Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Jarní cena Prahy (6. 4. 2024 - 6. 4. 2024)
Poznámka:Největší žákovské závody v ČR.
Pořádá náš oddíl.
Velmi rádi budeme za jakoukoliv pomoc s přípravou a organizací.
Vedoucí akce: Káťa Holubová, Klára Svobodová a Luc Delmotte.
Kompletní výsledky:2227.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BABICKÝ Oliver (2013)
50 m volný způsob 00:39,97 1666. 4. 2024143
50 m volný způsob 00:44,48 *06. 4. 20240
50 m znak00:49,13 1286. 4. 2024112
100 m volný způsob01:41,27 446. 4. 202499
BERN Oskar (2014)
50 m volný způsob 00:41,61 1726. 4. 2024126
50 m znak00:49,91 1316. 4. 2024107
DOLÍN Daniel (2010)
50 m volný způsob 00:29,71 786. 4. 2024348
50 m volný způsob 00:31,62 *06. 4. 20240
50 m znak00:35,46 566. 4. 2024298
50 m znak00:37,09 *06. 4. 20240
100 m volný způsob01:04,79 246. 4. 2024378
100 m znak01:15,98 226. 4. 2024313
GANZIUC Elisabeta (2013)
50 m volný způsob 00:46,47 1796. 4. 2024132
50 m znak00:52,93 1566. 4. 2024132
HEJNÁ Julie (2010)
50 m volný způsob 00:31,19 616. 4. 2024437
50 m volný způsob 00:33,09 *06. 4. 20240
50 m volný způsob 00:34,10 *06. 4. 20240
50 m znak00:38,09 636. 4. 2024355
50 m motýlek00:38,85 *06. 4. 20240
50 m znak00:39,09 *06. 4. 20240
100 m volný způsob01:08,25 346. 4. 2024434
100 m volný způsob01:12,47 *06. 4. 20240
100 m znak01:20,52 336. 4. 2024363
100 m motýlek01:24,56 346. 4. 2024282
200 m volný způsob02:29,13 286. 4. 2024434
HUKAL Matyáš (2014)
50 m volný způsob 00:42,76 1746. 4. 2024116
50 m znak00:54,34 1396. 4. 202483
JIRSÁK Adam (2009)
50 m volný způsob 00:28,51 406. 4. 2024394
50 m znak00:33,82 336. 4. 2024344
50 m prsa00:36,88 *06. 4. 20240
100 m prsa01:22,83 206. 4. 2024323
JURČÁKOVÁ Hana (2008)
50 m volný způsob 00:30,72 476. 4. 2024457
50 m volný způsob 00:32,44 *06. 4. 20240
50 m volný způsob 00:32,46 *06. 4. 20240
50 m motýlek00:35,63 *06. 4. 20240
50 m znak00:38,35 696. 4. 2024348
100 m volný způsob01:05,45 106. 4. 2024493
100 m volný způsob01:06,29 *06. 4. 20240
100 m motýlek01:16,31 106. 4. 2024384
200 m volný způsob02:14,58 36. 4. 2024591
KOSORÚ Darina (2012)
50 m volný způsob 00:50,05 1836. 4. 2024105
50 m znak00:59,90 1596. 4. 202491
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)
50 m volný způsob 00:32,81 996. 4. 2024375
50 m volný způsob 00:35,99 *06. 4. 20240
50 m znak00:37,43 536. 4. 2024374
50 m znak00:40,54 *06. 4. 20240
100 m volný způsob01:16,02 626. 4. 2024314
100 m znak01:22,66 396. 4. 2024335
LUCBAUER Martin (2012)
50 m volný způsob 00:38,57 1626. 4. 2024159
50 m volný způsob 00:43,99 *06. 4. 20240
50 m volný způsob 00:44,14 *06. 4. 20240
50 m znak00:48,10 1266. 4. 2024119
50 m znak00:50,81 *06. 4. 20240
100 m volný způsob01:29,35 356. 4. 2024144
100 m volný způsob01:35,63 *06. 4. 20240
100 m znak01:41,63 266. 4. 2024130
200 m volný způsob03:15,18 226. 4. 2024142
LUCBAUEROVÁ Kateřina (2010)
50 m volný způsob 00:33,32 1126. 4. 2024358
50 m volný způsob 00:34,06 *06. 4. 20240
50 m volný způsob 00:34,82 *06. 4. 20240
50 m znak00:39,45 856. 4. 2024319
100 m volný způsob01:11,57 526. 4. 2024377
100 m volný způsob01:13,88 *06. 4. 20240
200 m volný způsob02:34,91 316. 4. 2024387
MAKAL Ondřej (2011)
50 m volný způsob 00:31,32 1106. 4. 2024297
50 m volný způsob 00:33,55 *06. 4. 20240
50 m znak00:39,09 896. 4. 2024223
50 m motýlek00:40,66 *06. 4. 20240
50 m prsa00:42,29 *06. 4. 20240
100 m volný způsob01:10,58 516. 4. 2024292
100 m motýlek01:30,57 376. 4. 2024162
100 m prsa01:33,90 286. 4. 2024222
MICHU Sofia Michaela (2009)
50 m volný způsob 00:32,15 836. 4. 2024399
50 m volný způsob 00:34,15 *06. 4. 20240
50 m znak00:38,83 786. 4. 2024335
50 m motýlek00:38,85 *06. 4. 20240
100 m volný způsob01:10,62 286. 4. 2024392
100 m motýlek01:26,38 246. 4. 2024264
NEKLAPIL Filip (2013)
50 m volný způsob 00:43,51 1776. 4. 2024110
50 m volný způsob 00:46,73 *06. 4. 20240
50 m znak00:50,09 1326. 4. 2024106
100 m volný způsob01:41,35 456. 4. 202498
NĚMEC Michal (2014)
50 m volný způsob 00:40,51 1676. 4. 2024137
50 m znak00:49,15 1296. 4. 2024112
PIRK David (2014)
50 m volný způsob 00:42,91 1766. 4. 2024115
50 m znak00:51,10 1356. 4. 202499
PISTULKOVÁ Josefína (2012)
50 m volný způsob 00:35,87 *06. 4. 20240
50 m znak00:40,58 946. 4. 2024293
50 m znak00:41,04 *06. 4. 20240
50 m prsa00:42,31 *06. 4. 20240
50 m prsa00:46,74 *06. 4. 20240
100 m volný způsob01:14,21 136. 4. 2024338
100 m znak01:24,28 96. 4. 2024316
100 m prsa01:31,82 46. 4. 2024340
100 m prsa01:40,02 *06. 4. 20240
200 m prsa03:25,26 56. 4. 2024310
POKORNÁ Lucie (2014)
50 m volný způsob 00:49,98 1826. 4. 2024106
50 m znak00:55,39 1586. 4. 2024115
SIEBERT Hugo (2014)
50 m volný způsob 00:40,73 1686. 4. 2024135
50 m znak00:49,50 1306. 4. 2024109
SIEBERTOVÁ Laura (2010)
50 m volný způsob 00:30,11 336. 4. 2024485
50 m volný způsob 00:32,02 *06. 4. 20240
50 m volný způsob 00:32,52 *06. 4. 20240
50 m znak00:37,87 606. 4. 2024361
50 m znak00:38,27 *06. 4. 20240
50 m znak00:40,37 *06. 4. 20240
100 m volný způsob01:06,16 146. 4. 2024477
100 m volný způsob01:09,49 *06. 4. 20240
100 m znak01:19,84 306. 4. 2024372
100 m znak01:24,15 *06. 4. 20240
200 m volný způsob02:23,23 86. 4. 2024490
200 m znak02:52,65 236. 4. 2024364
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
50 m znak00:31,36 26. 4. 2024636
50 m znak00:31,99 *06. 4. 20240
50 m motýlek00:33,61 *06. 4. 20240
50 m znak00:34,82 *06. 4. 20240
100 m znak01:07,65 16. 4. 2024612
100 m znak01:13,14 *06. 4. 20240
200 m znak02:29,73 16. 4. 2024559
200 m polohový závod02:34,76 26. 4. 2024541
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
50 m volný způsob 00:28,15 16. 4. 2024594
50 m znak00:31,18 16. 4. 2024647
ŠORMOVÁ Zoja (2014)
50 m volný způsob 00:47,79 1816. 4. 2024121
50 m znak00:53,60 1576. 4. 2024127
SPUSTA Simon (2010)
50 m volný způsob 00:30,48 916. 4. 2024322
50 m volný způsob 00:32,41 *06. 4. 20240
50 m znak00:37,98 826. 4. 2024243
50 m znak00:40,66 *06. 4. 20240
100 m volný způsob01:08,69 436. 4. 2024317
100 m znak01:23,40 366. 4. 2024236
TICHÝ Václav (2010)
50 m volný způsob 00:32,63 1226. 4. 2024263
50 m volný způsob 00:34,71 *06. 4. 20240
50 m motýlek00:38,12 *06. 4. 20240
50 m motýlek00:38,56 *06. 4. 20240
50 m znak00:41,32 1016. 4. 2024188
100 m volný způsob01:14,54 *06. 4. 20240
100 m motýlek01:26,64 326. 4. 2024185
200 m volný způsob02:32,82 246. 4. 2024297
200 m polohový závod02:57,18 246. 4. 2024266
WEISSER Karolína (2009)
50 m volný způsob 00:30,76 496. 4. 2024455
50 m volný způsob 00:31,46 *06. 4. 20240
50 m motýlek00:34,32 *06. 4. 20240
50 m motýlek00:36,16 *06. 4. 20240
50 m prsa00:41,75 *06. 4. 20240
100 m volný způsob01:06,09 156. 4. 2024478
100 m motýlek01:14,36 76. 4. 2024415
100 m motýlek01:19,93 *06. 4. 20240
100 m prsa01:28,19 96. 4. 2024384
200 m motýlek02:54,93 86. 4. 2024337
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
50 m volný způsob 00:30,17 846. 4. 2024332
50 m znak00:36,22 *06. 4. 20240
50 m znak00:39,00 *06. 4. 20240
50 m prsa00:40,65 *06. 4. 20240
50 m prsa00:41,57 *06. 4. 20240
100 m znak01:15,47 186. 4. 2024319
100 m znak01:21,08 *06. 4. 20240
100 m prsa01:26,48 166. 4. 2024284
100 m prsa01:28,01 *06. 4. 20240
200 m znak02:42,75 156. 4. 2024325
200 m prsa03:01,18 126. 4. 2024335
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)
50 m volný způsob 00:38,98 1716. 4. 2024223
50 m volný způsob 00:39,94 *06. 4. 20240
50 m znak00:42,26 1176. 4. 2024260
50 m znak00:44,29 *06. 4. 20240
100 m volný způsob01:25,84 426. 4. 2024218
100 m znak01:32,04 236. 4. 2024243
* takto jsou označené mezičasy
Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Prázdninové tréninky v Podolí

hlaste se v Intranetu -> rezervace (1 TJ za 100Kč, minimální měsíční platba 500 Kč, max 1500 Kč).

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku