Statistika - štafety

JEDNOTLIVCI | ŠTAFETY
Kritéria online výběru
Disciplína:
Kategorie:
Pohlaví:
Bazén:
Rok:
Resetovat filtry


č.PlavciKategorieDisc.ČasMístoDatumBazén
1Novák Petr
Noll David
Bejček Martin
Havránek Tomáš
open / muži4x50VZ01:33,16Plzeň - Slovany13. 12. 201525 m
2Havránek Tomáš
Noll David
Lahoda Jakub
Novák Petr
open / muži4x50VZ01:33,29Plzeň - Slovany16. 11. 201825 m
3Tikovský Daniel
Bejček Martin
Renc Jakub
Havránek Tomáš
open / muži4x50VZ01:34,73Plzeň - Slovany13. 12. 201925 m
4Noll David
Bejček Martin
Hanzal Jan
Kozubek Tomáš
dorost / muži4x50VZ01:35,18Plzeň - Slovany18. 12. 201625 m
5Novák Petr
Dragúň Marián
Bejček Martin
Havránek Tomáš
open / muži4x50VZ01:35,40Plzeň - Slovany17. 10. 201425 m
6Renc Jakub
Novák Adam
Lahoda David
Havránek Tomáš
open / muži4x50VZ01:36,47Plzeň - Slovany17. 12. 202125 m
7Novák Petr
Havránek Tomáš
Horská Kristýna
Kolářová Anna
open / mix4x50VZ01:37,17Plzeň - Slovany10. 12. 201525 m
8Renc Jakub
Tikovský Daniel
Renc Matěj
Kozubek Tomáš
dorost / muži4x50VZ01:37,56Plzeň - Slovany16. 11. 201825 m
9Renc Jakub
Horská Kristýna
Kolářová Anna
Havránek Tomáš
open / mix4x50VZ01:37,78Plzeň - Slovany15. 12. 201925 m
10Havránek Tomáš
Chára Jakub
Lahoda David
Novák Adam
open / muži4x50VZ01:37,96Plzeň - Slovany15. 10. 202125 m
11Adler Jan
Vondrák Jiří
Bureš Ondřej
Filip Jiří
open / muži4x50VZ01:38,48-5. 11. 199525 m
12Renc Matěj
Březina Tomáš
Novák Adam
Tikovský Daniel
dorost / muži4x50VZ01:39,31Plzeň - Slovany13. 12. 201925 m
13Šimsa Radek
Reissmüller Tomáš
Judickij Michal
Carda Jan
dorost / muži4x50VZ01:42,83Plzeň - Slovany17. 12. 202125 m
14Chára Jakub
Straka Martin
Šimsa Radek
Neliba Tadeáš
open / muži4x50VZ01:43,13Plzeň - Slovany17. 12. 202125 m
15Mucha
Tyburec Ivo
Belšán Marek
Vonšovský Tomáš
open / muži4x50VZ01:43,70-21. 12. 198425 m
16Straka Martin
Lajčuk Leonard
Reissmüller Tomáš
Březina Tomáš
open / muži4x50VZ01:44,32Plzeň - Slovany15. 10. 202125 m
17Havránek Tomáš
Pleskotová Julie
Sýkorová Tereza Anna
Renc Jakub
open / mix4x50VZ01:44,60Plzeň - Slovany19. 12. 202125 m
18Horská Kristýna
Krasteleva Anastasiia
Marešová Karolína
Kolářová Anna
open / ženy4x50VZ01:44,75Plzeň - Slovany13. 12. 201525 m
19Tikovský Daniel
Pleskotová Julie
Nováková Alžběta
Renc Matěj
dorost / mix4x50VZ01:45,15Plzeň - Slovany15. 12. 201925 m
20Horská Kristýna
Martínková Tereza
Pleskotová Julie
Kolářová Anna
open / ženy4x50VZ01:46,75Plzeň - Slovany13. 12. 201925 m
21Hrstka Michal
Tölgyessi Peter
Jandáček Miroslav
Počta Jan
dorost / muži4x50VZ01:46,90-8. 5. 197725 m
22Kolářová Anna
Horská Kristýna
Martínková Tereza
Krasteleva Anastasiia
open / ženy4x50VZ01:46,92Brno - Lesná16. 11. 201425 m
23Olšavská Barbora
Čulíková Blanka
Jarošová Lenka
Hlaváčková Ilona
open / ženy4x50VZ01:47,29Chomutov27. 11. 200425 m
24Novák Adam
Březina Tomáš
Grécová Tamara
Sýkorová Klára
dorost / mix4x50VZ01:47,73Plzeň - Slovany15. 12. 201925 m
25Nováková Alžběta
Lahoda David
Peštová Andrea
Březina Tomáš
dorost / mix4x50VZ01:48,20Plzeň - Slovany19. 12. 202125 m
26Kolář
Tyburec Ivo
Štrouf
Lochman Tomáš
open / muži4x50VZ01:48,30-15. 11. 197825 m
27Podborský Tomáš
Pitipáč David
Jirát Patrik
Dvořák Tomáš
U14 / muži4x50VZ01:48,96Prostějov14. 12. 200825 m
28Bartošová Denisa
Carda Jan
Neliba Tadeáš
Gacek Natalie
dorost / mix4x50VZ01:49,47Plzeň - Slovany19. 12. 202125 m
29Chára Jakub
Šimsa Radek
Lahoda David
Carda Jan
U14 / muži4x50VZ01:49,53Praha - Radlice9. 11. 201925 m
30Březina Tomáš
Neliba Tadeáš
Lahoda David
Chára Jakub
dorost / muži4x50VZ01:49,61Plzeň - Slovany17. 12. 202125 m
31Bárta Petr
Rybář
Jiránek
Gajer Pavel
U14 / muži4x50VZ01:49,75-8. 12. 199125 m
32Kolářová Anna
Nováková Alžběta
Sýkorová Tereza Anna
Peštová Andrea
open / ženy4x50VZ01:50,61Plzeň - Slovany15. 10. 202125 m
33Kolářová Anna
Pleskotová Julie
Peštová Andrea
Nováková Alžběta
open / ženy4x50VZ01:50,82Plzeň - Slovany17. 12. 202125 m
34Chára Jakub
Eybl Václav
Lahoda David
Carda Jan
U14 / muži4x50VZ01:51,09Praha - Radlice12. 10. 201925 m
35Šimáková Andrea
Krumová Petra
Vlasáková Michelle
Hlaváčková Ilona
open / ženy4x50VZ01:51,28-28. 10. 200025 m
36Hlaváčková Ilona
Krumová Petra
Boušová Jana
Skřivánková Petra
open / ženy4x50VZ01:51,56-31. 10. 199825 m
37Chrastný V.
Kadlec
Rakovec Pavel
Řehák
open / muži4x50VZ01:53,20-18. 8. 196525 m
38Lahoda David
Nováková Soňa
Vodičková Veronika
Tikovský Denis
U14 / mix4x50VZ01:53,26Mladá Boleslav8. 12. 201925 m
39Kabeláč
Počta
Tomíšek
Turek
U14 / muži4x50VZ01:53,44-13. 11. 198325 m
40Kabeláč
Počta
Tomíšek
Turek
dorost / muži4x50VZ01:53,44-13. 11. 198325 m
41Lahoda David
Seidlová Veronika
Sýkorová Tereza Anna
Carda Jan
U14 / mix4x50VZ01:53,49Praha - Radlice9. 11. 201925 m
42Chrastný V.
Randák
Pejša Petr
Beneš
open / muži4x50VZ01:54,00-14. 11. 196425 m
43Pleskotová Julie
Grécová Tamara
Sýkorová Klára
Nováková Alžběta
dorost / ženy4x50VZ01:54,07Plzeň - Slovany13. 12. 201925 m
44Peštová Andrea
Sýkorová Tereza Anna
Nováková Alžběta
Bartošová Denisa
dorost / ženy4x50VZ01:54,43Plzeň - Slovany17. 12. 202125 m
45Kolář
Nosek
Motlík
Šupka
dorost / muži4x50VZ01:54,50-11. 12. 196625 m
46Kolář
Nosek
Motlík
Šupka
U14 / muži4x50VZ01:54,50-11. 12. 196625 m
47Zápotocká Natálie
Škopová Karla
Štverák Jakub
Kramár Max
U14 / mix4x50VZ01:55,61Praha - Radlice20. 11. 202125 m
48Sýkorová Tereza Anna
Ulipová Michaela
Gacek Natalie
Štěrbová Michaela
open / ženy4x50VZ01:56,49Plzeň - Slovany17. 12. 202125 m
49Pejša Petr
Tříska A
Pejša Pavel
Srb Vladimír st.
open / muži4x50VZ01:56,60-29. 6. 196225 m
50Pejša Petr
Kulhánek
Andres
Kubeš
dorost / muži4x50VZ01:56,80-19. 4. 195925 m
51Stejskal
Pejša Petr
Andres
Kubeš
dorost / muži4x50VZ01:56,80-5. 12. 195825 m
52Pejša Petr
Kulhánek
Andres Miloslav
Kubeš
open / muži4x50VZ01:56,80-19. 4. 195925 m
53Zámečníková Adéla
Weisser Karolína
Škopová Karla
Zápotocká Natálie
U14 / ženy4x50VZ01:57,40Praha - Radlice19. 11. 202125 m
54Kramár Max
Škopová Karla
Jurčáková Hana
Štverák Jakub
U14 / mix4x50VZ01:59,25Mladá Boleslav12. 12. 202125 m
55Vaníčková Olga
Štěchová Andrea
Beringerová Kristýna
Horská Kristýna
U14 / ženy4x50VZ01:59,45Praha - Podolí19. 6. 201050 m
56Vaníčková Olga
Štěchová Andrea
Beringerová Kristýna
Horská Kristýna
dorost / ženy4x50VZ01:59,45Praha - Podolí19. 6. 201050 m
57Šimsa Radek
Nováková Soňa
Svobodová Klára
Chára Jakub
U14 / mix4x50VZ01:59,80Praha - Radlice9. 11. 201925 m
58Nováková Soňa
Peštová Andrea
Svobodová Klára
Seidlová Veronika
U14 / ženy4x50VZ01:59,91Praha - Radlice8. 11. 201925 m
59Nováková Soňa
Svobodová Klára
Sýkorová Tereza Anna
Seidlová Veronika
U12 / ženy4x50VZ01:59,94Praha - Radlice12. 10. 201925 m
60Gurzhiy Evfrosinia
Krejčová Juile
Čudová Tereza
Blažková Kamila
U14 / ženy4x50VZ02:00,44Trutnov12. 12. 200925 m
61Gurzhiy Evfrosinia
Krejčová Julie
Čudová Tereza
Blažková Kamila
dorost / ženy4x50VZ02:00,44Trutnov12. 12. 200925 m
62Chrastný M
Vlček
Rakovec Pavel
Kadlec
U14 / muži4x50VZ02:00,60-25. 11. 196425 m
63Stejskalová
Špačková
Kličková
Kolářová
U14 / ženy4x50VZ02:01,13-13. 12. 199725 m
64Stejskalová
Špačková
Kličková
Kolářová
dorost / ženy4x50VZ02:01,13-13. 12. 199725 m
65Zámečníková Adéla
Svobodová Elen
Svobodová Nikol
Zápotocká Natálie
U14 / ženy4x50VZ02:01,37Praha - Radlice9. 10. 202125 m
66Peštová Andrea
Vodičková Veronika
Šimsa Ondřej
Tikovský Denis
U14 / mix4x50VZ02:01,49Praha - Radlice9. 11. 201925 m
67Bourková Andrea
Cavallová Michaela
Sedláková Zuzana
Bečevová Bianca
U14 / ženy4x50VZ02:02,00-3. 6. 198425 m
68Bourková Andrea
Cavallová Michaela
Sedláková Zuzana
Bečevová Bianca
dorost / ženy4x50VZ02:02,00-3. 6. 198425 m
69Bourková Andrea
Cavallová Michaela
Sedláková Zuzana
Bečevová Bianca
open / ženy4x50VZ02:02,00-3. 6. 198425 m
70Štverák Jakub
Jirsák Adam
Boháč Patrik
Kramár Max
U14 / muži4x50VZ02:02,14Praha - Radlice20. 11. 202125 m
71Rakovec Pavel
Kadlec
Morks
Chrastný Z
U14 / muži4x50VZ02:02,30-14. 12. 196325 m
72Gajer Pavel
Škoch Jan
Bláha Roman
Bárta Petr
U12 / muži4x50VZ02:02,60-22. 12. 198925 m
73Řehák
Straka
Nedbal
Chrastný Z
U14 / muži4x50VZ02:03,00-8. 12. 196225 m
74Cavallová Michaela
Bečevová Bianca
Junková Yvona
Škvorová Barbora
U14 / ženy4x50VZ02:03,32-13. 11. 198325 m
75Cavallová Michaela
Bečevová Bianca
Junková Yvona
Škvorová Barbora
open / ženy4x50VZ02:03,32-13. 11. 198325 m
76Cavallová Michaela
Bečevová Bianca
Junková Yvona
Škvorová Barbora
dorost / ženy4x50VZ02:03,32-13. 11. 198325 m
77Beneš
Chrastný V.
Liška
Procházka
U14 / muži4x50VZ02:04,10-17. 12. 196125 m
78Jodasová Renata
Brunová Miroslava
Fučíková Jitka
Rücklová Jana
dorost / ženy4x50VZ02:04,50-15. 11. 197825 m
79Jodasová Renata
Brunová Miroslava
Fučíková Jitka
Rücklová Jana
open / ženy4x50VZ02:04,50-15. 11. 197825 m
80Kubeš
Köppl
Pejša Petr
Andres
U14 / muži4x50VZ02:04,90-28. 11. 195725 m
81Kubeš
Köppl
Pejša Petr
Andres
open / muži4x50VZ02:04,90-28. 11. 195725 m
82Kubeš
Köppl
Pejša Petr
Andres
dorost / muži4x50VZ02:04,90-28. 11. 195725 m
83Kalvasová
Votavová
Kubková
Vencovská
U14 / ženy4x50VZ02:05,70-8. 12. 196825 m
84Škopová Barbora
Jirsák Adam
Weisser Karolína
Boháč Patrik
U12 / mix4x50VZ02:05,78Litoměřice12. 12. 202125 m
85Jirsák Adam
Zámečníková Adéla
Chárová Lucie
Boháč Patrik
U14 / mix4x50VZ02:05,91Praha - Radlice20. 11. 202125 m
86Zápotocká Natálie
Zámečníková Adéla
Krejčíková Mariana
Vodičková Veronika
U14 / ženy4x50VZ02:06,00Praha - Radlice8. 11. 201925 m
87Srb David
Fischer
Soukup
Zikmund Martin
U12 / muži4x50VZ02:06,60-5. 5. 198725 m
88Körbelová
Straková
Moravcová
Poláková
open / ženy4x50VZ02:07,10-18. 8. 196525 m
89Svobodová Elen
Chárová Lucie
Škopová Barbora
Svobodová Nikol
U14 / ženy4x50VZ02:07,48Praha - Radlice19. 11. 202125 m
90Novotný
Volek
Petříček
Adler Jan
U12 / muži4x50VZ02:07,53-3. 6. 198425 m
91Vodičková Veronika
Kudrnáčová Eliška
Zápotocká Natálie
Peštová Andrea
U14 / ženy4x50VZ02:07,95Praha - Radlice12. 10. 201925 m
92Lochman Tomáš
Eckermann Hana
Peršl Runštuková Radana
Smelik Ladislav
open / mix4x50VZ02:08,09Česká Lípa6. 11. 202125 m
93Bretová Helena
Knoblochová Pavla
Vitoušová Kateřina
Viturková Lucie
U12 / ženy4x50VZ02:09,50-26. 5. 199025 m
94Součková
Kučerová
Ferera Bravo
Kumštová
U12 / ženy4x50VZ02:10,10-18. 11. 198425 m
95Moravcová
Straková
Esteřáková
Poláková
open / ženy4x50VZ02:10,40-14. 12. 196325 m
96Moravcová
Straková
Esteřáková
Poláková
U14 / ženy4x50VZ02:10,40-14. 12. 196325 m
97Moravcová
Straková
Esteřáková
Poláková
dorost / ženy4x50VZ02:10,40-14. 12. 196325 m
98Kottková Ludmila
Felgrová Ivana
Vaníčková Libuše
Kulhánková Marie
open / ženy4x50VZ02:11,20-30. 6. 196225 m
99Novotný
Černovský
Vegner
Janda
U12 / muži4x50VZ02:11,40-13. 11. 198325 m
100Šíma
Rumler
Sedlecký
Kubále
U12 / muži4x50VZ02:11,50-6. 12. 197025 m
101Bourková Andrea
Němcová
Procházková
Sedláková Zuzana
U12 / ženy4x50VZ02:12,90-13. 11. 198325 m
102Ungrád
Kohutka
Dvořák L
Vaněk
U12 / muži4x50VZ02:12,90-7. 12. 196925 m
103Gacek Natalie
Vojtková Adéla
Sovobodová Magdaléna
Kudrnáčová Eliška
U14 / ženy4x50VZ02:14,21Praha - Radlice8. 11. 201925 m
104Poláková
Nováková
Straková
Klemešová
U14 / ženy4x50VZ02:15,20-8. 12. 196225 m
105Poláková
Nováková
Straková
Klemešová
dorost / ženy4x50VZ02:15,20-8. 12. 196225 m
106Hyan
Uhlíř
Holub
Kuf Jiří
U12 / muži4x50VZ02:16,50-8. 12. 196825 m
107Pejša Petr
Andres
Stejskal
Štětka
dorost / muži4x50VZ02:16,80-8. 12. 195625 m
108Pejša Petr
Andres
Stejskal
Štětka
open / muži4x50VZ02:16,80-8. 12. 195625 m
109Pejša Petr
Andres
Stejskal
Štětka
U14 / muži4x50VZ02:16,80-8. 12. 195625 m
110Petržalková
Kulhánková
Pohlová
Körbelová
U14 / ženy4x50VZ02:18,40-18. 12. 196025 m
111Petržalková
Kulhánková
Pohlová
Körbelová
dorost / ženy4x50VZ02:18,40-18. 12. 196025 m
112Petržalková
Kulhánková
Pohlová
Körbelová
open / ženy4x50VZ02:18,40-18. 12. 196025 m
113Sovová
Bourková Andrea
Sedláková Zuzana
Skálová
U12 / ženy4x50VZ02:18,50-21. 12. 198225 m
114Kulhánková
Jägerová
Körbelová
Petržalková
open / ženy4x50VZ02:19,10-20. 12. 195925 m
115Kulhánková
Jägerová
Körbelová
Petržalková
dorost / ženy4x50VZ02:19,10-20. 12. 195925 m
116Kulhánková
Jägerová
Körbelová
Petržalková
U14 / ženy4x50VZ02:19,10-20. 12. 195925 m
117Skřivanová
Režná
Klimovičová
Brožová
dorost / ženy4x50VZ02:19,70-10. 12. 195825 m
118Skřivanová
Režná
Klimovičová
Brožová
open / ženy4x50VZ02:19,70-10. 12. 195825 m
119Andres Miloslav
Pejša Petr
Krčmář
Ledvinka
open / muži4x50VZ02:19,80-22. 6. 195625 m
120Andres
Pejša Petr
Krčmář
Ledvinka
dorost / muži4x50VZ02:19,80-22. 6. 195625 m
121Štverák Jakub
Boháč Patrik
Škopová Barbora
Škopová Karla
U12 / mix4x50VZ02:21,30Praha - Radlice10. 11. 201925 m
122Bránik Juraj
Brožová Olga
Peršlu Runštuková Radana
Mašek Jaromír
open / mix4x50VZ02:22,52Praha - Radlice9. 11. 201925 m
123Pustina
Hronza
Vejmelka
Bakeš
U12 / muži4x50VZ02:23,50-10. 12. 196725 m
124Režná
Klimovičová
Votrubová
Brožová
dorost / ženy4x50VZ02:23,80-15. 12. 195725 m
125Režná
Klimovičová
Votrubová
Brožová
open / ženy4x50VZ02:23,80-15. 12. 195725 m
126Režná
Klimovičová
Votrubová
Brožová
U14 / ženy4x50VZ02:23,80-15. 12. 195725 m
127Svobodová Nikol
Beranová Julie
Svobodová Elen
Kalivodová Nikita
U12 / ženy4x50VZ02:23,84Praha - Radlice8. 11. 201925 m
128Boháč Patrik
Boháč Marek
Spusta Simon
Kramár Max
U14 / muži4x50VZ02:23,87Praha - Radlice9. 10. 202125 m
129Veselá
Votavová
Esteřáková J.
Hrychová
U12 / ženy4x50VZ02:25,30-10. 12. 196725 m
130Hejná Julie
Stránská Alexandra
Spusta Simon
Zámečník Ondřej
U12 / mix4x50VZ02:25,71Praha - Radlice21. 11. 202125 m
131Tikovský Dominik
Chárová Lucie
Škopová Barbora
Boháč Patrik
U10 / mix4x50VZ02:26,60Mladá Boleslav1. 12. 201925 m
132Hrušková
Brožová
Klimovičová
Vaníčková
open / ženy4x50VZ02:26,80-8. 12. 195625 m
133Hrušková
Brožová
Klimovičová
Vaníčková
dorost / ženy4x50VZ02:26,80-8. 12. 195625 m
134Hrušková
Brožová
Klimovičová
Vaníčková
U14 / ženy4x50VZ02:26,80-8. 12. 195625 m
135Kottková
Klatovská
Vaníčková
Kulhánková V
open / ženy4x50VZ02:29,50-22. 6. 195625 m
136Kottková
Klatovská
Vaníčková
Kulhánková V
dorost / ženy4x50VZ02:29,50-22. 6. 195625 m
137Šlechta Otakar
Žerovnický David
Bednář Daniel
Bárta Petr
U10 / muži4x50VZ02:32,40-31. 10. 198825 m
138Ambrožová Klára
Krejčíková Mariana
Čmejlová Julie
Semanová Anna
U10 / ženy4x50VZ02:32,96Plzeň - Slovany12. 12. 201625 m
139Rakovec Pavel
Bluďovský
Čech
Chrastný Z
U12 / muži4x50VZ02:34,70-27. 10. 196125 m
140Tikovský Dominik
Krejší Petr
Chárová Lucie
Boučková Eliška
U12 / mix4x50VZ02:37,95Praha - Radlice10. 11. 201925 m
141Straková
Mrázková
Veselá
Nováková
U12 / ženy4x50VZ02:38,00-23. 5. 196125 m
142Ryjáček
Srb Jan
Forejt
Havel O.
U10 / muži4x50VZ02:39,30-19. 11. 198625 m
143Poláček
Stejskal
Kolář
Štětka
U14 / muži4x50VZ02:39,40-22. 6. 195625 m
144Rachmutová
Pradlová
Körbelová
Kulhánková
U12 / ženy4x50VZ02:40,60-19. 11. 195825 m
145Viturková
Vitoušová
Knoblochová
Bretová
U10 / ženy4x50VZ02:43,00-31. 10. 198825 m
146Krejčí Petr
Voženílek Daniel
Fišárek Vojtěch
Záruba Matěj
U14 / muži4x50VZ02:46,32Praha - Radlice20. 11. 202125 m
147Stejskal
Pejša Petr
Andres
Kubeš
open / muži4x50VZ02:46,80-5. 12. 195825 m
148Pospíšilová Alena
Felgrová Ivana
Brožová Olgam
Peršl Runštuková Radana
open / ženy4x50VZ02:48,23Praha - Radlice9. 11. 201925 m
149Chrastný Z
Skřivan
Řehák
Nedbal
U12 / muži4x50VZ02:51,20-28. 12. 196025 m
150Pechmanová
Čanošová
Hrušková
Klimovičová
U14 / ženy4x50VZ02:51,30-17. 8. 195650 m
151Zaňková Jolana
Hradil Matěj
Havlín Vincent
Kočíková Karolína
U12 / mix4x50VZ02:52,15Praha - Radlice10. 11. 201925 m
152Hejná Julie
Kudrnáč Adam
Srbová Mia
Zámečník Ondřej
U10 / mix4x50VZ02:59,86Plzeň - Slovany19. 10. 201925 m
153Jeřichová Jana
Košnarová
Procházková Veronika
Plšková Markéta
U10 / ženy4x50VZ03:04,10-2. 11. 198725 m
154Khomko Zlata
Hájek Richard
Voženílek Daniel
Duba Kauana Slávka
U10 / mix4x50VZ03:08,39Praha - Radlice10. 11. 201925 m
155Hlinská
Petržalková
Körbelová
Kulhánková
U12 / ženy4x50VZ03:13,40-5. 6. 195825 m
156Doubětová
Fárková
Svobodová
Habásková Dana
U10 / ženy4x50VZ03:14,50-9. 4. 198625 m
157Michu Sofia Michaela
Fišárek Vojtěch
Stehlík Jan
Duba Aracy Mahulena
U10 / mix4x50VZ03:18,77Praha - Radlice10. 11. 201925 m
158Tichý Václav
Kočíková Josefína
Holečková Tereza
Spusta Simon
U10 / mix4x50VZ03:41,74Plzeň - Slovany19. 10. 201925 m
Sobota trénink v Podolí

3.12. není - závody Mezistátní utkání.
10.12. vede trenér Srb
a další v prosinci se nekonají.
V lednu je naplánovaná 7. a 14.

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Zkontrolujte si platnost lékařských prohlídek

v Intranetu ve svém Nastavení účtu najdete do kdy platí lékařská prohlídka. Nenechte ji, prosím, propadnout. Bez platné nelze hlásit na závody ani chodit na tréninky. Podle Vyhlášky MZdr 391/2013Sb.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku