Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Vánoční čtyřboj - 51. půlročník (21. 12. 2023 - 21. 12. 2023)
Poznámka:51. půl ročník
Kompletní výsledky:2212.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
ALLEN Beatrice (2015)
50 m znak00:58,97 3121. 12. 202378
50 m volný způsob 01:03,28 3421. 12. 202347
Čtyřboj (4x50)05:22,25 8021. 12. 20230
ARBELI Nittai (2013)
50 m volný způsob 01:01,64 4421. 12. 202334
50 m znak01:11,53 4921. 12. 202329
Čtyřboj (4x50)05:33,17 8221. 12. 20230
BABICKÝ Oliver (2013)
50 m volný způsob 00:44,85 3721. 12. 202390
50 m znak00:50,20 3421. 12. 202386
Čtyřboj (4x50)04:30,45 6821. 12. 20230
BERN Oskar (2014)
50 m volný způsob 00:44,34 3521. 12. 202393
50 m znak00:53,26 3821. 12. 202372
50 m prsa01:02,72 3921. 12. 202362
Čtyřboj (4x50)04:20,32 6721. 12. 20230
BIELECKÁ Tereza (2009)
50 m volný způsob 00:34,53 2321. 12. 2023292
50 m motýlek00:38,23 2121. 12. 2023259
50 m znak00:39,37 2021. 12. 2023264
50 m prsa00:42,81 1621. 12. 2023296
Čtyřboj (4x50)02:34,94 4421. 12. 20230
BOHÁČ Patrik (2009)
50 m volný způsob 00:25,90 821. 12. 2023471
50 m motýlek00:29,02 1121. 12. 2023421
50 m znak00:30,49 821. 12. 2023387
50 m motýlek00:30,93 *021. 12. 20230
50 m prsa00:35,55 1021. 12. 2023345
100 m motýlek01:08,32 *021. 12. 20230
Čtyřboj (4x50)02:00,96 1021. 12. 20230
400 m polohový závod05:08,25 221. 12. 2023442
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)
50 m volný způsob 00:24,73 321. 12. 2023541
50 m motýlek00:26,32 421. 12. 2023564
50 m znak00:27,58 421. 12. 2023522
50 m prsa00:34,50 821. 12. 2023378
Čtyřboj (4x50)01:53,13 421. 12. 20230
BŘEZINA Tomáš (2003)
50 m volný způsob 00:26,68 1121. 12. 2023431
50 m motýlek00:28,65 921. 12. 2023437
50 m znak00:31,55 1121. 12. 2023349
50 m prsa00:33,14 421. 12. 2023426
Čtyřboj (4x50)02:00,02 921. 12. 20230
BROŽOVÁ Olga (1962)
50 m volný způsob 00:47,25 2821. 12. 2023114
50 m znak00:52,15 2721. 12. 2023113
50 m motýlek00:52,68 2821. 12. 202399
50 m prsa00:59,03 2621. 12. 2023113
Čtyřboj (4x50)03:31,11 6121. 12. 20230
CARDA Jan (2005)
50 m volný způsob 00:25,81 621. 12. 2023476
50 m motýlek00:28,70 1021. 12. 2023435
50 m znak00:30,45 721. 12. 2023388
50 m prsa00:33,50 621. 12. 2023413
Čtyřboj (4x50)01:58,46 721. 12. 20230
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)
50 m volný způsob 00:30,61 821. 12. 2023420
50 m motýlek00:31,98 521. 12. 2023443
50 m znak00:36,80 921. 12. 2023323
50 m prsa00:41,54 1121. 12. 2023324
Čtyřboj (4x50)02:20,93 2621. 12. 20230
CHÁRA Jakub (2006)
50 m volný způsob 00:25,25 521. 12. 2023508
50 m motýlek00:27,78 621. 12. 2023479
50 m znak00:30,59 921. 12. 2023383
50 m prsa00:34,80 921. 12. 2023368
Čtyřboj (4x50)01:58,42 621. 12. 20230
DE GIRAUD D AGAY Gabriel (2015)
50 m znak01:12,38 5021. 12. 202328
50 m volný způsob 01:14,64 5021. 12. 202319
Čtyřboj (4x50)05:47,02 8621. 12. 20230
DELMOTTE Tereza (1992)
50 m volný způsob 00:29,34 221. 12. 2023477
50 m motýlek00:31,14 221. 12. 2023479
50 m znak00:34,86 521. 12. 2023380
50 m prsa00:35,71 221. 12. 2023511
Čtyřboj (4x50)02:11,05 1421. 12. 20230
DOLÍN Daniel (2010)
50 m volný způsob 00:29,41 1721. 12. 2023322
50 m motýlek00:31,76 1621. 12. 2023321
50 m znak00:34,56 1721. 12. 2023265
50 m prsa00:39,94 1921. 12. 2023243
Čtyřboj (4x50)02:15,67 2021. 12. 20230
400 m polohový závod05:42,35 321. 12. 2023322
ECKERMANN Hana (1963)
50 m motýlek00:40,37 2321. 12. 2023220
Čtyřboj (4x50)05:40,37 8421. 12. 20230
EYBL Václav (2006)
50 m volný způsob 00:25,85 721. 12. 2023474
50 m motýlek00:28,33 721. 12. 2023452
50 m znak00:30,74 1021. 12. 2023377
50 m prsa00:33,60 721. 12. 2023409
Čtyřboj (4x50)01:58,52 821. 12. 20230
FELGROVÁ Ivana (1942)
50 m volný způsob 00:55,89 3221. 12. 202369
Čtyřboj (4x50)05:55,89 8821. 12. 20230
FERUSOVÁ Alexandra (2006)
50 m volný způsob 00:31,09 1021. 12. 2023401
50 m motýlek00:33,81 1121. 12. 2023374
50 m znak00:38,41 1721. 12. 2023284
50 m prsa00:38,53 321. 12. 2023407
Čtyřboj (4x50)02:21,84 2821. 12. 20230
HACKL Petr (1988)
50 m volný způsob 00:33,75 2721. 12. 2023213
50 m motýlek00:38,34 2621. 12. 2023182
50 m znak00:42,50 2721. 12. 2023142
50 m prsa00:43,71 2621. 12. 2023185
Čtyřboj (4x50)02:38,30 4821. 12. 20230
HAVRÁNEK Tomáš (1994)
50 m volný způsob 00:24,59 221. 12. 2023551
50 m motýlek00:25,72 121. 12. 2023604
50 m znak00:26,79 121. 12. 2023570
50 m prsa00:30,24 121. 12. 2023561
50 m motýlek00:32,46 *021. 12. 20230
100 m motýlek01:10,06 *021. 12. 20230
Čtyřboj (4x50)01:47,34 121. 12. 20230
400 m polohový závod05:01,32 121. 12. 2023473
HEJČ Hedvika Zora (2015)
50 m znak01:17,48 3621. 12. 202334
50 m volný způsob 01:22,22 3821. 12. 202321
Čtyřboj (4x50)05:59,70 9021. 12. 20230
HEJNÁ Julie (2010)
50 m volný způsob 00:31,70 1321. 12. 2023378
50 m motýlek00:36,35 1721. 12. 2023301
50 m znak00:37,37 1121. 12. 2023309
50 m prsa00:42,89 1721. 12. 2023295
Čtyřboj (4x50)02:28,31 3821. 12. 20230
HUKAL Matyáš (2014)
50 m volný způsob 00:46,84 3921. 12. 202379
50 m prsa00:54,67 3321. 12. 202395
50 m znak00:55,34 4021. 12. 202364
50 m motýlek00:57,06 3421. 12. 202355
Čtyřboj (4x50)03:33,91 6221. 12. 20230
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010)
50 m volný způsob 00:38,79 2521. 12. 2023206
50 m znak00:41,51 2521. 12. 2023225
50 m motýlek00:43,08 2621. 12. 2023181
50 m prsa00:50,92 2521. 12. 2023176
Čtyřboj (4x50)02:54,30 5221. 12. 20230
JURČÁKOVÁ Hana (2008)
50 m volný způsob 00:31,64 1221. 12. 2023380
50 m motýlek00:34,93 1521. 12. 2023340
50 m znak00:38,48 1821. 12. 2023283
50 m prsa00:44,05 2021. 12. 2023272
Čtyřboj (4x50)02:29,10 3921. 12. 20230
KAZILOVÁ Sára (2015)
50 m volný způsob 01:13,35 3621. 12. 202330
Čtyřboj (4x50)05:58,31 8921. 12. 20230
KINCL Josef (2013)
50 m prsa00:59,45 3621. 12. 202373
50 m volný způsob 01:02,66 4521. 12. 202333
50 m znak01:07,24 4621. 12. 202336
Čtyřboj (4x50)04:49,35 7221. 12. 20230
KOSORÚ Darina (2012)
50 m volný způsob 00:51,60 2921. 12. 202387
50 m znak00:58,63 3021. 12. 202380
50 m motýlek01:03,11 2921. 12. 202357
50 m prsa01:07,43 2721. 12. 202375
Čtyřboj (4x50)04:00,77 6521. 12. 20230
KOZÁK Vojtěch (2012)
50 m volný způsob 01:04,40 4621. 12. 202330
50 m znak01:05,34 4521. 12. 202339
50 m prsa01:10,28 4121. 12. 202344
Čtyřboj (4x50)05:00,02 7421. 12. 20230
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)
50 m volný způsob 00:34,49 2221. 12. 2023293
50 m znak00:37,75 1421. 12. 2023299
50 m motýlek00:39,27 2221. 12. 2023239
50 m prsa00:47,44 2421. 12. 2023218
Čtyřboj (4x50)02:38,95 4921. 12. 20230
KUŠNIER Pavel (1976)
50 m volný způsob 00:29,16 1421. 12. 2023330
50 m motýlek00:32,33 1821. 12. 2023304
50 m znak00:35,56 1921. 12. 2023243
50 m prsa00:42,40 2421. 12. 2023203
Čtyřboj (4x50)02:19,45 2221. 12. 20230
LOCHMAN Tomáš (1963)
50 m volný způsob 00:30,03 2021. 12. 2023302
50 m motýlek00:32,89 1921. 12. 2023289
50 m znak00:35,53 1821. 12. 2023244
50 m prsa00:38,23 1621. 12. 2023277
Čtyřboj (4x50)02:16,68 2121. 12. 20230
LOCHSCHMIDT Lukáš (2013)
50 m volný způsob 00:48,58 4121. 12. 202371
50 m znak01:02,30 4321. 12. 202345
Čtyřboj (4x50)05:10,88 7821. 12. 20230
LOŸ Alexandre Christian (2012)
50 m volný způsob 00:45,28 3821. 12. 202388
50 m prsa00:54,57 3221. 12. 202395
50 m znak00:54,96 3921. 12. 202366
Čtyřboj (4x50)03:41,96 6421. 12. 20230
LUCBAUER Martin (2012)
50 m volný způsob 00:41,70 3321. 12. 2023112
50 m motýlek00:48,58 3121. 12. 202389
50 m znak00:49,47 3221. 12. 202390
50 m prsa00:58,58 3521. 12. 202377
Čtyřboj (4x50)03:18,33 5721. 12. 20230
LUCBAUEROVÁ Kateřina (2010)
50 m volný způsob 00:33,30 1821. 12. 2023326
50 m motýlek00:36,52 1821. 12. 2023297
50 m znak00:38,25 1621. 12. 2023288
50 m prsa00:45,20 2121. 12. 2023252
Čtyřboj (4x50)02:33,27 4221. 12. 20230
LUCKÝ Eliáš (2013)
50 m volný způsob 00:55,43 4321. 12. 202348
50 m znak00:55,65 4121. 12. 202363
Čtyřboj (4x50)04:51,59 7321. 12. 20230
MACH Jiří (1974)
50 m volný způsob 00:34,31 2821. 12. 2023202
50 m prsa00:40,46 2121. 12. 2023234
50 m znak00:44,95 2921. 12. 2023120
Čtyřboj (4x50)03:39,72 6321. 12. 20230
MAKAL Ondřej (2011)
50 m volný způsob 00:32,07 2421. 12. 2023248
50 m motýlek00:39,25 2721. 12. 2023170
50 m znak00:39,26 2421. 12. 2023181
50 m prsa00:44,23 2821. 12. 2023179
Čtyřboj (4x50)02:34,81 4321. 12. 20230
MALÝ Richard (2013)
50 m volný způsob 01:06,85 4721. 12. 202327
50 m znak01:12,77 5121. 12. 202328
Čtyřboj (4x50)05:39,62 8321. 12. 20230
MARTÍNEK Robert (2013)
50 m znak01:11,11 4821. 12. 202330
50 m volný způsob 01:12,03 4921. 12. 202321
Čtyřboj (4x50)05:43,14 8521. 12. 20230
MCDONNELL Adela Christine (2007)
50 m volný způsob 00:31,49 1121. 12. 2023386
50 m motýlek00:32,80 721. 12. 2023410
50 m znak00:34,49 421. 12. 2023393
50 m prsa00:42,21 1321. 12. 2023309
Čtyřboj (4x50)02:20,99 2721. 12. 20230
MCDONNELL Karoline Jane (2007)
50 m volný způsob 00:30,34 621. 12. 2023431
50 m motýlek00:31,92 421. 12. 2023445
50 m znak00:34,07 321. 12. 2023408
50 m prsa00:38,93 421. 12. 2023394
Čtyřboj (4x50)02:15,26 1921. 12. 20230
NELIBA Tadeáš (2003)
50 m volný způsob 00:26,59 1021. 12. 2023435
50 m motýlek00:28,48 821. 12. 2023445
50 m znak00:30,27 621. 12. 2023395
50 m prsa00:37,73 1221. 12. 2023289
Čtyřboj (4x50)02:03,07 1121. 12. 20230
NĚMEC Michal (2014)
50 m volný způsob 00:43,30 3421. 12. 2023100
50 m motýlek00:49,40 3221. 12. 202385
50 m znak00:50,20 3521. 12. 202386
50 m prsa01:00,60 3821. 12. 202369
Čtyřboj (4x50)03:23,50 5921. 12. 20230
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
50 m motýlek00:32,83 821. 12. 2023409
50 m volný způsob 00:33,43 1921. 12. 2023322
50 m znak00:37,55 1221. 12. 2023304
50 m prsa00:43,04 1821. 12. 2023292
Čtyřboj (4x50)02:26,85 3721. 12. 20230
ODVÁRKOVÁ Josefína (2013)
50 m volný způsob 00:46,79 2721. 12. 2023117
50 m znak00:57,98 2921. 12. 202382
Čtyřboj (4x50)05:04,77 7621. 12. 20230
OSIPOV Fedor (2012)
50 m volný způsob 00:49,53 4221. 12. 202367
50 m znak00:56,33 4221. 12. 202361
50 m prsa01:03,01 4021. 12. 202362
50 m motýlek01:13,42 3621. 12. 202325
Čtyřboj (4x50)04:02,29 6621. 12. 20230
PERŠL Radana (1979)
50 m volný způsob 00:31,03 921. 12. 2023403
50 m motýlek00:34,54 1421. 12. 2023351
50 m znak00:40,45 2321. 12. 2023243
50 m prsa00:40,62 821. 12. 2023347
Čtyřboj (4x50)02:26,64 3621. 12. 20230
PEŠTOVÁ Ema (2016)
50 m volný způsob 00:54,04 3121. 12. 202376
50 m znak00:59,22 3221. 12. 202377
50 m prsa01:14,00 2921. 12. 202357
Čtyřboj (4x50)04:47,26 7121. 12. 20230
PIRK David (2014)
50 m volný způsob 00:44,70 3621. 12. 202391
50 m znak00:52,29 3621. 12. 202376
50 m motýlek00:55,77 3321. 12. 202359
50 m prsa00:55,85 3421. 12. 202389
Čtyřboj (4x50)03:28,61 6021. 12. 20230
PIRKOVÁ Magdaléna (2016)
50 m volný způsob 01:05,62 3521. 12. 202342
50 m znak01:05,95 3421. 12. 202356
Čtyřboj (4x50)05:31,57 8121. 12. 20230
PISTULKOVÁ Josefína (2012)
50 m volný způsob 00:34,35 2121. 12. 2023297
50 m znak00:41,23 2421. 12. 2023230
50 m motýlek00:41,64 2521. 12. 2023200
50 m prsa00:42,62 1521. 12. 2023300
Čtyřboj (4x50)02:39,84 5021. 12. 20230
PRZECZEK Jakub Karel (2010)
50 m volný způsob 00:32,91 2521. 12. 2023229
50 m motýlek00:35,79 2421. 12. 2023224
50 m znak00:39,75 2621. 12. 2023174
50 m prsa00:47,08 2921. 12. 2023148
Čtyřboj (4x50)02:35,53 4521. 12. 20230
REISSMÜLLER Tomáš (2005)
50 m volný způsob 00:26,17 921. 12. 2023457
50 m motýlek00:27,12 521. 12. 2023515
50 m znak00:30,10 521. 12. 2023402
50 m prsa00:32,35 321. 12. 2023458
Čtyřboj (4x50)01:55,74 521. 12. 20230
RENC Jakub (1999)
50 m volný způsob 00:24,31 121. 12. 2023570
50 m motýlek00:25,97 221. 12. 2023587
50 m znak00:27,25 321. 12. 2023542
50 m prsa00:30,29 221. 12. 2023558
Čtyřboj (4x50)01:47,82 221. 12. 20230
RENC Matěj (2002)
50 m volný způsob 00:24,73 321. 12. 2023541
50 m motýlek00:26,00 321. 12. 2023585
50 m znak00:26,98 221. 12. 2023558
50 m prsa00:33,20 521. 12. 2023424
Čtyřboj (4x50)01:50,91 321. 12. 20230
RIZAYEV Ramiz (2014)
50 m volný způsob 00:40,23 3121. 12. 2023125
50 m znak00:45,47 3021. 12. 2023116
50 m motýlek00:47,05 3021. 12. 202398
50 m prsa00:59,93 3721. 12. 202372
Čtyřboj (4x50)03:12,68 5521. 12. 20230
RUSTAMOV Artem (2015)
50 m znak01:08,11 4721. 12. 202334
50 m prsa01:12,12 4221. 12. 202341
50 m volný způsob 01:19,87 5121. 12. 202316
Čtyřboj (4x50)05:20,10 7921. 12. 20230
SEMAN Karel (2013)
50 m volný způsob 00:38,18 3021. 12. 2023147
50 m znak00:43,38 2821. 12. 2023134
50 m motýlek00:46,71 2921. 12. 2023100
50 m prsa00:52,78 3121. 12. 2023105
Čtyřboj (4x50)03:01,05 5421. 12. 20230
SIEBERT Hugo (2014)
50 m volný způsob 00:41,19 3221. 12. 2023117
50 m znak00:49,79 3321. 12. 202388
50 m prsa00:52,65 3021. 12. 2023106
50 m motýlek00:58,67 3521. 12. 202350
Čtyřboj (4x50)03:22,30 5821. 12. 20230
SIEBERTOVÁ Laura (2010)
50 m volný způsob 00:30,26 521. 12. 2023435
50 m motýlek00:35,42 1621. 12. 2023326
50 m znak00:35,97 721. 12. 2023346
50 m prsa00:40,64 921. 12. 2023347
Čtyřboj (4x50)02:22,29 2921. 12. 20230
ŠIMSA Ondřej (2006)
50 m volný způsob 00:28,44 1321. 12. 2023356
50 m motýlek00:30,51 1421. 12. 2023362
50 m znak00:33,12 1321. 12. 2023301
50 m prsa00:39,30 1721. 12. 2023255
Čtyřboj (4x50)02:11,37 1621. 12. 20230
ŠKOCH Jan (1978)
50 m volný způsob 00:27,72 1221. 12. 2023384
50 m motýlek00:31,31 1521. 12. 2023335
50 m znak00:36,49 2021. 12. 2023225
50 m prsa00:36,76 1121. 12. 2023312
Čtyřboj (4x50)02:12,28 1721. 12. 20230
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
50 m volný způsob 00:30,02 421. 12. 2023445
50 m motýlek00:31,25 321. 12. 2023474
50 m znak00:33,74 221. 12. 2023420
Čtyřboj (4x50)03:15,01 5621. 12. 20230
SMELIK Ladislav (1961)
50 m volný způsob 00:29,91 1921. 12. 2023306
50 m motýlek00:34,45 2121. 12. 2023251
50 m znak00:37,92 2321. 12. 2023201
50 m prsa00:40,25 2021. 12. 2023238
Čtyřboj (4x50)02:22,53 3021. 12. 20230
SMETANA Ondřej (1988)
50 m volný způsob 00:29,51 1821. 12. 2023318
50 m motýlek00:29,80 1321. 12. 2023388
50 m znak00:33,70 1521. 12. 2023286
50 m prsa00:38,16 1521. 12. 2023279
Čtyřboj (4x50)02:11,17 1521. 12. 20230
ŠORMOVÁ Zoja (2014)
50 m volný způsob 00:53,98 3021. 12. 202376
50 m znak00:57,15 2821. 12. 202386
50 m prsa01:09,60 2821. 12. 202369
Čtyřboj (4x50)04:40,73 6921. 12. 20230
SPUSTA Simon (2010)
50 m volný způsob 00:30,65 2121. 12. 2023284
50 m motýlek00:35,64 2321. 12. 2023227
50 m znak00:36,88 2121. 12. 2023218
50 m prsa00:43,10 2521. 12. 2023193
Čtyřboj (4x50)02:26,27 3521. 12. 20230
ŠŤASTNÁ Madla (2015)
50 m volný způsob 00:59,71 3321. 12. 202356
50 m znak01:01,33 3321. 12. 202369
50 m prsa01:21,09 3021. 12. 202343
Čtyřboj (4x50)05:02,13 7521. 12. 20230
ŠTĚRBA Pavel (1954)
50 m volný způsob 00:37,47 2921. 12. 2023155
50 m motýlek00:43,56 2821. 12. 2023124
50 m prsa00:43,83 2721. 12. 2023184
50 m znak00:45,52 3121. 12. 2023116
Čtyřboj (4x50)02:50,38 5121. 12. 20230
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)
50 m volný způsob 00:33,84 2021. 12. 2023311
50 m znak00:39,92 2121. 12. 2023253
50 m motýlek00:40,61 2421. 12. 2023216
50 m prsa00:42,26 1421. 12. 2023308
Čtyřboj (4x50)02:36,63 4621. 12. 20230
ŠTVERÁK Jakub (2008)
50 m volný způsob 00:29,18 1621. 12. 2023329
50 m motýlek00:29,41 1221. 12. 2023404
50 m znak00:33,14 1421. 12. 2023301
50 m prsa00:42,21 2221. 12. 2023206
Čtyřboj (4x50)02:13,94 1821. 12. 20230
ŠVARC Hugo (2015)
50 m znak01:04,96 4421. 12. 202340
50 m volný způsob 01:09,62 4821. 12. 202324
50 m prsa01:15,49 4321. 12. 202336
Čtyřboj (4x50)05:10,07 7721. 12. 20230
SVOBODOVÁ Elen (2007)
50 m volný způsob 00:31,85 1421. 12. 2023373
50 m motýlek00:33,01 921. 12. 2023402
50 m znak00:35,97 821. 12. 2023346
50 m prsa00:43,24 1921. 12. 2023288
Čtyřboj (4x50)02:24,07 3221. 12. 20230
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
50 m volný způsob 00:32,65 1721. 12. 2023346
50 m motýlek00:37,74 2021. 12. 2023269
50 m znak00:39,95 2221. 12. 2023253
50 m prsa00:40,61 721. 12. 2023347
Čtyřboj (4x50)02:30,95 4121. 12. 20230
TICHÝ František (2015)
50 m volný způsob 00:47,36 4021. 12. 202377
50 m znak00:52,51 3721. 12. 202375
50 m prsa01:21,76 4421. 12. 202328
Čtyřboj (4x50)04:41,63 7021. 12. 20230
TICHÝ Václav (2010)
50 m volný způsob 00:33,15 2621. 12. 2023224
50 m motýlek00:36,19 2521. 12. 2023217
50 m znak00:37,71 2221. 12. 2023204
50 m motýlek00:38,95 *021. 12. 20230
50 m prsa00:42,29 2321. 12. 2023205
100 m motýlek01:26,48 *021. 12. 20230
Čtyřboj (4x50)02:29,34 4021. 12. 20230
400 m polohový závod06:12,92 421. 12. 2023249
TYBUREC Ivo (1962)
50 m volný způsob 00:31,89 2321. 12. 2023252
50 m motýlek00:33,77 2021. 12. 2023267
50 m prsa00:38,03 1421. 12. 2023282
50 m znak00:39,68 2521. 12. 2023175
Čtyřboj (4x50)02:23,37 3121. 12. 20230
ULIPOVÁ Michaela (1997)
50 m volný způsob 00:32,39 1621. 12. 2023354
50 m motýlek00:34,39 1321. 12. 2023356
50 m znak00:36,82 1021. 12. 2023323
50 m prsa00:41,56 1221. 12. 2023324
Čtyřboj (4x50)02:25,16 3321. 12. 20230
VLČKOVÁ Eliška (2015)
50 m volný způsob 01:14,30 3721. 12. 202329
50 m znak01:14,34 3521. 12. 202339
Čtyřboj (4x50)05:48,64 8721. 12. 20230
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:32,07 1521. 12. 2023365
50 m motýlek00:34,01 1221. 12. 2023368
50 m znak00:38,16 1521. 12. 2023290
50 m prsa00:41,27 1021. 12. 2023331
Čtyřboj (4x50)02:25,51 3421. 12. 20230
WEISSER Karolína (2009)
50 m volný způsob 00:29,96 321. 12. 2023448
50 m motýlek00:33,31 1021. 12. 2023392
50 m znak00:37,56 1321. 12. 2023304
50 m prsa00:39,07 521. 12. 2023390
Čtyřboj (4x50)02:19,90 2521. 12. 20230
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
50 m volný způsob 00:29,18 1521. 12. 2023329
50 m motýlek00:31,85 1721. 12. 2023318
50 m znak00:31,96 1221. 12. 2023336
50 m prsa00:37,85 1321. 12. 2023286
Čtyřboj (4x50)02:10,84 1321. 12. 20230
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
50 m volný způsob 00:30,70 2221. 12. 2023283
50 m znak00:34,52 1621. 12. 2023266
50 m motýlek00:34,78 2221. 12. 2023244
50 m prsa00:39,47 1821. 12. 2023252
Čtyřboj (4x50)02:19,47 2421. 12. 20230
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
50 m volný způsob 00:30,53 721. 12. 2023423
50 m motýlek00:32,67 621. 12. 2023415
50 m znak00:35,71 621. 12. 2023354
50 m prsa00:40,55 621. 12. 2023349
Čtyřboj (4x50)02:19,46 2321. 12. 20230
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)
50 m volný způsob 00:38,92 2621. 12. 2023204
50 m znak00:44,32 2621. 12. 2023185
50 m prsa00:47,34 2321. 12. 2023219
50 m motýlek00:49,05 2721. 12. 2023122
Čtyřboj (4x50)02:59,63 5321. 12. 20230
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
50 m volný způsob 00:34,98 2421. 12. 2023281
50 m motýlek00:37,17 1921. 12. 2023282
50 m znak00:38,71 1921. 12. 2023278
50 m prsa00:46,50 2221. 12. 2023231
Čtyřboj (4x50)02:37,36 4721. 12. 20230
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
50 m volný způsob 00:27,76 121. 12. 2023563
50 m motýlek00:30,73 121. 12. 2023499
50 m znak00:31,09 121. 12. 2023536
50 m prsa00:34,39 121. 12. 2023572
Čtyřboj (4x50)02:03,97 1221. 12. 20230
* takto jsou označené mezičasy
Čtvrtek 20.6. Výběr nováčků do přípravky od září

Přijde se ukázat plavci ročník narození 2012-2018.
Sraz ve vestibulu bazénu Sokola na Vinohradech v 16:15 (u Riegrových sadů - Polská 2400/1a, Praha 2).
S sebou věci na plavání. Plavky (ne trenýrky), brýle případně čepice, ručník.
Nejmladší předvedou základy a že nemají strach z vody. Nejstarší mají větší nároky.
Informace u šéftrenéra Jana Srba 777852196.
Pro lepší kontakt s námi se, prosíme, předem přihlaste a budeme Vás kontaktovat [ODKAZ]

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku