Přehled přihlášek

Semifinále MČR družstev

Přihlášeno lidí:35
Počet startů:104

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
BOHÁČ Patrik (2009)
14100 m volný způsob00:59,0618. 6. 2023Plzeň - Slovany
18100 m znak01:09,1818. 6. 2023Plzeň - Slovany
220200 m znak02:27,8318. 6. 2023Plzeň - Slovany
228400 m volný způsob04:30,8917. 6. 2023Plzeň - Slovany
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)
18100 m znak00:59,0630. 4. 2022Praha - Podolí
220200 m znak02:10,683. 4. 2022Pardubice
22250 m volný způsob 00:24,333. 6. 2022Praha - Podolí
BŘEZINA Tomáš (2003)
12200 m prsa02:32,9112. 9. 2021Praha - Podolí
218100 m prsa01:09,4711. 9. 2021Praha - Podolí
226200 m polohový závod02:16,153. 4. 2022Pardubice
CARDA Jan (2005)
16200 m motýlek02:22,2818. 7. 2021Bělehrad (SRB)
1121500 m volný způsob16:23,9223. 4. 2022Zlín
226200 m polohový závod02:17,9510. 9. 2021Praha - Podolí
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)
15200 m motýlek02:23,251. 7. 2023Praha - Podolí
111400 m volný způsob04:39,3028. 4. 2023Praha - Podolí
223100 m motýlek01:05,4130. 6. 2023Praha - Podolí
227800 m volný způsob09:36,673. 6. 2023Praha - Podolí
DOLÍN Daniel (2010)
110400 m polohový závod---
EYBL Václav (2006)
110400 m polohový závod05:41,0112. 9. 2021Praha - Podolí
216200 m volný způsob02:04,232. 7. 2023Praha - Podolí
224100 m motýlek01:05,0822. 4. 2023Plzeň - Slovany
FERUSOVÁ Alexandra (2006)
11200 m prsa02:56,255. 6. 2022Praha - Podolí
217100 m prsa01:21,2730. 4. 2022Praha - Podolí
GACEK Natalie (2006)
217100 m prsa01:20,094. 6. 2022Praha - Podolí
HEJNÁ Julie (2010)
13100 m volný způsob01:12,051. 4. 2023Praha - Podolí
111400 m volný způsob---
215200 m volný způsob02:37,031. 4. 2023Praha - Podolí
JUDICKIJ Michal (2004)
16200 m motýlek02:04,8824. 6. 2023Řím (ITA)
110400 m polohový závod04:19,517. 4. 2023Eindhoven (NED)
220200 m znak02:04,471. 7. 2023Praha - Podolí
228400 m volný způsob03:58,4023. 6. 2023Řím (ITA)
JURČÁKOVÁ Hana (2008)
13100 m volný způsob01:05,911. 4. 2023Praha - Podolí
111400 m volný způsob04:58,3728. 4. 2023Praha - Podolí
215200 m volný způsob02:22,6429. 4. 2023Praha - Podolí
227800 m volný způsob10:39,8929. 4. 2023Praha - Podolí
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)
13100 m volný způsob00:55,266. 8. 2015Kazaň (RUS)
22150 m volný způsob 00:25,356. 11. 2015Dubai (UAE)
LAJČUK Leonard (2000)
12200 m prsa02:47,0322. 4. 2023Plzeň - Slovany
218100 m prsa01:19,314. 6. 2023Praha - Podolí
226200 m polohový závod02:28,6322. 4. 2023Plzeň - Slovany
MCDONNELL Adela Christine (2007)
15200 m motýlek---
17100 m znak---
219200 m znak---
MCDONNELL Karoline Jane (2007)
11200 m prsa---
19400 m polohový závod---
217100 m prsa---
219200 m znak---
NELIBA Tadeáš (2003)
14100 m volný způsob00:56,2229. 4. 2023Praha - Podolí
110400 m polohový závod04:49,223. 7. 2022Praha - Podolí
22250 m volný způsob 00:26,0810. 9. 2021Praha - Podolí
224100 m motýlek01:01,302. 7. 2022Praha - Podolí
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
13100 m volný způsob01:05,7925. 4. 2021Pardubice
22150 m volný způsob 00:30,502. 6. 2023Praha - Šutka
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
19400 m polohový závod05:21,254. 6. 2022Praha - Podolí
215200 m volný způsob02:15,6419. 3. 2023Pardubice
22150 m volný způsob 00:29,141. 4. 2022Pardubice
225200 m polohový závod02:30,1219. 3. 2023Pardubice
REISSMÜLLER Tomáš (2005)
12200 m prsa02:43,1624. 4. 2022Zlín
1121500 m volný způsob16:54,3623. 4. 2022Zlín
216200 m volný způsob02:04,9726. 9. 2021Pardubice
228400 m volný způsob04:22,5226. 5. 2023Liberec
RENC Jakub (1999)
14100 m volný způsob00:53,8017. 3. 2019Brno - Lužánky
18100 m znak00:59,7720. 6. 2019České Budějovice
218100 m prsa01:10,8319. 3. 2023Pardubice
224100 m motýlek00:57,0326. 4. 2019Bratislava (SVK)
RENC Matěj (2002)
14100 m volný způsob00:54,175. 7. 2020Praha - Podolí
22250 m volný způsob 00:24,6619. 3. 2023Pardubice
SIEBERTOVÁ Laura (2010)
111400 m volný způsob---
215200 m volný způsob---
227800 m volný způsob---
ŠIMSA Ondřej (2006)
16200 m motýlek02:30,7030. 4. 2022Praha - Podolí
1121500 m volný způsob17:39,8923. 4. 2022Zlín
ŠIMSA Radek (2006)
216200 m volný způsob02:06,9030. 6. 2023Praha - Podolí
22250 m volný způsob 00:27,3626. 3. 2022Praha - Podolí
226200 m polohový závod03:09,222. 3. 2019České Budějovice
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
17100 m znak01:07,8020. 5. 2023Gliwice (POL)
219200 m znak02:28,1018. 6. 2023Plzeň - Slovany
223100 m motýlek01:13,762. 6. 2023Praha - Šutka
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)
15200 m motýlek02:28,8727. 4. 2019Praha - Podolí
17100 m znak01:09,1016. 3. 2019Brno - Lužánky
ŠTVERÁK Jakub (2008)
1121500 m volný způsob17:35,5027. 5. 2023Liberec
216200 m volný způsob02:11,871. 4. 2023Praha - Podolí
228400 m volný způsob04:31,2013. 5. 2023Pardubice
SVOBODOVÁ Elen (2007)
15200 m motýlek---
17100 m znak01:18,7329. 4. 2023Praha - Podolí
223100 m motýlek01:17,2428. 4. 2023Praha - Podolí
227800 m volný způsob14:44,913. 3. 2018Praha - Podolí
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
217100 m prsa01:28,2729. 4. 2023Praha - Podolí
225200 m polohový závod02:48,8328. 4. 2023Praha - Podolí
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
225200 m polohový závod02:48,1128. 4. 2023Praha - Podolí
WEISSER Karolína (2009)
11200 m prsa---
19400 m polohový závod---
22150 m volný způsob 00:30,5917. 6. 2023Plzeň - Slovany
223100 m motýlek01:16,4628. 4. 2023Praha - Podolí
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
16200 m motýlek02:40,4329. 4. 2023Praha - Podolí
18100 m znak01:11,8029. 4. 2023Praha - Podolí
220200 m znak02:32,424. 6. 2022Praha - Podolí
224100 m motýlek01:09,9326. 2. 2022Praha - Podolí
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
12200 m prsa---
218100 m prsa---
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
11200 m prsa02:36,1312. 5. 2023Pardubice
19400 m polohový závod05:00,744. 6. 2023Praha - Šutka
219200 m znak02:22,1826. 5. 2023Liberec
225200 m polohový závod02:21,172. 6. 2023Praha - Šutka

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

Čtvrtek 20.6. Výběr nováčků do přípravky od září

Přijde se ukázat plavci ročník narození 2012-2018.
Sraz ve vestibulu bazénu Sokola na Vinohradech v 16:15 (u Riegrových sadů - Polská 2400/1a, Praha 2).
S sebou věci na plavání. Plavky (ne trenýrky), brýle případně čepice, ručník.
Nejmladší předvedou základy a že nemají strach z vody. Nejstarší mají větší nároky.
Informace u šéftrenéra Jana Srba 777852196.
Pro lepší kontakt s námi se, prosíme, předem přihlaste a budeme Vás kontaktovat [ODKAZ]

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku