Přehled přihlášek

Podzimní Krajský přebor nejmladšího žactva

Přihlášeno lidí:24
Počet startů:84

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
ALLEN Beatrice (2015)
1150 m znak---
19100 m volný způsob---
217100 m znak---
21950 m volný způsob 01:03,7222. 6. 2023Praha - Vinohrady
BERN Oskar (2014)
1250 m znak00:56,5622. 4. 2023Praha - Eden
110100 m volný způsob01:52,4722. 4. 2023Praha - Eden
218100 m znak02:01,6522. 4. 2023Praha - Eden
22050 m volný způsob 00:50,4822. 6. 2023Praha - Vinohrady
HEJČ Hedvika Zora (2015)
1525 m volný způsob ---
22125 m znak---
HRUBÝ Alex (2014)
1250 m znak00:59,6722. 6. 2023Praha - Vinohrady
1850 m prsa01:04,1322. 6. 2023Praha - Vinohrady
218100 m znak---
22050 m volný způsob 00:57,2722. 6. 2023Praha - Vinohrady
HUKAL Matyáš (2014)
1850 m prsa00:56,027. 10. 2023Praha - Radlice
110100 m volný způsob02:03,955. 9. 2023Praha - Vinohrady
22050 m volný způsob 00:55,785. 9. 2023Praha - Vinohrady
224100 m prsa02:00,777. 10. 2023Praha - Radlice
LISEJCHIKOV Elisej (2014)
1250 m znak01:06,9522. 6. 2023Praha - Vinohrady
110100 m volný způsob02:28,885. 11. 2022Praha - Radlice
218100 m znak02:26,4622. 4. 2023Praha - Eden
22050 m volný způsob 00:57,0022. 4. 2023Praha - Eden
LUCKIJ Michail (2015)
1625 m volný způsob ---
22225 m znak---
MAMMADOV Murad (2015)
1250 m znak01:00,5022. 6. 2023Praha - Vinohrady
110100 m volný způsob---
218100 m znak---
22050 m volný způsob 00:57,7122. 6. 2023Praha - Vinohrady
NEKLAPIL Marek (2015)
1250 m znak01:09,7622. 6. 2023Praha - Vinohrady
1850 m prsa---
218100 m znak---
22050 m volný způsob 01:15,1022. 6. 2023Praha - Vinohrady
NĚMEC Michal (2014)
1250 m znak00:53,5722. 4. 2023Praha - Eden
110100 m volný způsob01:43,3222. 4. 2023Praha - Eden
218100 m znak01:54,7722. 4. 2023Praha - Eden
22050 m volný způsob 00:45,9322. 4. 2023Praha - Eden
PEŠTOVÁ Ema (2016)
1150 m znak01:18,1020. 12. 2022Praha - Vinohrady
19100 m volný způsob---
217100 m znak---
21950 m volný způsob ---
PIRK David (2014)
1250 m znak00:52,5522. 4. 2023Praha - Eden
1850 m prsa00:57,7722. 6. 2023Praha - Vinohrady
22050 m volný způsob 00:49,3222. 6. 2023Praha - Vinohrady
224100 m prsa---
PIRKOVÁ Magdaléna (2016)
1150 m znak---
21950 m volný způsob ---
POHL Eduard (2014)
1250 m znak---
110100 m volný způsob---
218100 m znak---
22050 m volný způsob ---
POKORNÁ Lucie (2014)
1150 m znak---
21950 m volný způsob ---
RIZAYEV Ramiz (2014)
1850 m prsa---
110100 m volný způsob01:55,285. 11. 2022Praha - Radlice
22050 m volný způsob 00:48,845. 11. 2022Praha - Radlice
224100 m prsa---
RUSTAMOV Artem (2015)
1250 m znak01:09,4922. 6. 2023Praha - Vinohrady
110100 m volný způsob---
218100 m znak---
22050 m volný způsob 01:15,7122. 6. 2023Praha - Vinohrady
SIEBERT Hugo (2014)
1850 m prsa00:52,277. 10. 2023Praha - Radlice
110100 m volný způsob01:35,867. 10. 2023Praha - Radlice
22050 m volný způsob 00:44,137. 10. 2023Praha - Radlice
224100 m prsa01:49,987. 10. 2023Praha - Radlice
ŠORMOVÁ Zoja (2014)
1150 m znak01:09,805. 9. 2023Praha - Vinohrady
1750 m prsa01:10,005. 9. 2023Praha - Vinohrady
21950 m volný způsob 01:02,795. 9. 2023Praha - Vinohrady
223100 m prsa02:27,025. 9. 2023Praha - Vinohrady
ŠŤASTNÁ Madla (2015)
1150 m znak01:09,925. 11. 2022Praha - Radlice
19100 m volný způsob02:41,8222. 4. 2023Praha - Eden
217100 m znak02:42,0422. 4. 2023Praha - Eden
21950 m volný způsob 01:10,1822. 6. 2023Praha - Vinohrady
TICHÝ František (2015)
1250 m znak00:56,0722. 4. 2023Praha - Eden
110100 m volný způsob02:05,245. 9. 2023Praha - Vinohrady
218100 m znak02:11,5722. 4. 2023Praha - Eden
22050 m volný způsob 00:56,5622. 4. 2023Praha - Eden
VLK Josef (2016)
1625 m volný způsob ---
22225 m znak---
VRCHLABSKÝ Matěj (2017)
1625 m volný způsob ---
21625 m prsa---
22225 m znak---
VRCHLABSKÝ Vojtěch (2015)
1625 m volný způsob ---
21625 m prsa---
22225 m znak---

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

KAZILOVÁ Sára (2015)
MATĚUŠUK Gabrielle (2015)
ŠVARC Hugo (2015)
Čtvrtek 20.6. Výběr nováčků do přípravky od září

Přijde se ukázat plavci ročník narození 2012-2018.
Sraz ve vestibulu bazénu Sokola na Vinohradech v 16:15 (u Riegrových sadů - Polská 2400/1a, Praha 2).
S sebou věci na plavání. Plavky (ne trenýrky), brýle případně čepice, ručník.
Nejmladší předvedou základy a že nemají strach z vody. Nejstarší mají větší nároky.
Informace u šéftrenéra Jana Srba 777852196.
Pro lepší kontakt s námi se, prosíme, předem přihlaste a budeme Vás kontaktovat [ODKAZ]

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku