Letní Mistrovství ČR dorostu

autor fotek

autor fotek

Medvěd Petr Novák

Medvěd Petr Novák

Kíťa

Kíťa

Andy

Andy

Anička

Anička

Anička

Anička

Anička

Anička

Anička

Anička

Karolína

Karolína

Kíťa

Kíťa

Anička

Anička

Kíťa

Kíťa

Petr

Petr

Petr

Petr

Anička

Anička

Anička

Anička

Anička

Anička

Kája, Kíťa, Anča

Kája, Kíťa, Anča

Karolína

Karolína

Anička

Anička

Mates

Mates

Petr

Petr

start 800 VZ

start 800 VZ

Petr

Petr

Mates

Mates

Anička

Anička

Andy

Andy

Petr

Petr

Trenér JaS

Trenér JaS

Mates

Mates

Mates

Mates

Petr

Petr

Vyhlášení 50VZ st. dorostenky: 1. Anna Kolářová

Vyhlášení 50VZ st. dorostenky: 1. Anna Kolářová

Vyhlášení 50P st. dorostenky: 2. Kristýna Horská, 3. Anna Kolářová

Vyhlášení 50P st. dorostenky: 2. Kristýna Horská, 3. Anna Kolářová

Kíťa, Anča

Kíťa, Anča

Anička

Anička

Kíťa

Kíťa

Petr

Petr

Petr

Petr

Vyhlášení 800 VZ st. dorostenci: 1. Matěj Kozubek, 2. Petr Novák

Vyhlášení 800 VZ st. dorostenci: 1. Matěj Kozubek, 2. Petr Novák

Mates

Mates

Vyhlášení 50 M st. dorostenky: 2. Anna Kolářová

Vyhlášení 50 M st. dorostenky: 2. Anna Kolářová

Vyhlášení 50 M st. dorostenci: 2. Petr Novák

Vyhlášení 50 M st. dorostenci: 2. Petr Novák

Polohová štafeta

Polohová štafeta

Kíťa na prvním úseku

Kíťa na prvním úseku

Kíťa na prvním úseku

Kíťa na prvním úseku

Kíťa předává Káje

Kíťa předává Káje

Karolína

Karolína

Karolína

Karolína

Kája předává Anče

Kája předává Anče

Anička

Anička

Anička

Anička

Anča předává Andy

Anča předává Andy

To byly nervy o infarkt

To byly nervy o infarkt

Anča

Anča

Andy a Kíťa

Andy a Kíťa

Stříbrná polohová štafeta

Stříbrná polohová štafeta

autor fotek

autor fotek

vyhlašování

vyhlašování

vyhlášení 4x100 PŠ dorostenky - 2. Kristýna Horská, Karolína Marešová, Anna Kolářová, Andrea Štěchová

vyhlášení 4x100 PŠ dorostenky - 2. Kristýna Horská, Karolína Marešová, Anna Kolářová, Andrea Štěchová

vyhlašování

vyhlašování

vyhlášení 200 VZ st. dorostenky: 1. Anna Kolářová

vyhlášení 200 VZ st. dorostenky: 1. Anna Kolářová

vyhlášení 200 VZ st. dorostenci: 2. Petr Novák

vyhlášení 200 VZ st. dorostenci: 2. Petr Novák

vyhlášení 100P st. dorostenky: 1. Kristýna Horská

vyhlášení 100P st. dorostenky: 1. Kristýna Horská

vyhlášení 200Z st. dorostenky: 2. Kristýna Horská

vyhlášení 200Z st. dorostenky: 2. Kristýna Horská

vyhlášení 100 M st. dorostenky: 2. Anna Kolářová

vyhlášení 100 M st. dorostenky: 2. Anna Kolářová

vyhlášení 100 VZ st. dorostenci: 1. Petr Novák

vyhlášení 100 VZ st. dorostenci: 1. Petr Novák

vyhlášení 400 VZ st. dorostenci: 1. Petr Novák, 2. Matěj Kozubek

vyhlášení 400 VZ st. dorostenci: 1. Petr Novák, 2. Matěj Kozubek

autor fotek

autor fotek

Karolína

Karolína

Karolína

Karolína

Anička

Anička

Karolína

Karolína

Andrea

Andrea

Petr

Petr

Tomáš

Tomáš

Tomáš

Tomáš

Tomáš

Tomáš

Tomáš

Tomáš

Petr

Petr

Petr

Petr

Petr

Petr

Petr

Petr

Kíťa

Kíťa

Anička

Anička

Kíťa

Kíťa

Petr

Petr

Trenér JaS

Trenér JaS

Andy

Andy

Andy

Andy

Andy

Andy

Andy

Andy

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Karolína

Karolína

Karolína

Karolína

Tomáš

Tomáš

Tomáš

Tomáš

Karolína

Karolína

Karolína

Karolína

Vyhlášení 200 P st.dorostenky: 3 Karolína Marešová

Vyhlášení 200 P st.dorostenky: 3 Karolína Marešová

Petr

Petr

Petr

Petr

Petr

Petr

Kíťa

Kíťa

Karolína

Karolína

Kíťa a Kája

Kíťa a Kája

Anička

Anička

Anička

Anička

Anička

Anička

Vyhlášení 200 M st.dorostenci: 1. Petr Novák

Vyhlášení 200 M st.dorostenci: 1. Petr Novák

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Vyhlášení 100 VZ st.dorostenky: 1. Anna Kolářová

Vyhlášení 100 VZ st.dorostenky: 1. Anna Kolářová

Vyhlášení 200 PZ st.dorostenky: 2. Kristýna Horská

Vyhlášení 200 PZ st.dorostenky: 2. Kristýna Horská

Kraulová štafeta

Kraulová štafeta

Představení pro diváky

Představení pro diváky

Startuje Kíťa

Startuje Kíťa

Kíťa

Kíťa

Kíťa předává Anče

Kíťa předává Anče

Anička

Anička

Anča předává Káje

Anča předává Káje

Karolína

Karolína

Kája předává Andy

Kája předává Andy

Andrea

Andrea

Bronzový dohmat

Bronzový dohmat

Radost v cíli

Radost v cíli

Vyhlášení 1500 VZ st.dorostenci: 1. Matěj Kozubek

Vyhlášení 1500 VZ st.dorostenci: 1. Matěj Kozubek

Bronzová kraulová štafeta

Bronzová kraulová štafeta

Vyhlášení štafet 4 x 100 VZ: 3. Kíťa, Anča, Kája a Andy

Vyhlášení štafet 4 x 100 VZ: 3. Kíťa, Anča, Kája a Andy

Závěrečné společné dívčí foto

Závěrečné společné dívčí foto

Závěrečné společné foto

Závěrečné společné foto

Závěrečné společné foto

Závěrečné společné foto

Závěrečné společné foto s trenéry

Závěrečné společné foto s trenéry

Sobotní trénink - Podolí - 7:00-8:30

sobota 23.9. vede Petr Greipel

ZMĚNA! Nakonec bude v hale.

sobota 30.9. vede Martin Břenda v hale
sobota 7. 10. volno

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku v menu Ke stažení. :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů