Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Podzimní Krajský přebor dorostu a dospělých (11. 11. 2022 - 12. 11. 2022)
Poznámka:Povinný start pro juniory (dorostence 2004-2007).
Soutěž je určena PŘEDNOSTNĚ pro kategorie juniorů a dospělých. Starší žáci a žačky budou doplněni pouze do počtu rozplaveb. Pořadatel omezí počet rozplaveb tak, aby jednotlivé půldny nepřesáhly 4 hodiny.
Kompletní výsledky:2116.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
LAHODA David (2005)00:25,60 511. 11. 2022488
NOVÁK Adam (2002)00:26,55 *012. 11. 20220
EYBL Václav (2006)00:27,01 1511. 11. 2022415
NELIBA Tadeáš (2003)00:27,49 *012. 11. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:28,00 111. 11. 2022549
NELIBA Tadeáš (2003)00:28,13 *012. 11. 20220
EYBL Václav (2006)00:28,17 *012. 11. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:28,25 *011. 11. 20220
EYBL Václav (2006)00:28,33 *012. 11. 20220
BŘEZINA Tomáš (2003)00:28,40 *012. 11. 20220
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:28,62 311. 11. 2022514
CARDA Jan (2005)00:28,66 *011. 11. 20220
LAJČUK Leonard (2000)00:29,02 *012. 11. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:29,03 411. 11. 2022492
ŠIMSA Radek (2006)00:29,04 *012. 11. 20220
ŠIMSA Radek (2006)00:29,07 *012. 11. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:29,44 *012. 11. 20220
ŠIMSA Radek (2006)00:29,46 *011. 11. 20220
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:29,52 611. 11. 2022468
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:29,71 *012. 11. 20220
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:29,85 711. 11. 2022453
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:30,10 811. 11. 2022442
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)00:30,12 911. 11. 2022441
WEISSER Karolína (2009)00:30,47 1211. 11. 2022426
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)00:30,62 *012. 11. 20220
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)00:30,86 *012. 11. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:30,91 *012. 11. 20220
ŠIMSA Radek (2006)00:30,99 *012. 11. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)00:31,10 *011. 11. 20220
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:31,34 *012. 11. 20220
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:31,41 *012. 11. 20220
CARDA Jan (2005)00:31,49 *012. 11. 20220
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:31,69 *012. 11. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)00:32,09 *012. 11. 20220
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)00:32,36 *012. 11. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:32,41 *012. 11. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:32,53 *011. 11. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:33,28 *012. 11. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:33,36 *012. 11. 20220
WEISSER Karolína (2009)00:33,94 *011. 11. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:34,06 *011. 11. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:34,15 *011. 11. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:34,52 *012. 11. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:34,61 *012. 11. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:34,63 *011. 11. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:34,73 *012. 11. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:35,52 *011. 11. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:36,23 *012. 11. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:37,56 *012. 11. 20220
50 m prsa
NOVÁK Adam (2002)00:31,18 211. 11. 2022531
BŘEZINA Tomáš (2003)00:31,69 311. 11. 2022505
NOVÁK Adam (2002)00:33,12 *012. 11. 20220
BŘEZINA Tomáš (2003)00:34,11 *012. 11. 20220
BŘEZINA Tomáš (2003)00:34,37 *012. 11. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:35,82 *012. 11. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:36,87 111. 11. 2022464
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:36,93 *012. 11. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:37,25 *012. 11. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:38,15 *012. 11. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:38,46 *012. 11. 20220
GACEK Natalie (2006)00:38,63 411. 11. 2022404
GACEK Natalie (2006)00:39,16 *012. 11. 20220
GACEK Natalie (2006)00:40,28 *012. 11. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:41,40 911. 11. 2022328
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:42,07 *012. 11. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:42,09 *012. 11. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:43,27 1611. 11. 2022287
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:43,66 *012. 11. 20220
50 m motýlek
NOVÁK Adam (2002)00:27,05 312. 11. 2022519
NOVÁK Adam (2002)00:27,87 *011. 11. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:28,31 *011. 11. 20220
LAHODA David (2005)00:28,43 *011. 11. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:28,84 *011. 11. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)00:29,44 *012. 11. 20220
EYBL Václav (2006)00:29,51 *011. 11. 20220
EYBL Václav (2006)00:29,56 712. 11. 2022398
BŘEZINA Tomáš (2003)00:29,57 *011. 11. 20220
CARDA Jan (2005)00:30,32 *012. 11. 20220
EYBL Václav (2006)00:30,98 *011. 11. 20220
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)00:31,47 212. 11. 2022464
LAJČUK Leonard (2000)00:31,88 *011. 11. 20220
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)00:31,96 *011. 11. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:32,08 *011. 11. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)00:32,36 *011. 11. 20220
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:32,37 *011. 11. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:32,48 412. 11. 2022422
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:32,51 *011. 11. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:32,59 *011. 11. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:32,68 *012. 11. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)00:32,88 *012. 11. 20220
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:33,01 *012. 11. 20220
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:33,02 712. 11. 2022402
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)00:33,13 *012. 11. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:33,15 *011. 11. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:33,29 *012. 11. 20220
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:33,48 *012. 11. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:33,82 1012. 11. 2022374
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:33,85 *011. 11. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:33,87 *011. 11. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:34,35 1312. 11. 2022357
GACEK Natalie (2006)00:34,82 *011. 11. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:34,86 *012. 11. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:34,91 *012. 11. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:35,39 *011. 11. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:37,53 *012. 11. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:41,01 *011. 11. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:41,74 2612. 11. 2022199
50 m znak
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:30,91 112. 11. 2022568
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:31,31 312. 11. 2022546
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:31,72 412. 11. 2022525
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:31,89 1112. 11. 2022338
LAJČUK Leonard (2000)00:32,79 1412. 11. 2022311
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:32,99 *012. 11. 20220
LAJČUK Leonard (2000)00:33,38 *012. 11. 20220
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:33,46 *012. 11. 20220
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:33,64 *012. 11. 20220
LAJČUK Leonard (2000)00:34,23 *011. 11. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:34,89 1112. 11. 2022395
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:34,93 *011. 11. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:35,03 *011. 11. 20220
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:35,16 *011. 11. 20220
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:35,59 1312. 11. 2022372
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:35,62 *012. 11. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:37,40 *011. 11. 20220
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:37,43 *012. 11. 20220
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:37,86 *011. 11. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:42,23 *012. 11. 20220
100 m prsa
NOVÁK Adam (2002)01:09,22 212. 11. 2022511
BŘEZINA Tomáš (2003)01:10,20 412. 11. 2022489
BŘEZINA Tomáš (2003)01:11,71 *012. 11. 20220
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:14,07 112. 11. 2022596
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:16,69 *012. 11. 20220
FERUSOVÁ Alexandra (2006)01:20,29 312. 11. 2022468
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:20,34 *012. 11. 20220
GACEK Natalie (2006)01:21,05 412. 11. 2022455
FERUSOVÁ Alexandra (2006)01:22,03 *012. 11. 20220
GACEK Natalie (2006)01:23,28 *012. 11. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:27,84 712. 11. 2022357
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:29,07 *012. 11. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:33,57 1512. 11. 2022296
100 m volný způsob
NOVÁK Adam (2002)00:55,12 512. 11. 2022541
NELIBA Tadeáš (2003)00:55,95 712. 11. 2022518
NELIBA Tadeáš (2003)00:58,38 *012. 11. 20220
EYBL Václav (2006)00:58,53 1512. 11. 2022452
BŘEZINA Tomáš (2003)00:58,74 *012. 11. 20220
EYBL Václav (2006)00:59,00 *012. 11. 20220
ŠIMSA Radek (2006)00:59,08 1712. 11. 2022440
NELIBA Tadeáš (2003)00:59,16 *011. 11. 20220
CARDA Jan (2005)01:00,02 *011. 11. 20220
ŠIMSA Radek (2006)01:00,81 *012. 11. 20220
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:00,86 1912. 11. 2022402
LAJČUK Leonard (2000)01:01,28 2112. 11. 2022394
ŠIMSA Radek (2006)01:01,77 *011. 11. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)01:02,31 *012. 11. 20220
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)01:03,41 212. 11. 2022497
ŠIMSA Ondřej (2006)01:03,78 *011. 11. 20220
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:03,85 512. 11. 2022487
ŠIMSA Radek (2006)01:04,07 *012. 11. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)01:04,27 *012. 11. 20220
CARDA Jan (2005)01:04,46 *012. 11. 20220
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)01:04,76 *012. 11. 20220
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:05,01 712. 11. 2022461
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)01:05,79 812. 11. 2022445
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:05,96 1012. 11. 2022442
ŠIMSA Ondřej (2006)01:05,98 *012. 11. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:07,13 *011. 11. 20220
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)01:07,21 *012. 11. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:08,76 *012. 11. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:08,80 *012. 11. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:10,91 *012. 11. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:10,92 *011. 11. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:11,14 *012. 11. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:11,46 *011. 11. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:11,87 *011. 11. 20220
WEISSER Karolína (2009)01:12,24 *011. 11. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:13,35 *012. 11. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:15,66 2712. 11. 2022292
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:16,98 *011. 11. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:18,82 *012. 11. 20220
100 m znak
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:06,88 112. 11. 2022552
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:08,69 1112. 11. 2022348
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:09,05 312. 11. 2022502
LAJČUK Leonard (2000)01:09,10 1212. 11. 2022342
LAJČUK Leonard (2000)01:11,93 *011. 11. 20220
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:12,00 *011. 11. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:12,82 512. 11. 2022428
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:12,82 *011. 11. 20220
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:12,98 *011. 11. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:17,38 *011. 11. 20220
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)01:17,88 1312. 11. 2022350
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)01:18,98 *011. 11. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:25,72 1612. 11. 2022262
100 m motýlek
NOVÁK Adam (2002)00:59,21 211. 11. 2022525
NELIBA Tadeáš (2003)01:00,70 311. 11. 2022487
NELIBA Tadeáš (2003)01:03,16 *012. 11. 20220
EYBL Václav (2006)01:03,25 611. 11. 2022431
CARDA Jan (2005)01:05,97 *012. 11. 20220
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)01:08,00 211. 11. 2022517
ŠIMSA Ondřej (2006)01:08,24 811. 11. 2022343
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:08,29 911. 11. 2022342
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:10,13 *012. 11. 20220
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)01:10,21 *012. 11. 20220
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:10,53 *012. 11. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)01:11,28 *012. 11. 20220
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:11,93 *012. 11. 20220
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:12,12 *012. 11. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:13,37 *012. 11. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:14,45 711. 11. 2022394
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:15,33 *012. 11. 20220
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)01:16,94 811. 11. 2022357
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:20,89 *012. 11. 20220
100 m polohový závod
NOVÁK Adam (2002)01:01,51 212. 11. 2022514
BŘEZINA Tomáš (2003)01:03,44 512. 11. 2022468
EYBL Václav (2006)01:05,81 1112. 11. 2022419
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:07,70 112. 11. 2022581
LAJČUK Leonard (2000)01:09,04 1812. 11. 2022363
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:09,93 2012. 11. 2022349
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:12,63 412. 11. 2022471
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:13,17 512. 11. 2022460
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:14,09 712. 11. 2022443
GACEK Natalie (2006)01:15,65 912. 11. 2022416
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)01:16,47 1112. 11. 2022403
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:20,75 1812. 11. 2022342
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:25,14 2412. 11. 2022292
200 m prsa
BŘEZINA Tomáš (2003)02:27,98 112. 11. 2022535
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:38,43 112. 11. 2022612
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:42,94 312. 11. 2022563
GACEK Natalie (2006)02:50,82 412. 11. 2022488
FERUSOVÁ Alexandra (2006)02:54,01 512. 11. 2022462
SVOBODOVÁ Nikol (2007)03:05,12 712. 11. 2022384
200 m motýlek
ŠIMSA Ondřej (2006)02:27,82 312. 11. 2022392
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)02:28,76 112. 11. 2022519
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)02:30,91 412. 11. 2022368
PEŠTOVÁ Andrea (2005)02:31,38 212. 11. 2022493
200 m polohový závod
BŘEZINA Tomáš (2003)02:14,26 111. 11. 2022544
NELIBA Tadeáš (2003)02:15,74 511. 11. 2022526
LAHODA David (2005)02:16,84 611. 11. 2022514
EYBL Václav (2006)02:22,15 1011. 11. 2022458
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:23,72 111. 11. 2022609
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:27,73 311. 11. 2022561
PEŠTOVÁ Andrea (2005)02:28,19 411. 11. 2022556
LAJČUK Leonard (2000)02:28,71 1411. 11. 2022400
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)02:30,04 1611. 11. 2022390
FERUSOVÁ Alexandra (2006)02:36,88 611. 11. 2022468
GACEK Natalie (2006)02:40,97 811. 11. 2022433
KALIVODOVÁ Nikita (2007)03:04,78 1111. 11. 2022286
200 m volný způsob
BŘEZINA Tomáš (2003)02:00,68 612. 11. 2022558
NELIBA Tadeáš (2003)02:02,74 812. 11. 2022530
NELIBA Tadeáš (2003)02:02,84 *011. 11. 20220
EYBL Václav (2006)02:03,29 912. 11. 2022523
ŠIMSA Radek (2006)02:03,73 1012. 11. 2022518
CARDA Jan (2005)02:05,42 *011. 11. 20220
ŠIMSA Radek (2006)02:08,43 *011. 11. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)02:09,01 *012. 11. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)02:10,61 *011. 11. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)02:11,12 *012. 11. 20220
CARDA Jan (2005)02:11,44 *012. 11. 20220
ŠIMSA Radek (2006)02:12,32 *012. 11. 20220
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)02:14,54 212. 11. 2022552
ŠIMSA Ondřej (2006)02:15,61 *012. 11. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:16,50 *011. 11. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)02:17,54 512. 11. 2022517
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)02:17,96 *012. 11. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)02:21,30 812. 11. 2022477
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)02:23,79 *011. 11. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:24,36 *012. 11. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)02:26,66 1112. 11. 2022426
SVOBODOVÁ Elen (2007)02:27,21 *012. 11. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)02:27,68 *011. 11. 20220
SVOBODOVÁ Nikol (2007)02:28,01 *011. 11. 20220
WEISSER Karolína (2009)02:30,17 *011. 11. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)02:40,02 *011. 11. 20220
KALIVODOVÁ Nikita (2007)02:45,73 *012. 11. 20220
200 m znak
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:24,40 111. 11. 2022558
LAJČUK Leonard (2000)02:27,46 711. 11. 2022367
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)02:28,46 811. 11. 2022360
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)02:29,35 211. 11. 2022505
SVOBODOVÁ Elen (2007)02:39,62 711. 11. 2022413
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)02:43,99 811. 11. 2022381
400 m volný způsob
NELIBA Tadeáš (2003)04:11,04 111. 11. 2022604
CARDA Jan (2005)04:14,85 211. 11. 2022577
ŠIMSA Radek (2006)04:19,83 411. 11. 2022545
ŠIMSA Ondřej (2006)04:22,39 511. 11. 2022529
NELIBA Tadeáš (2003)04:24,57 *012. 11. 20220
CARDA Jan (2005)04:27,13 *012. 11. 20220
ŠIMSA Radek (2006)04:27,22 *012. 11. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)04:27,23 *012. 11. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)04:35,28 *012. 11. 20220
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)04:35,85 111. 11. 2022609
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)04:44,32 *012. 11. 20220
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)04:46,92 211. 11. 2022541
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)04:51,99 *012. 11. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)04:58,77 511. 11. 2022479
SVOBODOVÁ Elen (2007)05:03,54 *012. 11. 20220
WEISSER Karolína (2009)05:06,42 711. 11. 2022444
SVOBODOVÁ Nikol (2007)05:06,45 811. 11. 2022444
KALIVODOVÁ Nikita (2007)05:30,83 1011. 11. 2022353
KALIVODOVÁ Nikita (2007)05:38,67 *012. 11. 20220
400 m polohový závod
NELIBA Tadeáš (2003)04:44,53 212. 11. 2022562
CARDA Jan (2005)04:54,08 412. 11. 2022509
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)05:06,65 112. 11. 2022602
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)05:07,03 212. 11. 2022599
PEŠTOVÁ Andrea (2005)05:09,98 312. 11. 2022582
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)05:12,76 912. 11. 2022423
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)05:37,81 512. 11. 2022450
800 m volný způsob
ŠIMSA Radek (2006)08:56,00 212. 11. 2022566
CARDA Jan (2005)08:58,68 *012. 11. 20220
NELIBA Tadeáš (2003)09:02,24 312. 11. 2022546
NELIBA Tadeáš (2003)09:04,57 *012. 11. 20220
ŠIMSA Ondřej (2006)09:10,29 412. 11. 2022523
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)09:38,40 112. 11. 2022569
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)09:41,66 *012. 11. 20220
SVOBODOVÁ Elen (2007)10:16,00 312. 11. 2022471
KALIVODOVÁ Nikita (2007)11:35,95 *012. 11. 20220
1500 m volný způsob
CARDA Jan (2005)16:51,33 112. 11. 2022589
NELIBA Tadeáš (2003)17:15,88 312. 11. 2022548
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)18:29,26 112. 11. 2022566
KALIVODOVÁ Nikita (2007)21:50,11 512. 11. 2022344
* takto jsou označené mezičasy
Čtvrtek 20.6. Výběr nováčků do přípravky od září

Přijde se ukázat plavci ročník narození 2012-2018.
Sraz ve vestibulu bazénu Sokola na Vinohradech v 16:15 (u Riegrových sadů - Polská 2400/1a, Praha 2).
S sebou věci na plavání. Plavky (ne trenýrky), brýle případně čepice, ručník.
Nejmladší předvedou základy a že nemají strach z vody. Nejstarší mají větší nároky.
Informace u šéftrenéra Jana Srba 777852196.
Pro lepší kontakt s námi se, prosíme, předem přihlaste a budeme Vás kontaktovat [ODKAZ]

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku