7. 20220
LAHODA David (2005)00:59,84 *03. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)01:00,67 *01. 7. 20220
CHÁRA Jakub (2006)01:00,74 *03. 7. 20220
HANZAL Jan (1998)01:01,09 *01. 7. 20220
ŠIMSA Radek (2006)01:02,27 *01. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)01:02,40 *02. 7. 20220
LAHODA David (2005)01:02,83 *01. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)01:02,85 *030. 6. 20220
ŠIMSA Radek (2006)01:02,95 *030. 6. 20220
LAHODA David (2005)01:03,10 *030. 6. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:03,28 431. 7. 2022545
ŠIMSA Radek (2006)01:03,83 *02. 7. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)01:04,25 *02. 7. 20220
ŠTĚRBA Vojislav (2001)01:04,44 *02. 7. 20220
LAHODA David (2005)01:04,60 *02. 7. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)01:05,68 *01. 7. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)01:05,90 *01. 7. 2022483
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:05,97 *03. 7. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:06,20 *03. 7. 20220
PLESKOTOVÁ Julie (2002)01:06,68 *030. 6. 20220
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)01:07,27 *01. 7. 20220
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)01:07,38 *03. 7. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)01:08,55 *02. 7. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:08,70 *01. 7. 20220
100 m znak
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:59,16 *030. 6. 2022673
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:59,51 51. 7. 2022661
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:59,58 030. 6. 2022659
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:59,70 030. 6. 2022655
RENC Jakub (1999)01:03,08 1830. 6. 2022555
VEREMIIEV Maksim (2005)01:03,83 2530. 6. 2022536
CHÁRA Jakub (2006)01:07,84 *01. 7. 20220
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)01:08,14 *01. 7. 20220
VEREMIIEV Maksim (2005)01:08,71 *01. 7. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)01:09,46 *01. 7. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:09,59 *030. 6. 2022562
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)01:11,77 *030. 6. 2022512
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:12,93 *02. 7. 20220
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)01:13,00 3230. 6. 2022487
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:14,50 *01. 7. 20220
100 m motýlek
RENC Jakub (1999)00:57,72 01. 7. 2022628
RENC Jakub (1999)00:57,94 151. 7. 2022621
REISSMÜLLER Tomáš (2005)01:01,07 341. 7. 2022530
NELIBA Tadeáš (2003)01:01,30 *02. 7. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)01:02,24 *02. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)01:02,37 *03. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)01:02,44 *02. 7. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)01:02,70 *02. 7. 20220
CHÁRA Jakub (2006)01:02,88 581. 7. 2022486
REISSMÜLLER Tomáš (2005)01:03,52 *03. 7. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)01:04,03 *03. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)01:04,14 *03. 7. 20220
BŘEZINA Tomáš (2003)01:07,85 *02. 7. 20220
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)01:08,85 271. 7. 2022523
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:09,12 301. 7. 2022517
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:09,38 *02. 7. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:11,50 *03. 7. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)01:12,80 *02. 7. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:13,09 *03. 7. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:13,59 *03. 7. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:13,98 *03. 7. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:14,36 *03. 7. 20220
GACEK Natalie (2006)01:19,14 *03. 7. 20220
200 m prsa
BŘEZINA Tomáš (2003)02:45,68 4530. 6. 2022441
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:46,91 1030. 6. 2022576
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:49,40 030. 6. 2022551
PEŠTOVÁ Andrea (2005)02:49,43 030. 6. 2022551
PEŠTOVÁ Andrea (2005)02:51,33 1630. 6. 2022533
GACEK Natalie (2006)02:51,89 1930. 6. 2022528
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)02:52,53 2330. 6. 2022522
FERUSOVÁ Alexandra (2006)02:58,07 3830. 6. 2022475
200 m motýlek
NELIBA Tadeáš (2003)02:12,14 122. 7. 2022588
NELIBA Tadeáš (2003)02:12,87 02. 7. 2022578
REISSMÜLLER Tomáš (2005)02:15,17 02. 7. 2022549
REISSMÜLLER Tomáš (2005)02:15,86 142. 7. 2022541
BŘEZINA Tomáš (2003)02:23,08 312. 7. 2022463
ŠIMSA Ondřej (2006)02:35,78 462. 7. 2022359
PEŠTOVÁ Andrea (2005)02:37,29 172. 7. 2022464
200 m polohový závod
HANZAL Jan (1998)02:12,21 930. 6. 2022868
HANZAL Jan (1998)02:14,04 1030. 6. 2022615
REISSMÜLLER Tomáš (2005)02:18,53 2330. 6. 2022557
NELIBA Tadeáš (2003)02:19,12 2630. 6. 2022550
BŘEZINA Tomáš (2003)02:23,47 4030. 6. 2022501
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:24,92 930. 6. 2022486
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:27,70 030. 6. 2022622
PEŠTOVÁ Andrea (2005)02:31,45 1130. 6. 2022577
PEŠTOVÁ Andrea (2005)02:31,68 1430. 6. 2022424
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:32,14 1330. 6. 2022569
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:34,11 1530. 6. 2022404
200 m volný způsob
NELIBA Tadeáš (2003)02:01,24 183. 7. 2022595
NELIBA Tadeáš (2003)02:02,61 *01. 7. 20220
LAHODA David (2005)02:03,52 303. 7. 2022563
NELIBA Tadeáš (2003)02:05,82 *01. 7. 20220
CHÁRA Jakub (2006)02:06,41 453. 7. 2022525
HANZAL Jan (1998)02:07,88 *01. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)02:09,15 *02. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)02:09,31 *030. 6. 20220
ŠIMSA Radek (2006)02:09,37 *01. 7. 20220
LAHODA David (2005)02:09,64 *030. 6. 20220
LAHODA David (2005)02:10,60 *01. 7. 20220
ŠIMSA Radek (2006)02:11,03 *030. 6. 20220
ŠTĚRBA Vojislav (2001)02:11,95 *02. 7. 20220
ŠIMSA Radek (2006)02:12,21 *02. 7. 20220
LAHODA David (2005)02:12,96 *02. 7. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:13,47 03. 7. 2022606
REISSMÜLLER Tomáš (2005)02:13,79 *02. 7. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)02:15,02 *01. 7. 20220
PLESKOTOVÁ Julie (2002)02:16,94 *030. 6. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:17,30 163. 7. 2022557
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)02:18,20 363. 7. 2022546
ŠIMSA Ondřej (2006)02:20,84 *02. 7. 20220
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)02:22,54 *01. 7. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:23,50 *01. 7. 20220
200 m znak
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)02:18,63 181. 7. 2022526
CHÁRA Jakub (2006)02:20,31 241. 7. 2022507
REISSMÜLLER Tomáš (2005)02:22,50 311. 7. 2022484
VEREMIIEV Maksim (2005)02:24,34 391. 7. 2022466
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:27,69 92. 7. 2022582
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:31,72 01. 7. 2022537
400 m volný způsob
NELIBA Tadeáš (2003)04:10,27 111. 7. 2022679
NELIBA Tadeáš (2003)04:16,44 01. 7. 2022632
HANZAL Jan (1998)04:20,95 261. 7. 2022599
NELIBA Tadeáš (2003)04:22,91 *030. 6. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)04:23,29 *02. 7. 20220
ŠIMSA Radek (2006)04:24,09 321. 7. 2022578
LAHODA David (2005)04:24,82 351. 7. 2022573
ŠTĚRBA Vojislav (2001)04:25,88 *02. 7. 20220
LAHODA David (2005)04:25,99 *030. 6. 20220
ŠIMSA Radek (2006)04:28,11 *030. 6. 20220
LAHODA David (2005)04:28,68 *02. 7. 20220
ŠIMSA Radek (2006)04:30,63 *02. 7. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)04:31,10 431. 7. 2022534
REISSMÜLLER Tomáš (2005)04:34,50 *02. 7. 20220
PLESKOTOVÁ Julie (2002)04:40,65 *030. 6. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)04:47,05 *02. 7. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)04:55,74 371. 7. 2022511
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005)04:58,10 401. 7. 2022499
400 m polohový závod
NELIBA Tadeáš (2003)04:49,22 113. 7. 2022599
REISSMÜLLER Tomáš (2005)04:50,74 143. 7. 2022589
REISSMÜLLER Tomáš (2005)04:52,70 03. 7. 2022578
NELIBA Tadeáš (2003)04:53,47 03. 7. 2022573
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)05:10,65 63. 7. 2022630
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)05:15,04 03. 7. 2022604
PEŠTOVÁ Andrea (2005)05:22,87 03. 7. 2022561
PEŠTOVÁ Andrea (2005)05:24,99 153. 7. 2022550
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)05:27,59 183. 7. 2022537
GACEK Natalie (2006)05:51,13 433. 7. 2022436
800 m volný způsob
NELIBA Tadeáš (2003)08:47,01 1230. 6. 2022631
ŠTĚRBA Vojislav (2001)08:55,31 *02. 7. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)08:56,28 *02. 7. 20220
ŠIMSA Radek (2006)09:02,68 1930. 6. 2022578
ŠIMSA Radek (2006)09:09,52 *02. 7. 20220
LAHODA David (2005)09:09,94 *02. 7. 20220
REISSMÜLLER Tomáš (2005)09:12,91 *02. 7. 20220
LAHODA David (2005)09:13,92 2330. 6. 2022543
PLESKOTOVÁ Julie (2002)09:34,42 *030. 6. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)09:43,58 *02. 7. 20220
1500 m volný způsob
NELIBA Tadeáš (2003)16:50,74 112. 7. 2022639
ŠTĚRBA Vojislav (2001)16:51,11 122. 7. 2022639
ŠIMSA Radek (2006)17:12,52 162. 7. 2022600
REISSMÜLLER Tomáš (2005)17:21,60 172. 7. 2022584
LAHODA David (2005)17:24,14 182. 7. 2022580
PLESKOTOVÁ Julie (2002)18:08,12 630. 6. 2022605
ŠIMSA Ondřej (2006)18:22,72 242. 7. 2022492
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní tréninky v Podolí

1. 10. NENÍ
8. 10. - 7:00-8:30 - vede trenér Srb
15. 10. - 7:00-8:30 - vede trenér Delmotte
22. 10. NENÍ
29. 10. NENÍ

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Zkontrolujte si platnost lékařských prohlídek

v Intranetu ve svém Nastavení účtu najdete do kdy platí lékařská prohlídka. Nenechte ji, prosím, propadnout. Bez platné nelze hlásit na závody ani chodit na tréninky. Podle Vyhlášky MZdr 391/2013Sb.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku