Přehled přihlášek

Mistrovství ČR v plavání Masters

Přihlášeno lidí:14
Počet startů:65

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
AUGUSTOVÁ Kateřina (1971)
1114x50 KŠ mix---
218200 m volný způsob02:58,4122. 4. 2023Pardubice
226800 m volný způsob13:05,9722. 4. 2023Pardubice
BARTŮŠEK Stanislav (1961)
227800 m volný způsob---
BRÁNIK Juraj (1946)
1850 m znak00:38,5816. 3. 2024Brno - Lesná
2154x50 KŠ muži---
217100 m znak01:25,8612. 3. 2023Vídeň (AUT)
22150 m motýlek00:36,454. 3. 2023Brno - Lesná
335200 m znak03:15,8112. 11. 2023Česká Lípa
3364x50 PŠ mix---
ECKERMANN Hana (1963)
15200 m polohový závod03:12,9922. 11. 2023Funchal (POR)
1114x50 KŠ mix---
22050 m motýlek00:39,4825. 11. 2023Praha - Vinohrady
33050 m prsa00:44,0120. 11. 2023Funchal (POR)
3364x50 PŠ mix---
FELGROVÁ Ivana (1942)
15200 m polohový závod05:03,6622. 11. 2023Funchal (POR)
22050 m motýlek00:58,874. 3. 2023Brno - Lesná
2244x50 PŠ ženy---
33050 m prsa00:56,044. 3. 2023Brno - Lesná
JOCHMAN Radek (1974)
16200 m polohový závod03:59,5611. 11. 2023Česká Lípa
219200 m volný způsob---
333100 m motýlek---
KUŠNIER Pavel (1976)
1114x50 KŠ mix---
2154x50 KŠ muži---
22150 m motýlek00:32,0422. 6. 2023Praha - Vinohrady
333100 m motýlek01:13,3923. 4. 2023Pardubice
3364x50 PŠ mix---
LOCHMAN Tomáš (1963)
14100 m prsa01:23,072. 12. 2023Jihlava
1114x50 KŠ mix---
217100 m znak01:16,1225. 11. 2023Praha - Vinohrady
329100 m volný způsob01:06,3911. 11. 2023Česká Lípa
33150 m prsa00:37,8722. 6. 2023Praha - Vinohrady
3364x50 PŠ mix---
PERŠL Radana (1979)
1150 m volný způsob 00:30,402. 12. 2023Jihlava
1114x50 KŠ mix---
22050 m motýlek00:34,5421. 12. 2023Praha - Vinohrady
2244x50 PŠ ženy---
328100 m volný způsob01:07,922. 12. 2023Jihlava
33050 m prsa00:39,6912. 11. 2023Česká Lípa
3364x50 PŠ mix---
ŠKOCH Jan (1978)
1250 m volný způsob 00:27,3325. 11. 2023Praha - Vinohrady
329100 m volný způsob01:00,1325. 11. 2023Praha - Vinohrady
SMELIK Ladislav (1961)
1250 m volný způsob 00:29,5012. 11. 2023Česká Lípa
1850 m znak00:36,7716. 3. 2024Brno - Lesná
1114x50 KŠ mix---
2154x50 KŠ muži---
2254x50 PŠ muži---
329100 m volný způsob01:06,012. 12. 2023Jihlava
3364x50 PŠ mix---
ŠŤASTNÁ Marcela (1937)
1750 m znak00:55,1230. 4. 2023Berlín (GER)
22050 m motýlek01:05,254. 3. 2023Brno - Lesná
2244x50 PŠ ženy---
33050 m prsa01:03,704. 3. 2023Brno - Lesná
TYBUREC Ivo (1962)
14100 m prsa01:25,7411. 11. 2023Česká Lípa
1114x50 KŠ mix---
2154x50 KŠ muži---
223200 m prsa03:15,5811. 11. 2023Česká Lípa
2254x50 PŠ muži---
33150 m prsa00:37,9128. 2. 2024Dauhá (QAT)
3364x50 PŠ mix---
VOTRUBOVÁ Jaroslava (1946)
13100 m prsa01:58,192. 12. 2023Jihlava
222200 m prsa04:29,8921. 11. 2023Funchal (POR)
2244x50 PŠ ženy---
332100 m motýlek01:59,2920. 11. 2023Funchal (POR)
3364x50 PŠ mix---

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Prázdninové tréninky v Podolí

hlaste se v Intranetu -> rezervace (1 TJ za 100Kč, minimální měsíční platba 500 Kč, max 1500 Kč).

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku