Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Oddílové srovnávací závody Bohemians (16. 6. 2022 - 16. 6. 2022)
Poznámka:Srovnávací závody pro kurz plavání.
Kompletní výsledky:2080.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BĚHAN Vojtěch (2015)
50 m volný způsob 01:42,67 2516. 6. 20227
BUTOVIČ Pavel (2014)
50 m volný způsob 01:22,00 1916. 6. 202214
BUTOVIČ Petr (2011)
50 m volný způsob 01:12,61 1216. 6. 202221
ČÁSENSKÁ Anna (2009)
50 m volný způsob 00:49,15 216. 6. 2022101
CHOCHOLOUŠKOVÁ Meda (2013)
50 m volný způsob 01:18,88 916. 6. 202224
FRANKIEWICZ Marek (2010)
50 m volný způsob 00:56,31 816. 6. 202245
FRANKIEWICZ Mateusz (2010)
50 m volný způsob 00:48,20 616. 6. 202273
GÁBOROVÁ Maria (2010)
50 m volný způsob 01:03,22 516. 6. 202247
GANZIUC Nichita (2006)
50 m volný způsob 00:43,67 516. 6. 202298
HEJSKOVÁ Marie (2005)
50 m volný způsob 00:56,79 316. 6. 202265
HRUBÝ Alex (2014)
50 m volný způsob 01:19,59 1816. 6. 202216
HUDEČEK Šimon (2009)
50 m volný způsob 00:58,97 916. 6. 202239
JURINA Alexandr (2008)
50 m volný způsob 00:42,23 416. 6. 2022108
KABYL Šimon (2010)
50 m volný způsob 01:17,28 1616. 6. 202217
KABYLOVÁ Klára (2013)
50 m volný způsob 01:17,22 816. 6. 202226
KADLEC Martin (2015)
50 m volný způsob 01:44,87 2616. 6. 20227
KOTT Štěpán (2007)
50 m volný způsob 00:42,02 316. 6. 2022110
KUBÁLEK Adam (2009)
50 m volný způsob 00:48,31 716. 6. 202272
LAZAROVÁ Tereza (2012)
50 m volný způsob 00:47,79 116. 6. 2022110
LAZAROVÁ Veronika (2015)
50 m volný způsob 01:41,67 1116. 6. 202211
LIŠKA Samuel (2008)
50 m volný způsob 00:37,33 116. 6. 2022157
MALINOVSKÝ Benjamín (2013)
50 m volný způsob 01:27,48 2116. 6. 202212
MALINOVSKÝ Tobiáš (2011)
50 m volný způsob 01:16,99 1516. 6. 202217
OVČINNIKOVÁ Xenija (2011)
50 m volný způsob 01:06,81 616. 6. 202240
PEŠIČKA Vladimír (2008)
50 m volný způsob 01:28,26 2316. 6. 202211
POTŮČEK Ondřej (2014)
50 m volný způsob 01:52,62 2716. 6. 20225
PYKHTIN Dmytro (2013)
50 m volný způsob 01:29,08 2416. 6. 202211
ROUBAL Marek (2011)
50 m volný způsob 01:00,35 1016. 6. 202237
SANDU Nikita (2011)
50 m volný způsob 01:16,74 1416. 6. 202218
SCHENK Karel (2012)
50 m volný způsob 01:12,62 1316. 6. 202221
ŠEJNOST Jáchym (2012)
50 m volný způsob 01:17,94 1716. 6. 202217
ŠEJNOSTOVÁ Alžběta (2007)
50 m volný způsob 00:57,12 416. 6. 202264
STÁREK Edvard (2011)
50 m volný způsob 01:22,11 2016. 6. 202214
SVIEZENY Patrick (2010)
50 m volný způsob 00:41,56 216. 6. 2022114
TARABA Radim (2013)
50 m volný způsob 02:12,06 2816. 6. 20223
TARABOVÁ Jindřiška (2010)
50 m volný způsob 01:19,73 1016. 6. 202223
TUŠKOVÁ Ella (2015)
50 m volný způsob 01:57,30 1316. 6. 20227
VAŇKOVÁ Marie Vera (2015)
50 m volný způsob 01:55,17 1216. 6. 20227
VLK Petr (2011)
50 m volný způsob 01:28,07 2216. 6. 202211
VRANÝ Marek (2009)
50 m volný způsob 01:03,92 1116. 6. 202231
VRCHLABSKÝ Vojtěch (2015)
50 m volný způsob 02:32,61 2916. 6. 20222
ZEMANOVÁ Tereza (2012)
50 m volný způsob 01:16,32 716. 6. 202227
* takto jsou označené mezičasy
Nováčci o plavání v Bohemians Praha

se hlásí prostřednictvím formuláře [ODKAZ] a budete kontaktováni.
Nabízíme pro děti od 6 let nezávodní nebo závodní plavání.

Hlaste se na DP závody o prázdninách

v Intranetu jak jste zvyklí :-)

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku