Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Jarní Krajský přebor mladšího žactva (19. 5. 2024 - 19. 5. 2024)
Poznámka:Povinné závody pro žactvo.
Na pohár ČR se smí hlásit pouze z disciplín zde plavaných.
Kompletní výsledky:2234.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
ARBELI Nittai (2013)
50 m volný způsob 01:02,74 *019. 5. 20240
100 m volný způsob02:21,84 3519. 5. 202431
BABICKÝ Oliver (2013)
50 m volný způsob 00:39,56 919. 5. 2024132
50 m volný způsob 00:41,31 *019. 5. 20240
50 m znak00:47,16 *019. 5. 20240
50 m znak00:49,69 *019. 5. 20240
100 m volný způsob01:29,94 1119. 5. 2024123
100 m znak01:42,71 1219. 5. 2024104
100 m znak01:47,54 *019. 5. 20240
200 m znak03:38,49 619. 5. 2024112
BERN Oskar (2014)
50 m volný způsob 00:40,84 1019. 5. 2024120
50 m volný způsob 00:43,53 *019. 5. 20240
50 m volný způsob 00:45,46 *019. 5. 20240
50 m znak00:49,98 1019. 5. 202486
50 m znak00:50,49 *019. 5. 20240
100 m volný způsob01:33,29 1019. 5. 2024111
100 m volný způsob01:40,57 *019. 5. 20240
100 m znak01:44,19 719. 5. 202499
200 m volný způsob03:29,76 519. 5. 2024106
GANZIUC Elisabeta (2013)
50 m volný způsob 00:46,53 1319. 5. 2024119
50 m znak00:51,50 *019. 5. 20240
50 m volný způsob 00:52,07 *019. 5. 20240
50 m prsa00:58,56 *019. 5. 20240
100 m volný způsob01:51,38 1919. 5. 202491
100 m znak01:52,99 1219. 5. 2024114
100 m prsa02:05,80 1519. 5. 2024121
HOBLÍK Daniel (2013)
50 m volný způsob 00:49,27 2719. 5. 202468
50 m volný způsob 00:50,22 *019. 5. 20240
50 m znak00:53,67 *019. 5. 20240
100 m volný způsob01:52,84 3119. 5. 202462
100 m znak02:01,28 2619. 5. 202463
HRUBÝ Alex (2014)
50 m volný způsob 00:45,32 1419. 5. 202488
50 m volný způsob 00:47,81 *019. 5. 20240
50 m prsa00:55,15 719. 5. 202492
50 m prsa00:57,58 *019. 5. 20240
100 m volný způsob01:42,33 1519. 5. 202484
100 m prsa02:06,83 1019. 5. 202482
HUKAL Matyáš (2014)
50 m volný způsob 00:40,09 819. 5. 2024127
50 m volný způsob 00:41,79 *019. 5. 20240
50 m prsa00:47,60 119. 5. 2024144
50 m prsa00:49,92 *019. 5. 20240
100 m volný způsob01:31,74 619. 5. 2024116
100 m prsa01:45,18 119. 5. 2024145
100 m polohový závod01:46,10 619. 5. 2024100
KALODOVÁ Kateřina (2013)
50 m volný způsob 00:44,60 1119. 5. 2024135
50 m volný způsob 00:50,53 *019. 5. 20240
100 m volný způsob01:52,77 2219. 5. 202488
KINCL Josef (2013)
50 m volný způsob 01:02,00 3219. 5. 202434
50 m znak01:09,74 *019. 5. 20240
100 m znak02:29,23 2919. 5. 202433
LOCHSCHMIDT Lukáš (2013)
50 m volný způsob 00:48,13 *019. 5. 20240
50 m volný způsob 00:48,16 2619. 5. 202473
50 m volný způsob 00:50,51 *019. 5. 20240
100 m volný způsob01:47,99 2819. 5. 202471
100 m volný způsob01:51,69 *019. 5. 20240
200 m volný způsob03:55,00 919. 5. 202475
MALÝ Richard (2013)
50 m volný způsob 00:54,00 3119. 5. 202452
50 m volný způsob 00:57,49 *019. 5. 20240
50 m znak01:02,01 *019. 5. 20240
100 m volný způsob02:09,79 3319. 5. 202441
100 m znak02:17,17 2819. 5. 202443
MARTÍNEK Robert (2013)
50 m volný způsob 00:59,59 *019. 5. 20240
50 m volný způsob 01:03,14 3319. 5. 202432
100 m volný způsob02:20,09 3419. 5. 202432
NĚMEC Michal (2014)
50 m volný způsob 00:41,25 1119. 5. 2024116
50 m volný způsob 00:42,82 *019. 5. 20240
50 m znak00:48,88 719. 5. 202492
50 m motýlek00:49,45 319. 5. 202485
50 m znak00:50,48 *019. 5. 20240
100 m volný způsob01:31,94 819. 5. 2024116
100 m znak01:45,57 819. 5. 202495
ODVÁRKOVÁ Josefína (2013)
50 m volný způsob 00:44,44 1019. 5. 2024137
50 m volný způsob 00:48,81 *019. 5. 20240
50 m znak00:58,28 *019. 5. 20240
100 m volný způsob01:45,85 1519. 5. 2024106
100 m znak02:01,94 1419. 5. 202491
PIRK David (2014)
50 m volný způsob 00:40,78 919. 5. 2024120
50 m volný způsob 00:45,28 *019. 5. 20240
50 m volný způsob 00:46,30 *019. 5. 20240
50 m znak00:49,24 819. 5. 202490
50 m znak00:51,02 *019. 5. 20240
100 m volný způsob01:35,44 1219. 5. 2024103
100 m volný způsob01:40,06 *019. 5. 20240
100 m volný způsob01:45,04 *019. 5. 20240
100 m znak01:47,75 1019. 5. 202490
200 m volný způsob03:23,29 419. 5. 2024116
200 m volný způsob03:38,86 *019. 5. 20240
400 m volný způsob07:21,18 719. 5. 2024111
RIZAYEV Ramiz (2014)
50 m volný způsob 00:36,07 219. 5. 2024174
50 m znak00:44,20 *019. 5. 20240
100 m znak01:33,62 419. 5. 2024137
100 m polohový závod01:35,65 119. 5. 2024136
SEMAN Karel (2013)
50 m volný způsob 00:38,39 619. 5. 2024144
50 m volný způsob 00:39,85 *019. 5. 20240
50 m znak00:44,26 *019. 5. 20240
50 m znak00:46,52 *019. 5. 20240
50 m motýlek00:51,47 *019. 5. 20240
100 m volný způsob01:25,90 719. 5. 2024142
100 m znak01:34,07 519. 5. 2024135
100 m polohový závod01:39,16 819. 5. 2024122
100 m znak01:40,09 *019. 5. 20240
200 m znak03:24,24 519. 5. 2024138
200 m polohový závod03:33,92 619. 5. 2024134
SIEBERT Hugo (2014)
50 m volný způsob 00:41,87 *019. 5. 20240
50 m volný způsob 00:44,16 *019. 5. 20240
50 m prsa00:48,64 319. 5. 2024134
50 m prsa00:52,53 *019. 5. 20240
100 m volný způsob01:31,77 719. 5. 2024116
100 m volný způsob01:32,23 *019. 5. 20240
100 m volný způsob01:35,79 *019. 5. 20240
100 m polohový závod01:40,51 419. 5. 2024117
100 m prsa01:50,08 419. 5. 2024126
200 m volný způsob03:15,81 *019. 5. 20240
200 m volný způsob03:18,69 319. 5. 2024125
400 m volný způsob06:41,38 419. 5. 2024147
ŠORMOVÁ Zoja (2014)
50 m volný způsob 00:47,68 1119. 5. 2024111
50 m volný způsob 00:50,20 *019. 5. 20240
50 m znak00:52,99 619. 5. 2024108
100 m volný způsob01:49,51 1419. 5. 202496
* takto jsou označené mezičasy
Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Prázdninové tréninky v Podolí

hlaste se v Intranetu -> rezervace (1 TJ za 100Kč, minimální měsíční platba 500 Kč, max 1500 Kč).

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku