Zimní Mistrovství ČR

autor fotek

autor fotek

Ondřej Smetana

Ondřej Smetana

Kristýna Horská

Kristýna Horská

Kristýna Horská

Kristýna Horská

Tomáš Havránek

Tomáš Havránek

Petr Kučera

Petr Kučera

Kíťa

Kíťa

Martin Bejček

Martin Bejček

Pedro

Pedro

Anča a Kíťa

Anča a Kíťa

pan Býček

pan Býček

Nastja Krasteleva

Nastja Krasteleva

Havroš a Anča

Havroš a Anča

Vyhlášení 100 PZ muži: 2. Tomáš Havránek

Vyhlášení 100 PZ muži: 2. Tomáš Havránek

Vyhlášení 100 PZ starší dorostenky: 1. Kristýna Horská, 2. Anna Kolářová, 3. Anastasiia Krasteleva

Vyhlášení 100 PZ starší dorostenky: 1. Kristýna Horská, 2. Anna Kolářová, 3. Anastasiia Krasteleva

Klokaní stupně vítězů: Anča, Kíťa, Nastja

Klokaní stupně vítězů: Anča, Kíťa, Nastja

Vyhlášení 100 PZ ženy: 3. Kristýna Horská

Vyhlášení 100 PZ ženy: 3. Kristýna Horská

Karolína Marešová

Karolína Marešová

Kája

Kája

Kája

Kája

Kája

Kája

Anča

Anča

Anča

Anča

Martina Moravčíková

Martina Moravčíková

Kíťa

Kíťa

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Anča

Anča

Bejk

Bejk

Bejk

Bejk

Marťa

Marťa

Marián Dragúň

Marián Dragúň

Maroš

Maroš

Jan Hanzal

Jan Hanzal

Vyhlášení 50 P starší dorostenky: 1. Kristýna Horská, 2. Anna Kolářová

Vyhlášení 50 P starší dorostenky: 1. Kristýna Horská, 2. Anna Kolářová

Prsařky Anča a Kíťa

Prsařky Anča a Kíťa

Vyhlášení 50 P ženy: 1. Martina Moravčíková, 3. Kristýna Horská

Vyhlášení 50 P ženy: 1. Martina Moravčíková, 3. Kristýna Horská

Prsařky Martina a Kristýna

Prsařky Martina a Kristýna

Vyhlášení 50 P mladší dorostenci: 1. Martin Bejček

Vyhlášení 50 P mladší dorostenci: 1. Martin Bejček

Zlatý prsař Martin

Zlatý prsař Martin

Honza

Honza

Hanzalík

Hanzalík

Hanzalík

Hanzalík

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Pedro

Pedro

Mates

Mates

Mates

Mates

Petr Novák

Petr Novák

Havroš

Havroš

Medvěd

Medvěd

Vyhlášení 400 VZ starší dorostenci: 1. Petr Novák

Vyhlášení 400 VZ starší dorostenci: 1. Petr Novák

Zlatý Medvěd

Zlatý Medvěd

Vyhlášení 400 VZ muži: 3. Petr Novák

Vyhlášení 400 VZ muži: 3. Petr Novák

Bronzový Medvěd

Bronzový Medvěd

Hanzalík

Hanzalík

To byly nervy

To byly nervy

Kája

Kája

Nastja

Nastja

Kája

Kája

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Vyhlášení 100 M starší dorostenky: 2. Anastasiia Krasteleva, 3. Anna Kolářová

Vyhlášení 100 M starší dorostenky: 2. Anastasiia Krasteleva, 3. Anna Kolářová

Vyhlášení 100 M ženy: 3. Anastasiia Krasteleva

Vyhlášení 100 M ženy: 3. Anastasiia Krasteleva

Bronzová Nastja

Bronzová Nastja

Vyhlášení 100 M starší dorostenci: 1. Petr Novák

Vyhlášení 100 M starší dorostenci: 1. Petr Novák

Anča

Anča

Maskot bubeník

Maskot bubeník

Čekání na start štafety

Čekání na start štafety

Kíťa a Kája

Kíťa a Kája

Vyhlášení 200 PZ starší dorostenky: 1 Kristýna Horská, 3. Karolína Marešová

Vyhlášení 200 PZ starší dorostenky: 1 Kristýna Horská, 3. Karolína Marešová

Zlobr Mates

Zlobr Mates

Vyhlášení 200 PZ ženy: 2. Kristýna Horská

Vyhlášení 200 PZ ženy: 2. Kristýna Horská

David

David

Smeták

Smeták

Vyhlášení 800 VZ starší dorostenci: 1. Matěj Kozubek (foto Martin Sidorják)

Vyhlášení 800 VZ starší dorostenci: 1. Matěj Kozubek (foto Martin Sidorják)

Havroš a Mates před štafetou

Havroš a Mates před štafetou

Medvěd startuje

Medvěd startuje

Bronzová štafeta 4x100 VZ ženy: Anča, Kíťa, Terka a Nastja

Bronzová štafeta 4x100 VZ ženy: Anča, Kíťa, Terka a Nastja

Vyhlášení štafet 4x100 VZ ženy : 3 Bohemians Praha

Vyhlášení štafet 4x100 VZ ženy : 3 Bohemians Praha

Nastja

Nastja

Anča

Anča

Terinka

Terinka

Kája

Kája

Vyhlášení 50 M starší dorostenci: 1. Petr Novák

Vyhlášení 50 M starší dorostenci: 1. Petr Novák

Zlatý Medvěd

Zlatý Medvěd

Vyhlášení 50 M starší dorostenky: 2. Anna Kolářová, 3. Anastasiia Krasteleva

Vyhlášení 50 M starší dorostenky: 2. Anna Kolářová, 3. Anastasiia Krasteleva

Motýlkářky Anča a Nastja

Motýlkářky Anča a Nastja

Anča

Anča

Vyhlášení 50 M ženy: 3. Anna Kolářová

Vyhlášení 50 M ženy: 3. Anna Kolářová

Bronzová Anča

Bronzová Anča

Vyhlášení 200 P starší dorostenky: 2. Karolína Marešová

Vyhlášení 200 P starší dorostenky: 2. Karolína Marešová

Vyhlášení 100 VZ starší dorostenci: 3. Petr Novák

Vyhlášení 100 VZ starší dorostenci: 3. Petr Novák

Bronzový Medvěd

Bronzový Medvěd

Vyhlášení 100 VZ starší dorostenky: 1. Anna Kolářová

Vyhlášení 100 VZ starší dorostenky: 1. Anna Kolářová

Zlatá Anča

Zlatá Anča

Vyhlášení 100 VZ ženy: 2. Anna Kolářová

Vyhlášení 100 VZ ženy: 2. Anna Kolářová

Stříbrná Anča

Stříbrná Anča

Vyhlášení 100 Z mladší dorostenci: 3. Jan Hanzal

Vyhlášení 100 Z mladší dorostenci: 3. Jan Hanzal

Bronzový Hanzalík

Bronzový Hanzalík

Vyhlášení 100 Z starší dorostenky: 1. Kristýna Horská, 2. Anastasiia Krasteleva

Vyhlášení 100 Z starší dorostenky: 1. Kristýna Horská, 2. Anastasiia Krasteleva

Smeták

Smeták

Pedro

Pedro

Terinka

Terinka

Terinka

Terinka

pan Býček

pan Býček

Mates

Mates

Medvěd

Medvěd

Nastja

Nastja

Nastja

Nastja

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Kíťa

Smeták

Smeták

Nastja

Nastja

Vyhlášení štafety 4x100 PZ ženy: 1. Bohemians Praha v novém českém rekordu - Kristýna Horská, Martina Moravčíková, Anastasiia Krasteleva, Anna Kolářová

Vyhlášení štafety 4x100 PZ ženy: 1. Bohemians Praha v novém českém rekordu - Kristýna Horská, Martina Moravčíková, Anastasiia Krasteleva, Anna Kolářová

Společná

Společná

Společná

Společná

Trénink sobota 25.11.

se koná v Podolí 7:00-8:30 a vede jej trenér Jan Srb.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů