Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Podzimní Krajský přebor staršího žactva (18. 11. 2022 - 19. 11. 2022)
Poznámka:Povinný kvalifikační závod na MČR. Co chcete plavat na mistráku, to musíte plavat zde.
Kompletní výsledky:2094.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BIELECKÁ Tereza (2009)
50 m volný způsob 00:34,70 1519. 11. 2022288
50 m volný způsob 00:35,36 *018. 11. 20220
50 m volný způsob 00:36,35 *018. 11. 20220
50 m volný způsob 00:37,22 *019. 11. 20220
50 m motýlek00:46,31 *019. 11. 20220
50 m prsa00:46,72 *018. 11. 20220
50 m prsa00:47,44 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:17,70 1419. 11. 2022270
100 m volný způsob01:19,86 *018. 11. 20220
100 m polohový závod01:31,29 1818. 11. 2022237
100 m prsa01:42,16 *019. 11. 20220
100 m prsa01:42,46 1318. 11. 2022225
200 m volný způsob02:47,95 1518. 11. 2022284
200 m polohový závod03:19,36 1319. 11. 2022228
200 m prsa03:36,34 619. 11. 2022240
BOHÁČ Patrik (2009)
50 m volný způsob 00:27,63 219. 11. 2022388
50 m volný způsob 00:28,07 *019. 11. 20220
50 m volný způsob 00:29,37 *019. 11. 20220
50 m volný způsob 00:30,29 *018. 11. 20220
50 m volný způsob 00:31,34 *018. 11. 20220
50 m motýlek00:34,02 *019. 11. 20220
50 m znak00:34,71 *019. 11. 20220
50 m znak00:36,13 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:00,53 119. 11. 2022409
100 m volný způsob01:04,14 *018. 11. 20220
100 m volný způsob01:06,24 *018. 11. 20220
100 m znak01:12,13 619. 11. 2022300
100 m znak01:15,31 *019. 11. 20220
100 m motýlek01:17,22 *019. 11. 20220
200 m volný způsob02:13,36 218. 11. 2022413
200 m volný způsob02:17,36 *018. 11. 20220
200 m znak02:33,54 419. 11. 2022325
400 m volný způsob04:43,23 118. 11. 2022420
400 m polohový závod05:28,97 319. 11. 2022363
DOLÍN Daniel (2010)
50 m volný způsob 00:35,19 1119. 11. 2022188
50 m volný způsob 00:37,25 *018. 11. 20220
50 m volný způsob 00:37,34 *019. 11. 20220
50 m volný způsob 00:37,79 *019. 11. 20220
50 m znak00:44,71 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:19,00 *018. 11. 20220
100 m volný způsob01:19,90 1019. 11. 2022177
100 m volný způsob01:21,62 *019. 11. 20220
100 m znak01:31,81 719. 11. 2022145
200 m volný způsob02:47,43 1018. 11. 2022209
200 m volný způsob02:59,62 *019. 11. 20220
400 m volný způsob06:17,29 *019. 11. 20220
800 m volný způsob12:52,79 *019. 11. 20220
1500 m volný způsob24:22,51 219. 11. 2022194
FIŠÁREK Vojtěch (2009)
50 m volný způsob 00:37,76 2719. 11. 2022152
50 m volný způsob 00:44,50 *018. 11. 20220
50 m znak00:55,85 *019. 11. 20220
50 m znak00:56,00 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:38,93 *018. 11. 20220
100 m polohový závod01:41,19 2418. 11. 2022115
100 m znak01:51,35 2719. 11. 202281
100 m znak01:58,60 *019. 11. 20220
200 m volný způsob03:28,94 2118. 11. 2022107
200 m znak04:01,98 2119. 11. 202283
HEJNÁ Julie (2010)
50 m volný způsob 00:31,75 719. 11. 2022376
50 m volný způsob 00:34,62 *019. 11. 20220
50 m volný způsob 00:35,20 *018. 11. 20220
50 m znak00:40,67 *019. 11. 20220
50 m znak00:43,36 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:11,64 719. 11. 2022345
100 m volný způsob01:14,64 *018. 11. 20220
100 m znak01:22,87 719. 11. 2022290
100 m polohový závod01:25,24 1018. 11. 2022291
100 m znak01:30,03 *019. 11. 20220
200 m volný způsob02:34,26 718. 11. 2022366
200 m znak02:59,80 719. 11. 2022289
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010)
50 m volný způsob 00:38,91 2819. 11. 2022204
50 m volný způsob 00:46,29 *019. 11. 20220
50 m znak00:48,16 *019. 11. 20220
50 m prsa00:52,11 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:36,69 3119. 11. 2022140
100 m znak01:40,01 2219. 11. 2022165
100 m prsa01:50,30 *019. 11. 20220
200 m prsa03:46,46 1319. 11. 2022209
JIRSÁK Adam (2009)
50 m volný způsob 00:30,00 919. 11. 2022303
50 m volný způsob 00:32,93 *019. 11. 20220
50 m prsa00:40,02 *018. 11. 20220
50 m motýlek00:40,49 *019. 11. 20220
50 m prsa00:41,28 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:08,07 1119. 11. 2022287
100 m polohový závod01:18,60 1218. 11. 2022246
100 m prsa01:25,21 518. 11. 2022273
100 m prsa01:28,81 *019. 11. 20220
200 m polohový závod02:56,57 1219. 11. 2022239
200 m prsa03:06,03 419. 11. 2022269
JURČÁKOVÁ Hana (2008)
50 m volný způsob 00:32,30 1119. 11. 2022357
50 m volný způsob 00:34,34 *018. 11. 20220
50 m volný způsob 00:34,93 *019. 11. 20220
50 m motýlek00:37,75 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:11,74 1019. 11. 2022343
100 m volný způsob01:12,14 *018. 11. 20220
100 m polohový závod01:22,69 718. 11. 2022319
200 m volný způsob02:30,69 818. 11. 2022393
200 m polohový závod02:54,18 319. 11. 2022342
KATONA Zsolt junior (2010)
50 m volný způsob 00:43,85 1919. 11. 202297
50 m volný způsob 00:44,92 *019. 11. 20220
50 m volný způsob 00:48,31 *018. 11. 20220
50 m znak00:51,29 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:41,91 1919. 11. 202285
100 m znak01:48,87 1519. 11. 202287
100 m volný způsob01:50,94 *018. 11. 20220
200 m volný způsob03:56,01 1818. 11. 202274
KOTT Šimon (2010)
50 m volný způsob 00:42,10 1719. 11. 2022109
50 m volný způsob 00:44,88 *018. 11. 20220
50 m volný způsob 00:46,67 *019. 11. 20220
50 m prsa00:53,78 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:39,20 1819. 11. 202292
100 m volný způsob01:40,75 *018. 11. 20220
100 m prsa01:53,65 *019. 11. 20220
200 m volný způsob03:29,36 1718. 11. 2022106
200 m prsa03:55,01 619. 11. 2022133
KRAMÁR Max (2008)
50 m volný způsob 00:26,53 119. 11. 2022438
50 m volný způsob 00:27,88 *019. 11. 20220
50 m volný způsob 00:30,29 *018. 11. 20220
50 m volný způsob 00:32,70 *018. 11. 20220
50 m znak00:35,68 *019. 11. 20220
50 m znak00:36,78 *019. 11. 20220
100 m volný způsob00:58,10 219. 11. 2022462
100 m volný způsob01:04,74 *018. 11. 20220
100 m volný způsob01:09,34 *018. 11. 20220
100 m polohový závod01:12,05 518. 11. 2022319
100 m znak01:13,57 419. 11. 2022283
100 m znak01:15,48 *019. 11. 20220
200 m volný způsob02:13,32 318. 11. 2022414
200 m volný způsob02:24,15 *018. 11. 20220
200 m znak02:35,83 319. 11. 2022311
400 m volný způsob04:49,54 318. 11. 2022393
KREJČÍ Petr (2009)
50 m volný způsob 00:38,48 *018. 11. 20220
100 m volný způsob01:26,46 *018. 11. 20220
100 m polohový závod01:32,45 2118. 11. 2022151
200 m volný způsob03:04,84 1918. 11. 2022155
LUCBAUEROVÁ Kateřina (2010)
50 m volný způsob 00:36,58 2019. 11. 2022246
50 m volný způsob 00:38,64 *019. 11. 20220
50 m prsa00:47,01 *018. 11. 20220
50 m prsa00:49,21 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:21,62 1719. 11. 2022233
100 m znak01:33,27 1719. 11. 2022203
100 m prsa01:43,80 1318. 11. 2022216
100 m prsa01:45,31 *019. 11. 20220
200 m prsa03:40,54 1019. 11. 2022227
MICHU Sofia Michaela (2009)
50 m volný způsob 00:34,17 1219. 11. 2022302
50 m volný způsob 00:35,20 *019. 11. 20220
50 m volný způsob 00:35,22 *018. 11. 20220
50 m motýlek00:42,78 *019. 11. 20220
50 m znak00:45,19 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:13,85 919. 11. 2022315
100 m volný způsob01:15,12 *018. 11. 20220
100 m polohový závod01:27,31 1518. 11. 2022271
100 m znak01:30,35 1319. 11. 2022224
200 m volný způsob02:40,85 1118. 11. 2022323
200 m polohový závod03:14,46 1219. 11. 2022246
PRZECZEK Jakub Karel (2010)
50 m volný způsob 00:38,32 1519. 11. 2022145
50 m volný způsob 00:40,45 *019. 11. 20220
50 m volný způsob 00:41,13 *018. 11. 20220
50 m znak00:50,50 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:30,32 1319. 11. 2022123
100 m volný způsob01:33,25 *018. 11. 20220
100 m znak01:46,85 *019. 11. 20220
200 m volný způsob03:17,60 1418. 11. 2022127
200 m znak03:32,95 619. 11. 2022122
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
50 m volný způsob 00:29,05 *018. 11. 20220
50 m volný způsob 00:29,50 219. 11. 2022469
50 m volný způsob 00:30,70 *019. 11. 20220
50 m znak00:31,11 *019. 11. 20220
50 m volný způsob 00:32,10 *018. 11. 20220
50 m znak00:35,30 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:04,30 219. 11. 2022477
100 m znak01:07,60 119. 11. 2022535
100 m volný způsob01:08,17 *018. 11. 20220
100 m polohový závod01:11,23 118. 11. 2022499
100 m znak01:14,11 *019. 11. 20220
200 m volný způsob02:22,12 318. 11. 2022469
200 m znak02:29,24 119. 11. 2022506
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
50 m volný způsob 00:28,33 119. 11. 2022530
50 m volný způsob 00:30,92 *019. 11. 20220
50 m znak00:32,59 *019. 11. 20220
50 m znak00:35,49 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:03,15 219. 11. 2022503
100 m znak01:06,45 119. 11. 2022563
100 m polohový závod01:08,48 218. 11. 2022561
100 m znak01:14,15 *019. 11. 20220
200 m znak02:32,27 219. 11. 2022476
SPUSTA Simon (2010)
50 m volný způsob 00:35,17 1019. 11. 2022188
50 m volný způsob 00:35,50 *019. 11. 20220
50 m volný způsob 00:37,98 *018. 11. 20220
50 m znak00:40,63 *018. 11. 20220
50 m znak00:44,55 *019. 11. 20220
50 m motýlek00:46,06 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:22,56 *018. 11. 20220
100 m polohový závod01:31,32 818. 11. 2022157
100 m znak01:32,06 919. 11. 2022144
200 m volný způsob02:53,75 1218. 11. 2022187
200 m polohový závod03:22,90 619. 11. 2022157
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)
50 m volný způsob 00:33,90 1119. 11. 2022309
50 m volný způsob 00:35,92 *018. 11. 20220
50 m volný způsob 00:36,98 *019. 11. 20220
50 m volný způsob 00:39,56 *019. 11. 20220
50 m prsa00:45,01 *018. 11. 20220
50 m prsa00:45,64 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:17,53 1419. 11. 2022272
100 m volný způsob01:18,62 *018. 11. 20220
100 m volný způsob01:25,06 *019. 11. 20220
100 m polohový závod01:30,16 1618. 11. 2022246
100 m prsa01:36,52 818. 11. 2022269
100 m prsa01:38,30 *019. 11. 20220
200 m volný způsob02:49,56 1418. 11. 2022276
200 m volný způsob02:59,12 *019. 11. 20220
200 m prsa03:26,68 619. 11. 2022276
400 m volný způsob06:06,31 1219. 11. 2022260
TICHÝ Václav (2010)
50 m volný způsob 00:36,15 1319. 11. 2022173
50 m volný způsob 00:38,30 *018. 11. 20220
50 m motýlek00:44,20 *019. 11. 20220
50 m motýlek00:48,29 *019. 11. 20220
50 m prsa00:53,71 *018. 11. 20220
100 m volný způsob01:22,68 *018. 11. 20220
100 m polohový závod01:35,11 1018. 11. 2022139
100 m motýlek01:39,66 *019. 11. 20220
100 m prsa01:54,30 718. 11. 2022113
200 m volný způsob02:52,25 1118. 11. 2022191
200 m polohový závod03:28,79 719. 11. 2022144
400 m polohový závod07:18,63 319. 11. 2022153
VOŽENÍLEK Daniel (2009)
50 m volný způsob 00:34,55 2319. 11. 2022198
50 m volný způsob 00:35,93 *019. 11. 20220
50 m znak00:43,91 *019. 11. 20220
50 m motýlek00:47,66 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:21,52 2119. 11. 2022167
100 m znak01:35,16 *019. 11. 20220
200 m znak03:16,25 1819. 11. 2022155
200 m polohový závod03:29,73 1619. 11. 2022142
WEISSER Karolína (2009)
50 m volný způsob 00:29,73 319. 11. 2022458
50 m volný způsob 00:31,29 *019. 11. 20220
50 m volný způsob 00:32,13 *018. 11. 20220
50 m volný způsob 00:32,42 *019. 11. 20220
50 m znak00:39,07 *019. 11. 20220
50 m prsa00:39,27 *018. 11. 20220
100 m volný způsob01:05,04 319. 11. 2022461
100 m volný způsob01:07,98 *018. 11. 20220
100 m volný způsob01:09,75 *019. 11. 20220
100 m polohový závod01:16,39 518. 11. 2022404
100 m znak01:20,45 *019. 11. 20220
100 m prsa01:25,91 318. 11. 2022382
200 m volný způsob02:22,62 418. 11. 2022464
200 m volný způsob02:28,02 *019. 11. 20220
200 m znak02:42,62 419. 11. 2022391
400 m volný způsob05:09,12 319. 11. 2022433
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
50 m volný způsob 00:31,67 219. 11. 2022257
50 m volný způsob 00:33,35 *019. 11. 20220
50 m volný způsob 00:34,54 *018. 11. 20220
50 m volný způsob 00:35,24 *018. 11. 20220
50 m znak00:37,35 *018. 11. 20220
50 m znak00:41,10 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:09,42 219. 11. 2022271
100 m volný způsob01:13,50 *018. 11. 20220
100 m volný způsob01:15,28 *018. 11. 20220
100 m znak01:20,42 219. 11. 2022217
100 m polohový závod01:22,51 218. 11. 2022213
100 m znak01:25,98 *019. 11. 20220
200 m volný způsob02:31,19 118. 11. 2022283
200 m volný způsob02:38,82 *018. 11. 20220
200 m znak02:51,14 219. 11. 2022235
400 m volný způsob05:24,13 118. 11. 2022280
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
50 m volný způsob 00:35,56 *019. 11. 20220
50 m volný způsob 00:36,20 *018. 11. 20220
50 m znak00:36,53 *019. 11. 20220
50 m znak00:39,05 *019. 11. 20220
50 m motýlek00:39,36 *019. 11. 20220
50 m znak00:40,57 *019. 11. 20220
100 m volný způsob01:12,88 719. 11. 2022327
100 m volný způsob01:17,14 *018. 11. 20220
100 m znak01:20,94 619. 11. 2022311
100 m polohový závod01:23,00 1118. 11. 2022315
100 m znak01:26,10 *019. 11. 20220
200 m volný způsob02:40,90 1218. 11. 2022323
200 m znak02:55,22 719. 11. 2022312
200 m polohový závod03:01,25 719. 11. 2022303
* takto jsou označené mezičasy
Sobota trénink v Podolí

3.12. není - závody Mezistátní utkání.
10.12. vede trenér Srb
a další v prosinci se nekonají.
V lednu je naplánovaná 7. a 14.

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Zkontrolujte si platnost lékařských prohlídek

v Intranetu ve svém Nastavení účtu najdete do kdy platí lékařská prohlídka. Nenechte ji, prosím, propadnout. Bez platné nelze hlásit na závody ani chodit na tréninky. Podle Vyhlášky MZdr 391/2013Sb.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku