Zimní Mistrovství ČR dorostu - Chomutov

Zimní Mistrovství ČR dorostu 2007

Zimní Mistrovství ČR dorostu 2007

Martin Bauer, Káťa Haláková a další před závody

Martin Bauer, Káťa Haláková a další před závody

Péťa Bauerová

Péťa Bauerová

start 50 motýlek dorostenky

start 50 motýlek dorostenky

Tereza Hromádková

Tereza Hromádková

vyhlášení 50M starší dorostenky - 2. Terka Hromádková

vyhlášení 50M starší dorostenky - 2. Terka Hromádková

vyhlášení 50M mladší dorostenci - 1. Michal Ledl

vyhlášení 50M mladší dorostenci - 1. Michal Ledl

Klára Pavelková v cíli 50Z

Klára Pavelková v cíli 50Z

David Hennlich před 50Z

David Hennlich před 50Z

... soustředěný na start ...

... soustředěný na start ...

... start

... start

Klára Pavelková

Klára Pavelková

vyhlášení 50Z starší dorostenky - 1. Klára Pavelková

vyhlášení 50Z starší dorostenky - 1. Klára Pavelková

Terka Hromádková se chystá na 100PZ

Terka Hromádková se chystá na 100PZ

... start ...

... start ...

.. na čele závodu při prsovém úseku ...

.. na čele závodu při prsovém úseku ...

... a v cíli

... a v cíli

Michal Ledl

Michal Ledl

Tereza Hromádková

Tereza Hromádková

vyhlášení 100PZ starší dorostenky - 1. Tereza Hromádková

vyhlášení 100PZ starší dorostenky - 1. Tereza Hromádková

vyhlášení 100PZ mladší dorostenci - 1. Michal Ledl

vyhlášení 100PZ mladší dorostenci - 1. Michal Ledl

stříbrná štafeta na 4x200K dorostenci

stříbrná štafeta na 4x200K dorostenci

Viki Vaněček

Viki Vaněček

Viki na trati 50P

Viki na trati 50P

vyhlášení 50P starší dorostenky - 2. Tereza Hromádková

vyhlášení 50P starší dorostenky - 2. Tereza Hromádková

vyhlášení 50K mladší dorostenci - 1. Michal Ledl

vyhlášení 50K mladší dorostenci - 1. Michal Ledl

Káťa Haláková

Káťa Haláková

Péťa Bauerová

Péťa Bauerová

Káťa Haláková

Káťa Haláková

vyhlášení 200M starší dorostenky - 3. Petra Bauerová

vyhlášení 200M starší dorostenky - 3. Petra Bauerová

vyhlášení 100Z starší dorostenky - 2. Klára Pavelková

vyhlášení 100Z starší dorostenky - 2. Klára Pavelková

Aneta Fritscheová

Aneta Fritscheová

Aneta Fritscheová

Aneta Fritscheová

vyhlášení 200P mladší dorostenky - 3. Aneta Fritscheová

vyhlášení 200P mladší dorostenky - 3. Aneta Fritscheová

Viktor Vaněček

Viktor Vaněček

vyhlášení 200P mladší dorostenci - 2. Viktor Vaněček

vyhlášení 200P mladší dorostenci - 2. Viktor Vaněček

Viktor nastupuje na stupně vítězů za 3. místo štafety 4x100K

Viktor nastupuje na stupně vítězů za 3. místo štafety 4x100K

děvčata vystupují na nejvyšší stupeň

děvčata vystupují na nejvyšší stupeň

vyhlášení 4x100PŠ

vyhlášení 4x100PŠ

české mistryně na 4x100PŠ (zleva) Klára Pavelková, Aneta Fritscheová, Petra Bauerová, Tereza Hromádková

české mistryně na 4x100PŠ (zleva) Klára Pavelková, Aneta Fritscheová, Petra Bauerová, Tereza Hromádková

Michal Ledl v cíli 100K

Michal Ledl v cíli 100K

Michal Ledl

Michal Ledl

vyhlášení 100K mladší dorostenci - 1. Michal Ledl

vyhlášení 100K mladší dorostenci - 1. Michal Ledl

vyhlášení 100M starší dorostenky - 2. Tereza Hromádková

vyhlášení 100M starší dorostenky - 2. Tereza Hromádková

David Hennlich

David Hennlich

vyhlášení 400K starší dorostenci - 3. David Hennlich

vyhlášení 400K starší dorostenci - 3. David Hennlich

Sobotní trénink - Podolí - 7:00-8:30

sobota 30.9. vede Martin Břenda v hale a v případě velkého množství plavců, tak i Jan Srb
sobota 7. 10. volno

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku v menu Ke stažení. :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů