Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Podzimní cena Motorletu (7. 10. 2023 - 7. 10. 2023)
Poznámka:Tradiční závody v Praze.
Každý se smí hlásit jen na 2 starty za půlden.
Hlavní závod se plave na finále, které je po kategoriích na začátku odpoledne.
Startovné na vlastní náklady za 130 Kč za start.
Plánujeme stavět štafety. 11. 4x50K ky, 12. 4x50K ci, 25. 4x50PŠ ky, 26. 4x50PŠ ci.
Kompletní výsledky:2195.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BOHÁČ Marek (2012)
50 m volný způsob 00:34,04 *07. 10. 20230
50 m volný způsob 00:34,63 *07. 10. 20230
50 m volný způsob 00:35,68 *07. 10. 20230
50 m znak00:38,86 *07. 10. 20230
50 m znak00:40,28 *07. 10. 20230
100 m volný způsob01:11,19 87. 10. 2023249
100 m volný způsob01:13,81 *07. 10. 20230
100 m volný způsob01:15,14 *07. 10. 20230
100 m znak01:19,18 57. 10. 2023227
100 m znak01:22,93 *07. 10. 20230
200 m volný způsob02:36,14 07. 10. 2023257
200 m volný způsob02:37,10 67. 10. 2023253
200 m znak02:47,71 27. 10. 2023249
BOHÁČ Patrik (2009)
50 m volný způsob 00:27,56 *07. 10. 20230
50 m volný způsob 00:28,52 *07. 10. 20230
50 m volný způsob 00:28,84 *07. 10. 20230
50 m znak00:32,48 *07. 10. 20230
50 m motýlek00:32,51 *07. 10. 20230
100 m volný způsob00:57,01 27. 10. 2023486
100 m volný způsob00:59,61 *07. 10. 20230
100 m volný způsob01:00,48 *07. 10. 20230
100 m znak01:06,62 37. 10. 2023381
200 m volný způsob02:03,49 07. 10. 2023521
200 m volný způsob02:03,60 17. 10. 2023519
200 m polohový závod02:27,87 27. 10. 2023407
HEJNÁ Julie (2010)
50 m volný způsob 00:30,38 *07. 10. 20230
50 m volný způsob 00:32,56 *07. 10. 20230
100 m volný způsob01:07,75 177. 10. 2023408
100 m polohový závod01:18,27 167. 10. 2023376
HUKAL Matyáš (2014)
50 m prsa00:56,02 *07. 10. 20230
50 m prsa00:56,81 *07. 10. 20230
100 m prsa02:00,77 197. 10. 202395
100 m prsa02:02,89 *07. 10. 20230
200 m prsa04:17,43 47. 10. 2023101
JIRSÁK Adam (2009)
50 m volný způsob 00:28,54 *07. 10. 20230
50 m volný způsob 00:30,86 *07. 10. 20230
50 m prsa00:36,63 *07. 10. 20230
50 m prsa00:37,71 *07. 10. 20230
100 m volný způsob01:06,05 *07. 10. 20230
100 m polohový závod01:12,47 117. 10. 2023314
100 m prsa01:19,98 87. 10. 2023330
100 m prsa01:22,14 *07. 10. 20230
200 m volný způsob02:19,06 127. 10. 2023364
200 m prsa02:58,07 87. 10. 2023307
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)
50 m volný způsob 00:36,29 *07. 10. 20230
100 m volný způsob01:16,28 237. 10. 2023285
SIEBERT Hugo (2014)
50 m volný způsob 00:44,13 *07. 10. 20230
50 m prsa00:52,27 *07. 10. 20230
100 m volný způsob01:35,86 207. 10. 2023102
100 m prsa01:49,98 77. 10. 2023126
SIEBERTOVÁ Laura (2010)
50 m volný způsob 00:32,07 *07. 10. 20230
50 m volný způsob 00:32,96 *07. 10. 20230
50 m motýlek00:37,13 *07. 10. 20230
100 m volný způsob01:06,74 137. 10. 2023426
100 m volný způsob01:10,24 *07. 10. 20230
100 m polohový závod01:19,56 207. 10. 2023358
100 m motýlek01:26,84 147. 10. 2023248
200 m volný způsob02:24,33 177. 10. 2023446
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
50 m znak00:31,07 *07. 10. 20230
50 m motýlek00:33,58 *07. 10. 20230
50 m znak00:33,74 *07. 10. 20230
50 m znak00:34,22 *07. 10. 20230
100 m znak01:08,89 27. 10. 2023505
100 m polohový závod01:11,52 27. 10. 2023493
100 m znak01:12,27 *07. 10. 20230
200 m znak02:27,59 27. 10. 2023523
200 m polohový závod02:37,17 37. 10. 2023466
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)
50 m volný způsob 00:35,82 *07. 10. 20230
50 m prsa00:42,87 *07. 10. 20230
50 m prsa00:45,34 *07. 10. 20230
100 m volný způsob01:14,32 267. 10. 2023309
100 m prsa01:33,54 157. 10. 2023296
100 m prsa01:37,08 *07. 10. 20230
200 m prsa03:23,30 117. 10. 2023290
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
50 m volný způsob 00:32,30 *07. 10. 20230
50 m znak00:35,23 *07. 10. 20230
50 m prsa00:39,95 *07. 10. 20230
100 m volný způsob01:08,25 207. 10. 2023283
100 m polohový závod01:17,40 177. 10. 2023258
100 m prsa01:24,84 107. 10. 2023276
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)
50 m volný způsob 00:41,95 *07. 10. 20230
50 m prsa00:48,26 *07. 10. 20230
100 m volný způsob01:30,23 337. 10. 2023172
100 m prsa01:44,53 157. 10. 2023212
* takto jsou označené mezičasy
Čtvrtek 20.6. Výběr nováčků do přípravky od září

Přijde se ukázat plavci ročník narození 2012-2018.
Sraz ve vestibulu bazénu Sokola na Vinohradech v 16:15 (u Riegrových sadů - Polská 2400/1a, Praha 2).
S sebou věci na plavání. Plavky (ne trenýrky), brýle případně čepice, ručník.
Nejmladší předvedou základy a že nemají strach z vody. Nejstarší mají větší nároky.
Informace u šéftrenéra Jana Srba 777852196.
Pro lepší kontakt s námi se, prosíme, předem přihlaste a budeme Vás kontaktovat [ODKAZ]

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku